Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 04.03.2008, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Happonen Finlandia 378.9  
2 Janne Ahonen Finlandia 378.7 -0.2
3 Gregor Schlierenzauer Austria 374.4 -4.5
4 Tom Hilde Norwegia 373.2 -5.7
5 Anders Bardal Norwegia 373.0 -5.9
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 358.3 -20.6
7 Adam Małysz Polska 356.9 -22.0
8 Simon Ammann Szwajcaria 356.7 -22.2
9 Thomas Morgenstern Austria 355.1 -23.8
10 Lars Bystoel Norwegia 353.5 -25.4
11 Anders Jacobsen Norwegia 351.4 -27.5
12 Roman Koudelka Czechy 348.1 -30.8
13 Martin Koch Austria 343.5 -35.4
14 Andreas Kofler Austria 342.1 -36.8
15 Martin Schmitt Niemcy 339.4 -39.5
16 Michael Neumayer Niemcy 335.5 -43.4
17 Emmanuel Chedal Francja 331.5 -47.4
18 Matti Hautamäki Finlandia 320.4 -58.5
19 Andreas Küttel Szwajcaria 317.5 -61.4
  Wolfgang Loitzl Austria 317.5 -61.4
21 Shohei Tochimoto Japonia 313.4 -65.5
22 Robert Kranjec Słowenia 309.2 -69.7
23 Georg Späth Niemcy 300.3 -78.6
24 Vincent Descombes Sevoie Francja 297.7 -81.2
25 Taku Takeuchi Japonia 290.1 -88.8
26 Jörg Ritzerfeld Niemcy 287.3 -91.6
27 Jussi Hautamäki Finlandia 285.4 -93.5
28 Michael Uhrmann Niemcy 283.2 -95.7
29 Johan Erikson Szwecja 265.8 -113.1
30 Arthur Pauli Austria 208.4 -170.5
31 Radik Zhaparov Kazachstan 207.5 -171.4
32 Manuel Fettner Austria 204.0 -174.9
33 Kamil Stoch Polska 199.4 -179.5
34 Primoz Peterka Słowenia 195.3 -183.6
35 Noriaki Kasai Japonia 194.7 -184.2
36 Daiki Ito Japonia 184.8 -194.1
37 Sebastian Colloredo Włochy 184.2 -194.7
38 Fumihisa Yumoto Japonia 172.0 -206.9
39 Volodymyr Boshchuk Ukraina 170.1 -208.8
40 Jernej Damjan Słowenia 169.8 -209.1
41 Andreas Aren Szwecja 164.8 -214.1
  Antonin Hajek Czechy 164.8 -214.1
43 Tami Kiuru Finlandia 159.8 -219.1
44 Nikolay Karpenko Kazachstan 157.6 -221.3
45 Oleksandr Lazarovych Ukraina 141.6 -237.3
46 Sigurd Pettersen Norwegia 102.2 -276.7
47 Jakub Janda Czechy 99.9 -279.0
48 Piotr Żyła Polska 91.4 -287.5
49 David Lazzaroni Francja 85.3 -293.6
50 Jurij Tepes Słowenia 84.1 -294.8
51 Maciej Kot Polska 74.6 -304.3
52 Jan Matura Czechy 65.0 -313.9
53 Roar Ljoekelsoey Norwegia 64.4 -314.5
54 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 31.0 -347.9

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Alexey Korolev
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich