Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Widhölzl Austria 974.6  
2 Sven Hannawald Niemcy 927.0 -47.6
3 Hiroya Saito Japonia 910.5 -64.1
4 Noriaki Kasai Japonia 904.5 -70.1
5 Sylvain Freiholz Szwajcaria 895.9 -78.7
6 Roberto Cecon Włochy 894.9 -79.7
7 Hansjörg Jäkle Niemcy 889.2 -85.4
8 Kazuyoshi Funaki Japonia 879.5 -95.1
9 Janne Ahonen Finlandia 856.3 -118.3
10 Primoz Peterka Słowenia 844.2 -130.4
11 Jon Petter Sandaker Norwegia 842.2 -132.4
12 Martin Schmitt Niemcy 829.9 -144.7
13 Masahiko Harada Japonia 810.6 -164.0
14 Martin Höllwarth Austria 786.2 -188.4
15 Mika Laitinen Finlandia 785.7 -188.9
16 Bruno Reuteler Szwajcaria 766.8 -207.8
17 Jani Soininen Finlandia 734.2 -240.4
18 Stefan Horngacher Austria 731.7 -242.9
19 Nicolas Dessum Francja 724.9 -249.7
20 Alexander Herr Niemcy 712.1 -262.5
21 Takanobu Okabe Japonia 643.1 -331.5
22 Kristian Brenden Norwegia 636.4 -338.2
23 Akira Higashi Japonia 625.7 -348.9
24 Martin Zimmermann Austria 611.0 -363.6
25 Wolfgang Loitzl Austria 609.2 -365.4
26 Jerome Gay Francja 593.0 -381.6
27 Robert Mateja Polska 587.5 -387.1
28 Toni Nieminen Finlandia 584.8 -389.8
29 Sturle Holseter Norwegia 577.9 -396.7
30 Blaz Vrhovnik Słowenia 561.7 -412.9
31 Dieter Thoma Niemcy 551.4 -423.2
32 Ronny Hornschuh Niemcy 543.3 -431.3
33 Matti Hautamäki Finlandia 530.3 -444.3
34 Henning Stensrud Norwegia 505.8 -468.8
35 Jussi Hautamäki Finlandia 485.4 -489.2
36 Reinhard Schwarzenberger Austria 413.9 -560.7
37 Christof Duffner Niemcy 411.8 -562.8
38 Lasse Ottesen Norwegia 403.3 -571.3
39 Roar Ljoekelsoey Norwegia 402.1 -572.5
40 Andreas Goldberger Austria 389.8 -584.8
41 Ville Kantee Finlandia 384.8 -589.8
42 Kazuya Yoshioka Japonia 290.8 -683.8
43 Kazuki Nishishita Japonia 270.1 -704.5
44 Hideharu Miyahira Japonia 264.7 -709.9
  Jakub Jiroutek Czechy 264.7 -709.9
46 Ivan Lunardi Włochy 232.8 -741.8
47 Gerd Siegmund Niemcy 232.2 -742.4
48 Krystian Długopolski Polska 231.8 -742.8
49 Kimmo Savolainen Finlandia 217.8 -756.8
50 Pasi Kytoesaho Finlandia 207.8 -766.8
51 Alexandr Sinyavsky Białoru¶ 192.7 -781.9
52 Casey Colby USA 189.9 -784.7
53 Ingemar Mayr Austria 169.1 -805.5
54 Havard Lie Norwegia 168.6 -806.0
55 Jakub Suchacek Czechy 133.9 -840.7
56 Grega Lang Słowenia 110.6 -864.0
57 Robert Kranjec Słowenia 106.6 -868.0
58 Jan Zelencik Słowacja 104.4 -870.2
59 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 99.2 -875.4
60 Kazuhiro Nakamura Japonia 87.9 -886.7
61 Tero Koponen Finlandia 87.3 -887.3
62 Vladimir Rosko Słowacja 84.8 -889.8
63 Jakub Janda Czechy 79.9 -894.7
64 Jan Halvardsson Szwecja 76.0 -898.6
65 Pasi Huttunen Finlandia 72.3 -902.3
66 Marco Steinauer Szwajcaria 68.7 -905.9
67 Frode Haare Norwegia 59.5 -915.1
68 Stian Kvarstad Norwegia 52.5 -922.1
69 Rickard Froeier Szwecja 41.4 -933.2
70 Pekka Salminen Finlandia 37.5 -937.1
Wyniki konkursów
08.03.1998 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
11.03.1998 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
13.03.1998 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
15.03.1998 Oslo Norwegia K-112
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich