Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
08.03.1998 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Primoz Peterka Słowenia 125.0 126.0 264.7
2 Jani Soininen Finlandia 120.5 126.0 257.6
3 Kristian Brenden Norwegia 119.5 120.5 247.4
4 Martin Höllwarth Austria 118.5 120.0 243.7
  Hiroya Saitoh Japonia 118.5 120.0 243.7
6 Kazuyoshi Funaki Japonia 120.0 115.5 240.8
7 Andreas Widhölzl Austria 111.0 124.5 236.8
8 Noriaki Kasai Japonia 115.0 118.0 235.8
9 Sylvain Freiholz Szwajcaria 112.0 122.0 235.6
10 Hansjörg Jäkle Niemcy 115.0 118.0 232.8
11 Janne Ahonen Finlandia 108.5 123.5 231.5
12 Sven Hannawald Niemcy 113.0 117.5 227.3
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.0 114.0 225.1
14 Sturle Holseter Norwegia 113.5 114.5 223.8
15 Jon Petter Sandaker Norwegia 116.0 111.0 222.0
16 Akira Higashi Japonia 110.0 116.0 221.7
17 Martin Zimmermann Austria 115.5 112.0 220.9
18 Jerome Gay Francja 112.5 114.0 220.6
19 Toni Nieminen Finlandia 115.5 110.5 220.2
20 Kimmo Savolainen Finlandia 108.5 117.0 217.8
21 Ronny Hornschuh Niemcy 114.5 109.5 214.1
22 Hideharu Miyahira Japonia 118.5 102.5 211.2
23 Mika Laitinen Finlandia 113.0 109.5 209.4
24 Martin Schmitt Niemcy 109.5 114.0 208.2
25 Stefan Horngacher Austria 110.5 110.0 207.8
  Pasi Kytoesaho Finlandia 110.0 110.5 207.8
27 Nicolas Dessum Francja 119.5 99.5 204.6
28 Roberto Cecon Włochy 112.5 101.5 197.1
29 Bruno Reuteler Szwajcaria 110.5 97.0 181.4
30 Takanobu Okabe Japonia 109.5 83.0 148.4
31 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 107.5   99.2
32 Dieter Thoma Niemcy 107.5   97.2
33 Blaz Vrhovnik Słowenia 107.0   96.8
  Alexander Herr Niemcy 107.0   96.8
35 Masahiko Harada Japonia 106.0   96.0
36 Wolfgang Loitzl Austria 106.5   95.9
37 Ville Kantee Finlandia 106.5   95.4
38 Kazuhiro Nakamura Japonia 101.5   87.9
39 Tero Koponen Finlandia 102.0   87.3
40 Vladimir Rosko Słowacja 102.0   84.8
41 Ivan Lunardi Włochy 100.5   84.6
42 Jan Zelencik Słowacja 101.0   84.5
43 Reinhard Schwarzenberger Austria 99.5   82.8
44 Jakub Janda Czechy 99.0   79.9
45 Pasi Huttunen Finlandia 94.5   72.3
  Lasse Ottesen Norwegia 94.5   72.3
47 Andreas Goldberger Austria 94.0   71.9
48 Marco Steinauer Szwajcaria 92.5   68.7
49 Stian Kvarstad Norwegia 86.0   52.5
50 Pekka Salminen Finlandia 76.0   37.5

« Turniej Skandynawski 1998 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 1998

Turniej Skandynawski 1998

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich