Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja po konkursie: 13.03.1998, Trondheim K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Widhölzl Austria 723.0  
2 Noriaki Kasai Japonia 694.6 -28.4
3 Hiroya Saito Japonia 694.1 -28.9
4 Sven Hannawald Niemcy 689.0 -34.0
5 Sylvain Freiholz Szwajcaria 673.6 -49.4
6 Roberto Cecon Włochy 668.3 -54.7
7 Hansjörg Jäkle Niemcy 652.0 -71.0
8 Kazuyoshi Funaki Japonia 643.1 -79.9
9 Janne Ahonen Finlandia 621.8 -101.2
10 Nicolas Dessum Francja 615.4 -107.6
11 Martin Zimmermann Austria 611.0 -112.0
12 Jon Petter Sandaker Norwegia 605.7 -117.3
13 Martin Schmitt Niemcy 604.4 -118.6
14 Primoz Peterka Słowenia 569.0 -154.0
15 Mika Laitinen Finlandia 563.7 -159.3
16 Kristian Brenden Norwegia 555.1 -167.9
17 Masahiko Harada Japonia 545.4 -177.6
18 Martin Höllwarth Austria 529.3 -193.7
19 Alexander Herr Niemcy 494.4 -228.6
20 Jani Soininen Finlandia 492.7 -230.3
21 Bruno Reuteler Szwajcaria 491.8 -231.2
22 Jerome Gay Francja 487.5 -235.5
23 Toni Nieminen Finlandia 483.7 -239.3
24 Stefan Horngacher Austria 482.5 -240.5
25 Blaz Vrhovnik Słowenia 463.1 -259.9
26 Matti Hautamäki Finlandia 424.4 -298.6
27 Takanobu Okabe Japonia 416.0 -307.0
28 Akira Higashi Japonia 401.7 -321.3
29 Wolfgang Loitzl Austria 392.7 -330.3
30 Ville Kantee Finlandia 384.8 -338.2
31 Robert Mateja Polska 368.3 -354.7
32 Sturle Holseter Norwegia 349.2 -373.8
33 Dieter Thoma Niemcy 326.7 -396.3
34 Ronny Hornschuh Niemcy 304.5 -418.5
35 Lasse Ottesen Norwegia 298.7 -424.3
36 Roar Ljoekelsoey Norwegia 292.6 -430.4
37 Andreas Goldberger Austria 282.9 -440.1
38 Henning Stensrud Norwegia 275.5 -447.5
39 Hideharu Miyahira Japonia 264.7 -458.3
40 Jussi Hautamäki Finlandia 254.0 -469.0
41 Kimmo Savolainen Finlandia 217.8 -505.2
42 Pasi Kytoesaho Finlandia 207.8 -515.2
43 Casey Colby USA 189.9 -533.1
44 Reinhard Schwarzenberger Austria 189.2 -533.8
45 Christof Duffner Niemcy 185.7 -537.3
46 Kazuya Yoshioka Japonia 182.1 -540.9
47 Kazuki Nishishita Japonia 165.4 -557.6
48 Ivan Lunardi Włochy 134.0 -589.0
49 Krystian Długopolski Polska 129.1 -593.9
50 Gerd Siegmund Niemcy 123.6 -599.4
51 Alexandr Sinyavsky Białoru¶ 114.9 -608.1
52 Grega Lang Słowenia 110.6 -612.4
53 Jan Zelencik Słowacja 104.4 -618.6
54 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 99.2 -623.8
55 Kazuhiro Nakamura Japonia 87.9 -635.1
56 Tero Koponen Finlandia 87.3 -635.7
57 Vladimir Rosko Słowacja 84.8 -638.2
58 Havard Lie Norwegia 84.0 -639.0
59 Jakub Janda Czechy 79.9 -643.1
60 Jan Halvardsson Szwecja 76.0 -647.0
61 Pasi Huttunen Finlandia 72.3 -650.7
62 Marco Steinauer Szwajcaria 68.7 -654.3
63 Jakub Jiroutek Czechy 66.5 -656.5
64 Ingemar Mayr Austria 60.8 -662.2
65 Frode Haare Norwegia 59.5 -663.5
66 Stian Kvarstad Norwegia 52.5 -670.5
67 Rickard Froeier Szwecja 41.4 -681.6
68 Pekka Salminen Finlandia 37.5 -685.5
69 Jakub Suchacek Czechy 36.6 -686.4
70 Robert Kranjec Słowenia 10.6 -712.4

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich