Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2006
Period 1
05.08.2006 19:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 drużynowy
06.08.2006 15:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
08.08.2006 21:00 Predazzo Włochy HS-134 K-120
12.08.2006 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
14.08.2006 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120
26.08.2006 20:15 Zakopane Polska HS-134 K-120 wieczorny
02.09.2006 17:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
09.09.2006 12:00 Hakuba Japonia HS-131 K-120
10.09.2006 02:30 Hakuba Japonia HS-131 K-120
30.09.2006 15:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
03.10.2006 15:00 Oberhof Niemcy HS-140 K-120 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 545  
2 Wolfgang Loitzl Austria 486 -59
3 Andreas Kofler Austria 397 -148
4 Simon Ammann Szwajcaria 393 -152
5 Gregor Schlierenzauer Austria 330 -215
6 Andreas Küttel Szwajcaria 303 -242
7 Janne Happonen Finlandia 252 -293
8 Anders Bardal Norwegia 221 -324
9 Jakub Janda Czechy 196 -349
10 Anders Jacobsen Norwegia 184 -361
11 Jernej Damjan Słowenia 183 -362
12 Antonin Hajek Czechy 168 -377
13 Manuel Fettner Austria 165 -380
14 Roman Koudelka Czechy 157 -388
15 Georg Späth Niemcy 144 -401
16 Dimitry Ipatov Rosja 128 -417
17 Michael Uhrmann Niemcy 118 -427
18 Martin Höllwarth Austria 115 -430
19 Matti Hautamäki Finlandia 114 -431
20 Daiki Ito Japonia 109 -436
21 Denis Kornilov Rosja 103 -442
22 Martin Schmitt Niemcy 101 -444
  Andreas Widhölzl Austria 101 -444
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 99 -446
25 Tom Hilde Norwegia 98 -447
26 Thomas Morgenstern Austria 96 -449
27 Takanobu Okabe Japonia 94 -451
  Lars Bystoel Norwegia 94 -451
29 Tami Kiuru Finlandia 91 -454
30 Noriaki Kasai Japonia 86 -459
31 Janne Ahonen Finlandia 84 -461
32 Dmitriy Vassiliev Rosja 80 -465
33 Harri Olli Finlandia 74 -471
  Thomas Lobben Norwegia 74 -471
35 Michael Neumayer Niemcy 72 -473
36 David Lazzaroni Francja 71 -474
37 Kamil Stoch Polska 66 -479
38 Martin Koch Austria 64 -481
  Sigurd Pettersen Norwegia 64 -481
40 Sebastian Colloredo Włochy 61 -484
41 Primoz Pikl Słowenia 59 -486
42 Christian Ulmer Niemcy 57 -488
43 Taku Takeuchi Japonia 54 -491
44 Wojciech Skupień Polska 51 -494
45 Rok Benkovic Słowenia 47 -498
46 Roar Ljoekelsoey Norwegia 46 -499
47 Balthasar Schneider Austria 42 -503
48 Rafał ¦liż Polska 37 -508
49 Stefan Thurnbichler Austria 35 -510
50 Jure Sinkovec Słowenia 33 -512
51 Kenshiro Ito Japonia 31 -514
52 Ilja Rosliakov Rosja 28 -517
53 Jan Mazoch Czechy 25 -520
54 Jurij Tepes Słowenia 24 -521
55 Jörg Ritzerfeld Niemcy 21 -524
  Andrea Morassi Włochy 21 -524
57 Primoz Peterka Słowenia 20 -525
  Emmanuel Chedal Francja 20 -525
59 Michael Möllinger Szwajcaria 19 -526
60 Jens Salumäe Estonia 16 -529
  Primoz Roglic Słowenia 16 -529
62 Stephan Hocke Niemcy 14 -531
  Andreas Wank Niemcy 14 -531
64 Mario Innauer Austria 13 -532
65 Mathias Hafele Austria 12 -533
66 Seou Choi Korea Pd. 10 -535
  Guido Landert Szwajcaria 10 -535
68 Rok Urbanc Słowenia 9 -536
69 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 7 -538
  Martin Mesik Słowacja 7 -538
71 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -540
  Kazuya Yoshioka Japonia 5 -540
  Florian Liegl Austria 5 -540
74 Jussi Hautamäki Finlandia 4 -541
  Julian Musiol Niemcy 4 -541
76 Ildar Fatchullin Rosja 3 -542
  Petr Chaadaev Białoru¶ 3 -542
78 Jure Bogataj Słowenia 2 -543
  Kalle Keituri Finlandia 2 -543
  Stefan Hula Polska 2 -543
81 Gorazd Robnik Słowenia 1 -544
  Robert Mateja Polska 1 -544
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2261  
2 Norwegia Norwegia 980 -1281
3 Finlandia Finlandia 971 -1290
4 Polska Polska 902 -1359
5 Niemcy Niemcy 845 -1416
6 Czechy Czechy 796 -1465
7 Szwajcaria Szwajcaria 725 -1536
8 Rosja Rosja 492 -1769
9 Słowenia Słowenia 444 -1817
10 Japonia Japonia 391 -1870
11 Francja Francja 91 -2170
12 Włochy Włochy 82 -2179
13 Estonia Estonia 16 -2245
14 Korea Pd. Korea Pd. 10 -2251
15 Słowacja Słowacja 7 -2254
16 Białoru¶ Białoru¶ 3 -2258
Wyniki konkursów
05.08.2006 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
06.08.2006 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
08.08.2006 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
12.08.2006 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
14.08.2006 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
26.08.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
02.09.2006 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
09.09.2006 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
10.09.2006 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
30.09.2006 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
03.10.2006 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich