Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
06.08.2006 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Georg Späth Niemcy 107.5 103.0 275.0
2 Andreas Kofler Austria 108.0 100.5 270.5
3 Gregor Schlierenzauer Austria 102.5 102.0 258.5
4 Simon Ammann Szwajcaria 103.5 101.5 258.0
5 Harri Olli Finlandia 103.0 100.0 257.0
6 Adam Małysz Polska 101.5 101.0 256.0
7 Matti Hautamäki Finlandia 102.0 100.0 255.0
8 Anders Jacobsen Norwegia 102.0 99.5 253.5
9 Janne Happonen Finlandia 100.5 100.0 251.5
10 Wolfgang Loitzl Austria 100.0 98.5 250.0
11 Andreas Küttel Szwajcaria 99.0 100.5 249.5
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 97.5 102.5 249.5
13 Roman Koudelka Czechy 100.0 99.5 247.0
14 Martin Höllwarth Austria 100.0 97.5 245.0
15 Tami Kiuru Finlandia 99.0 99.0 244.5
16 Michael Uhrmann Niemcy 98.5 99.0 243.5
17 Takanobu Okabe Japonia 99.5 97.5 242.5
  David Lazzaroni Francja 100.0 96.5 242.5
19 Dmitriy Vassiliev Rosja 99.5 98.0 241.5
20 Lars Bystoel Norwegia 100.5 95.0 240.5
  Michael Neumayer Niemcy 97.5 99.5 240.5
22 Manuel Fettner Austria 96.5 99.5 240.0
23 Andreas Widhölzl Austria 99.5 95.5 238.0
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 96.5 97.0 235.0
25 Denis Kornilov Rosja 99.0 94.5 234.0
26 Tom Hilde Norwegia 98.0 95.0 232.5
27 Christian Ulmer Niemcy 97.0 95.0 231.0
28 Rok Benkovic Słowenia 97.5 94.5 230.5
29 Kalle Keituri Finlandia 97.5 94.0 228.0
30 Emmanuel Chedal Francja 97.0 92.5 224.0
31 Dimitry Ipatov Rosja 96.0   116.5
  Antonin Hajek Czechy 96.0   116.5
33 Martin Koch Austria 96.0   115.5
34 Jakub Janda Czechy 95.0   114.0
  Seou Choi Korea Pd. 95.5   114.0
36 Mathias Hafele Austria 93.5   111.0
37 Anders Bardal Norwegia 93.5   110.0
  Martin Schmitt Niemcy 93.5   110.0
39 Jussi Hautamäki Finlandia 93.5   109.0
40 Michael Möllinger Szwajcaria 92.5   108.0
  Martin Mesik Słowacja 93.0   108.0
  Maksim Anisimov Białoruś 93.5   108.0
43 Jan Matura Czechy 92.5   107.0
44 Piotr Żyła Polska 92.0   106.5
45 Kamil Stoch Polska 92.5   104.5
46 Jernej Damjan Słowenia 91.0   103.0
47 Sigurd Pettersen Norwegia 90.5   102.5
48 Petr Chaadaev Białoruś 90.0   99.5
49 Kazuya Yoshioka Japonia 88.5   98.0
50 Stefan Hula Polska 87.5   92.5

« Letnia Grand Prix 2006 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2006

Letnia Grand Prix 2006

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
11:55
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich