Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
02.03.2024, godz. 15:30
Oberhof HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 09.09.2006, Hakuba K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wolfgang Loitzl Austria 364  
2 Adam Małysz Polska 345 -19
3 Gregor Schlierenzauer Austria 330 -34
4 Andreas Kofler Austria 320 -44
5 Simon Ammann Szwajcaria 312 -52
6 Andreas Küttel Szwajcaria 223 -141
7 Roman Koudelka Czechy 143 -221
8 Georg Späth Niemcy 135 -229
9 Janne Happonen Finlandia 129 -235
10 Jakub Janda Czechy 128 -236
11 Manuel Fettner Austria 127 -237
12 Jernej Damjan Słowenia 125 -239
13 Anders Jacobsen Norwegia 118 -246
14 Dimitry Ipatov Rosja 115 -249
  Martin Höllwarth Austria 115 -249
  Anders Bardal Norwegia 115 -249
17 Antonin Hajek Czechy 102 -262
18 Lars Bystoel Norwegia 94 -270
19 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 90 -274
20 Martin Schmitt Niemcy 79 -285
21 Michael Uhrmann Niemcy 76 -288
22 Michael Neumayer Niemcy 72 -292
23 Harri Olli Finlandia 71 -293
24 Takanobu Okabe Japonia 68 -296
25 Dmitriy Vassiliev Rosja 67 -297
26 Kamil Stoch Polska 66 -298
27 Denis Kornilov Rosja 64 -300
28 Matti Hautamäki Finlandia 60 -304
29 David Lazzaroni Francja 56 -308
30 Daiki Ito Japonia 54 -310
31 Noriaki Kasai Japonia 50 -314
32 Taku Takeuchi Japonia 47 -317
  Rok Benkovic Słowenia 47 -317
34 Roar Ljoekelsoey Norwegia 46 -318
35 Martin Koch Austria 44 -320
36 Tom Hilde Norwegia 42 -322
37 Thomas Morgenstern Austria 40 -324
  Thomas Lobben Norwegia 40 -324
39 Christian Ulmer Niemcy 38 -326
40 Rafał Śliż Polska 37 -327
41 Jure Sinkovec Słowenia 30 -334
42 Wojciech Skupień Polska 25 -339
  Sebastian Colloredo Włochy 25 -339
44 Primoz Pikl Słowenia 24 -340
45 Stefan Thurnbichler Austria 23 -341
46 Balthasar Schneider Austria 22 -342
47 Andrea Morassi Włochy 21 -343
48 Ilja Rosliakov Rosja 20 -344
  Emmanuel Chedal Francja 20 -344
  Kenshiro Ito Japonia 20 -344
  Sigurd Pettersen Norwegia 20 -344
52 Michael Möllinger Szwajcaria 19 -345
53 Primoz Peterka Słowenia 18 -346
54 Andreas Widhölzl Austria 17 -347
55 Jens Salumäe Estonia 16 -348
  Tami Kiuru Finlandia 16 -348
57 Andreas Wank Niemcy 14 -350
58 Mario Innauer Austria 13 -351
59 Mathias Hafele Austria 12 -352
60 Jörg Ritzerfeld Niemcy 11 -353
61 Guido Landert Szwajcaria 10 -354
  Primoz Roglic Słowenia 10 -354
63 Rok Urbanc Słowenia 9 -355
64 Martin Mesik Słowacja 7 -357
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 7 -357
  Jan Mazoch Czechy 7 -357
67 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -359
  Kazuya Yoshioka Japonia 5 -359
69 Julian Musiol Niemcy 4 -360
70 Ildar Fatchullin Rosja 3 -361
  Petr Chaadaev Białoruś 3 -361
72 Jure Bogataj Słowenia 2 -362
  Kalle Keituri Finlandia 2 -362
  Jurij Tepes Słowenia 2 -362
75 Seou Choi Korea Pd. 1 -363
  Gorazd Robnik Słowenia 1 -363
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1827  
2 Niemcy Niemcy 729 -1098
3 Polska Polska 673 -1154
4 Norwegia Norwegia 665 -1162
5 Czechy Czechy 630 -1197
6 Finlandia Finlandia 628 -1199
7 Szwajcaria Szwajcaria 564 -1263
8 Rosja Rosja 419 -1408
9 Słowenia Słowenia 318 -1509
10 Japonia Japonia 256 -1571
11 Francja Francja 76 -1751
12 Włochy Włochy 46 -1781
13 Estonia Estonia 16 -1811
14 Słowacja Słowacja 7 -1820
15 Białoruś Białoruś 3 -1824
16 Korea Pd. Korea Pd. 1 -1826

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
09:00
PŚ Lahti
15:45
PŚ Lahti
17:00
PŚ Lahti
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
10:00
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
11:15
CoC Planica
konkurs ind.
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:53
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + konkurs drużynowy, HS 130
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed konkursem drużynowym
jutro
15:55
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
16:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 1
jutro
17:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
17:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 2
jutro
18:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po konkursie drużynowym
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich