Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
03.10.2006 - Oberhof (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 132.5 135.5 285.9
2 Anders Bardal Norwegia 133.0 130.5 277.8
3 Janne Ahonen Finlandia 130.5 131.5 273.6
4 Wolfgang Loitzl Austria 128.0 131.5 272.1
5 Tom Hilde Norwegia 130.0 131.0 270.3
6 Thomas Morgenstern Austria 130.0 129.5 269.6
7 Sebastian Colloredo Włochy 127.5 133.5 269.3
8 Andreas Kofler Austria 131.5 127.0 268.8
9 Michael Uhrmann Niemcy 126.0 133.5 267.6
10 Anders Jacobsen Norwegia 130.5 129.5 267.0
11 Sigurd Pettersen Norwegia 129.5 129.0 266.8
12 Jernej Damjan Słowenia 131.0 128.5 266.6
13 Thomas Lobben Norwegia 131.0 128.5 265.6
14 Jakub Janda Czechy 127.0 130.5 265.0
15 Manuel Fettner Austria 126.0 131.0 262.6
16 Tami Kiuru Finlandia 126.5 130.0 260.2
17 Matti Hautamäki Finlandia 128.5 127.0 259.9
18 Martin Koch Austria 128.0 129.0 258.6
19 Martin Schmitt Niemcy 125.5 128.5 257.7
20 Janne Happonen Finlandia 127.0 127.5 256.6
21 Dimitry Ipatov Rosja 126.5 127.5 256.2
22 Roman Koudelka Czechy 128.5 123.5 252.1
23 Georg Späth Niemcy 126.5 123.0 248.6
24 Simon Ammann Szwajcaria 123.5 125.5 247.2
25 Primoz Pikl Słowenia 126.5 123.5 246.0
26 Daiki Ito Japonia 127.0 123.5 244.9
27 Andreas Widhölzl Austria 124.5 122.5 242.1
28 Denis Kornilov Rosja 124.0 123.0 240.6
29 Primoz Peterka Słowenia 123.5 121.0 237.6
30 Harri Olli Finlandia 126.5 119.0 235.9
31 David Lazzaroni Francja 122.5 111.5 188.7
32 Michael Neumayer Niemcy 124.0   121.2
33 Christian Ulmer Niemcy 123.0   120.4
34 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122.5   120.0
35 Jussi Hautamäki Finlandia 123.0   119.9
36 Emmanuel Chedal Francja 124.0   119.7
37 Dmitriy Vassiliev Rosja 123.0   119.4
38 Stefan Hula Polska 122.5   118.0
39 Jure Sinkovec Słowenia 121.5   116.7
40 Michael Möllinger Szwajcaria 120.0   114.5
41 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 119.5   113.6
42 Ildar Fatchullin Rosja 119.5   111.6
43 Noriaki Kasai Japonia 117.5   110.0
44 Jurij Tepes Słowenia 118.5   109.8
  Vincent Descombes Sevoie Francja 118.5   109.8
46 Kenshiro Ito Japonia 117.5   108.5
  Guido Landert Szwajcaria 117.5   108.5
48 Andrea Morassi Włochy 117.5   108.0
49 Antonin Hajek Czechy 117.5   107.0
50 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 109.5   92.1

« Letnia Grand Prix 2006 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2006

Letnia Grand Prix 2006

Kalendarium
Anssi Ylipulli
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich