TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2006/2007
Seria letnia
21.07.2006   Park City USA HS-100 K-90
22.07.2006   Park City USA HS-100 K-90
25.07.2006   Calgary Kanada HS-95 K-89
26.07.2006   Calgary Kanada HS-95 K-89
06.08.2006   Klingenthal Niemcy HS-85 K-80
09.08.2006   Pöhla Niemcy HS-66 K-60
12.08.2006   Meinerzhagen Niemcy HS-68 K-62
15.08.2006   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
Seria zimowa
13.12.2006   Vaaler Norwegia HS-100 K-90 odwołane
14.12.2006   Vaaler Norwegia HS-100 K-90 odwołane
16.12.2006   Rena Norwegia HS-100 K-90 odwołane
17.12.2006   Rena Norwegia HS-100 K-90 odwołane
14.01.2007   Villach Austria HS-98 K-90
15.01.2007   Toblach/Dobbiaco Włochy HS-74 K-67
16.01.2007   Toblach/Dobbiaco Włochy HS-74 K-67
06.02.2007   Ljubno Słowenia HS-95 K-85
08.02.2007   Saalfelden Austria HS-95 K-85
10.02.2007   Rastbüchl/Breitenberg Niemcy HS-82 K-75
11.02.2007   Rastbüchl/Breitenberg Niemcy HS-82 K-75 drużynowy
14.02.2007   Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
17.02.2007 14:00 Schönwald Niemcy HS-93 K-85
05.03.2007   Zao Japonia HS-100 K-90
06.03.2007   Zao Japonia HS-100 K-90
09.03.2007   Sapporo Japonia HS-98 K-90 nocny
10.03.2007   Sapporo Japonia HS-98 K-90 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1340  
2 Ulrike Graessler Niemcy 1252 -88
3 Lindsey Van USA 1045 -295
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 998 -342
5 Juliane Seyfarth Niemcy 801 -539
6 Katie Willis Kanada 697 -643
7 Line Jahr Norwegia 589 -751
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 484 -856
9 Alissa Johnson USA 454 -886
10 Izumi Yamada Japonia 396 -944
11 Ayumi Watase Japonia 389 -951
12 Nata de Leeuw Kanada 370 -970
13 Jessica Jerome USA 346 -994
14 Tanja Drage Austria 326 -1014
15 Abby Ringquist USA 325 -1015
16 Anja Tepes Słowenia 310 -1030
17 Atsuko Tanaka Kanada 281 -1059
18 Eva Logar Słowenia 243 -1097
19 Lisa Demetz Włochy 236 -1104
20 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 220 -1120
21 Lisa Rexhäuser Niemcy 208 -1132
22 Brenna Ellis USA 191 -1149
23 Bigna Windmueller Szwajcaria 184 -1156
24 Roberta D Agostina Włochy 179 -1161
25 Avery Ardovino USA 175 -1165
26 Carina Vogt Niemcy 169 -1171
  Yuki Ito Japonia 169 -1171
28 Elena Runggaldier Włochy 163 -1177
29 Vladena Pustkova Czechy 161 -1179
30 Rieko Kanai Japonia 154 -1186
31 Anna Haefele Niemcy 145 -1195
32 Melanie Faisst Niemcy 144 -1196
33 Salome Fuchs Szwajcaria 133 -1207
34 Sabrina Windmueller Szwajcaria 94 -1246
35 Misaki Shigeno Japonia 82 -1258
36 Seiko Koasa Japonia 81 -1259
37 Yurika Hirayama Japonia 80 -1260
38 Katja Pozun Słowenia 69 -1271
39 Evelyn Insam Włochy 59 -1281
40 Ayuka Takeda Japonia 57 -1283
41 Zoya Lynch Kanada 56 -1284
42 Erina Kabe Japonia 45 -1295
43 Monika Pogladic Słowenia 43 -1297
44 Gyda Enger Norwegia 41 -1299
45 Verena Pock Austria 38 -1302
46 Maja Vtic Słowenia 36 -1304
47 Malika Schuepbach Szwajcaria 30 -1310
48 Jenna Mohr Niemcy 26 -1314
49 Karla Keck USA 19 -1321
50 Saki Kitamura Japonia 16 -1324
  Jaklyn Devos Kanada 16 -1324
52 Karin Friberg USA 14 -1326
53 Yuka Motoyama Japonia 13 -1327
54 Mizuki Yamaguchi Japonia 12 -1328
55 Sakura Sato Japonia 11 -1329
  Elisabeth Andersson USA 11 -1329
57 Esther Steindl Austria 10 -1330
  Ramona Straub Niemcy 10 -1330
59 Brittany Rhoads USA 9 -1331
60 Magdalena Schnurr Niemcy 7 -1333
61 Nicole Hauer Niemcy 6 -1334
  Svenja Wuerth Niemcy 6 -1334
63 Caroline Runggaldier Włochy 3 -1337
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2774  
2 USA USA 2589 -185
3 Norwegia Norwegia 1970 -804
4 Austria Austria 1856 -918
5 Japonia Japonia 1725 -1049
6 Kanada Kanada 1420 -1354
7 Słowenia Słowenia 701 -2073
8 Włochy Włochy 640 -2134
9 Szwajcaria Szwajcaria 441 -2333
10 Czechy Czechy 161 -2613
Wyniki konkursów
21.07.2006 Park City USA K-90
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
22.07.2006 Park City USA K-90
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
25.07.2006 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
26.07.2006 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
06.08.2006 Klingenthal Niemcy K-80
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
09.08.2006 Poehla Niemcy K-60
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
12.08.2006 Meinerzhagen Niemcy K-62
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
15.08.2006 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
14.01.2007 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
15.01.2007 Toblach/Dobbiaco Włochy K-67
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
16.01.2007 Toblach/Dobbiaco Włochy K-67
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
06.02.2007 Ljubno Słowenia K-90
Zwycięzcy: Lindsey Van (USA) / Ulrike Graessler (Niemcy)
08.02.2007 Saalfelden Austria K-85
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
10.02.2007 Breitenberg Niemcy K-75
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
14.02.2007 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Lindsey Van (USA)
17.02.2007 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Katie Willis (Kanada)
05.03.2007 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
06.03.2007 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
09.03.2007 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
10.03.2007 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Lindsey Van (USA)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »