Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 09.08.2006, Poehla K-60
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Juliane Seyfarth Niemcy 580  
2 Anette Sagen Norwegia 352 -228
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 326 -254
4 Jessica Jerome USA 292 -288
5 Ulrike Graessler Niemcy 241 -339
6 Lindsey Van USA 238 -342
7 Katie Willis Kanada 226 -354
8 Alissa Johnson USA 223 -357
9 Line Jahr Norwegia 196 -384
10 Jacqueline Seifriedsberger Austria 180 -400
11 Abby Ringquist USA 172 -408
12 Ayumi Watase Japonia 152 -428
13 Atsuko Tanaka Kanada 100 -480
14 Elena Runggaldier Włochy 93 -487
15 Brenna Ellis USA 87 -493
16 Vladena Pustkova Czechy 85 -495
17 Tanja Drage Austria 79 -501
18 Nata de Leeuw Kanada 75 -505
19 Izumi Yamada Japonia 63 -517
20 Roberta D Agostina Włochy 62 -518
21 Bigna Windmueller Szwajcaria 53 -527
22 Avery Ardovino USA 49 -531
23 Zoya Lynch Kanada 43 -537
24 Yurika Hirayama Japonia 35 -545
25 Misaki Shigeno Japonia 31 -549
26 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 28 -552
27 Rieko Kanai Japonia 23 -557
28 Anna Haefele Niemcy 22 -558
  Melanie Faisst Niemcy 22 -558
30 Karla Keck USA 19 -561
31 Jaklyn Devos Kanada 16 -564
32 Gyda Enger Norwegia 15 -565
33 Eva Logar Słowenia 14 -566
  Karin Friberg USA 14 -566
35 Elisabeth Andersson USA 11 -569
36 Katja Pozun Słowenia 9 -571
  Brittany Rhoads USA 9 -571
38 Verena Pock Austria 8 -572
39 Svenja Wuerth Niemcy 6 -574
  Malika Schuepbach Szwajcaria 6 -574
41 Nicole Hauer Niemcy 3 -577
42 Magdalena Schnurr Niemcy 1 -579
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 USA USA 1114  
2 Niemcy Niemcy 875 -239
3 Austria Austria 593 -521
4 Norwegia Norwegia 563 -551
5 Kanada Kanada 460 -654
6 Japonia Japonia 332 -782
7 Włochy Włochy 155 -959
8 Czechy Czechy 85 -1029
9 Szwajcaria Szwajcaria 59 -1055
10 Słowenia Słowenia 23 -1091

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich