Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 17.02.2007, Schonach K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1064  
2 Ulrike Graessler Niemcy 942 -122
3 Juliane Seyfarth Niemcy 801 -263
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 794 -270
5 Lindsey Van USA 735 -329
6 Katie Willis Kanada 697 -367
7 Jacqueline Seifriedsberger Austria 484 -580
8 Line Jahr Norwegia 403 -661
9 Alissa Johnson USA 375 -689
10 Nata de Leeuw Kanada 370 -694
11 Jessica Jerome USA 346 -718
12 Ayumi Watase Japonia 285 -779
13 Abby Ringquist USA 284 -780
14 Tanja Drage Austria 255 -809
15 Izumi Yamada Japonia 253 -811
16 Lisa Demetz Włochy 236 -828
17 Anja Tepes Słowenia 213 -851
18 Lisa Rexhäuser Niemcy 208 -856
19 Atsuko Tanaka Kanada 185 -879
20 Bigna Windmueller Szwajcaria 184 -880
21 Roberta D Agostina Włochy 179 -885
22 Avery Ardovino USA 175 -889
23 Carina Vogt Niemcy 169 -895
24 Elena Runggaldier Włochy 163 -901
25 Vladena Pustkova Czechy 161 -903
26 Eva Logar Słowenia 146 -918
27 Anna Haefele Niemcy 145 -919
28 Melanie Faisst Niemcy 144 -920
29 Salome Fuchs Szwajcaria 133 -931
30 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 114 -950
31 Brenna Ellis USA 111 -953
32 Sabrina Windmueller Szwajcaria 94 -970
33 Katja Pozun Słowenia 69 -995
34 Evelyn Insam Włochy 59 -1005
35 Zoya Lynch Kanada 56 -1008
36 Monika Pogladic Słowenia 43 -1021
37 Rieko Kanai Japonia 42 -1022
38 Gyda Enger Norwegia 41 -1023
39 Verena Pock Austria 38 -1026
40 Maja Vtic Słowenia 36 -1028
41 Yurika Hirayama Japonia 35 -1029
42 Misaki Shigeno Japonia 31 -1033
43 Malika Schuepbach Szwajcaria 30 -1034
44 Jenna Mohr Niemcy 26 -1038
45 Seiko Koasa Japonia 20 -1044
46 Karla Keck USA 19 -1045
47 Jaklyn Devos Kanada 16 -1048
48 Karin Friberg USA 14 -1050
49 Elisabeth Andersson USA 11 -1053
50 Esther Steindl Austria 10 -1054
  Ramona Straub Niemcy 10 -1054
52 Brittany Rhoads USA 9 -1055
53 Magdalena Schnurr Niemcy 7 -1057
54 Svenja Wuerth Niemcy 6 -1058
  Nicole Hauer Niemcy 6 -1058
56 Caroline Runggaldier Włochy 3 -1061
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2464  
2 USA USA 2079 -385
3 Austria Austria 1581 -883
4 Norwegia Norwegia 1508 -956
5 Kanada Kanada 1324 -1140
6 Japonia Japonia 780 -1684
7 Włochy Włochy 640 -1824
8 Słowenia Słowenia 507 -1957
9 Szwajcaria Szwajcaria 441 -2023
10 Czechy Czechy 161 -2303

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
04:52
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
04:53
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
09:19
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
09:20
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich