Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.2007, Sapporo K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1260  
2 Ulrike Graessler Niemcy 1202 -58
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 953 -307
4 Lindsey Van USA 945 -315
5 Juliane Seyfarth Niemcy 801 -459
6 Katie Willis Kanada 697 -563
7 Line Jahr Norwegia 544 -716
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 484 -776
9 Alissa Johnson USA 440 -820
10 Nata de Leeuw Kanada 370 -890
11 Izumi Yamada Japonia 360 -900
12 Ayumi Watase Japonia 357 -903
13 Jessica Jerome USA 346 -914
14 Abby Ringquist USA 315 -945
15 Tanja Drage Austria 313 -947
16 Anja Tepes Słowenia 286 -974
17 Atsuko Tanaka Kanada 259 -1001
18 Lisa Demetz Włochy 236 -1024
19 Eva Logar Słowenia 225 -1035
20 Lisa Rexhäuser Niemcy 208 -1052
21 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 194 -1066
22 Bigna Windmueller Szwajcaria 184 -1076
23 Roberta D Agostina Włochy 179 -1081
  Brenna Ellis USA 179 -1081
25 Avery Ardovino USA 175 -1085
26 Carina Vogt Niemcy 169 -1091
27 Elena Runggaldier Włochy 163 -1097
28 Vladena Pustkova Czechy 161 -1099
29 Anna Haefele Niemcy 145 -1115
30 Melanie Faisst Niemcy 144 -1116
31 Salome Fuchs Szwajcaria 133 -1127
32 Rieko Kanai Japonia 125 -1135
33 Yuki Ito Japonia 109 -1151
34 Sabrina Windmueller Szwajcaria 94 -1166
35 Misaki Shigeno Japonia 70 -1190
36 Katja Pozun Słowenia 69 -1191
37 Yurika Hirayama Japonia 64 -1196
38 Seiko Koasa Japonia 61 -1199
39 Evelyn Insam Włochy 59 -1201
40 Zoya Lynch Kanada 56 -1204
41 Monika Pogladic Słowenia 43 -1217
42 Ayuka Takeda Japonia 42 -1218
43 Gyda Enger Norwegia 41 -1219
44 Verena Pock Austria 38 -1222
45 Erina Kabe Japonia 36 -1224
  Maja Vtic Słowenia 36 -1224
47 Malika Schuepbach Szwajcaria 30 -1230
48 Jenna Mohr Niemcy 26 -1234
49 Karla Keck USA 19 -1241
50 Saki Kitamura Japonia 16 -1244
  Jaklyn Devos Kanada 16 -1244
52 Karin Friberg USA 14 -1246
53 Yuka Motoyama Japonia 13 -1247
54 Mizuki Yamaguchi Japonia 12 -1248
55 Sakura Sato Japonia 11 -1249
  Elisabeth Andersson USA 11 -1249
57 Esther Steindl Austria 10 -1250
  Ramona Straub Niemcy 10 -1250
59 Brittany Rhoads USA 9 -1251
60 Magdalena Schnurr Niemcy 7 -1253
61 Svenja Wuerth Niemcy 6 -1254
  Nicole Hauer Niemcy 6 -1254
63 Caroline Runggaldier Włochy 3 -1257
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2724  
2 USA USA 2453 -271
3 Norwegia Norwegia 1845 -879
4 Austria Austria 1798 -926
5 Japonia Japonia 1470 -1254
6 Kanada Kanada 1398 -1326
7 Słowenia Słowenia 659 -2065
8 Włochy Włochy 640 -2084
9 Szwajcaria Szwajcaria 441 -2283
10 Czechy Czechy 161 -2563

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
04:52
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
04:53
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
09:19
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
09:20
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich