Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
06.08.2006 - Klingenthal (Niemcy) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anette Sagen Norwegia 79.5 81.5 230.0
2 Juliane Seyfarth Niemcy 81.0 81.0 227.5
3 Jessica Jerome USA 79.0 79.5 225.0
4 Lindsey Van USA 80.5 75.5 218.5
5 Izumi Yamada Japonia 73.5 81.0 212.5
6 Katie Willis Kanada 79.5 74.0 211.0
7 Elena Runggaldier Włochy 80.5 72.0 209.0
8 Abby Ringquist USA 72.0 83.5 207.0
9 Bigna Windmueller Szwajcaria 75.5 75.0 206.0
10 Daniela Iraschko-Stolz Austria 74.0 73.0 201.5
11 Jacqueline Seifriedsberger Austria 72.5 73.5 197.0
12 Line Jahr Norwegia 75.0 72.0 196.5
  Alissa Johnson USA 73.0 73.5 196.5
14 Ayumi Watase Japonia 72.5 73.5 195.5
15 Ulrike Graessler Niemcy 75.0 71.0 194.5
16 Gyda Enger Norwegia 70.0 75.5 194.0
17 Rieko Kanai Japonia 69.0 73.5 186.5
18 Atsuko Tanaka Kanada 71.0 70.5 185.5
19 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 69.5 71.5 184.0
  Melanie Faisst Niemcy 73.5 68.5 184.0
21 Brenna Ellis USA 70.5 67.5 176.5
22 Vladena Pustkova Czechy 68.5 69.5 176.0
23 Tanja Drage Austria 69.0 68.5 174.5
24 Anna Haefele Niemcy 71.5 63.0 168.0
25 Svenja Wuerth Niemcy 66.5 68.0 162.0
26 Roberta D Agostina Włochy 63.5 67.0 160.5
27 Katja Pozun Słowenia 64.0 64.5 155.0
28 Eva Logar Słowenia 64.5 59.5 142.0
29 Nata de Leeuw Kanada 67.0 67.5 138.0
30 Magdalena Schnurr Niemcy 64.5 55.0 132.0
31 Carina Vogt Niemcy 63.5   75.5
32 Salome Fuchs Szwajcaria 63.5   75.0
33 Verena Pock Austria 63.0   74.5
34 Zoya Lynch Kanada 63.5   73.5
35 Nicole Hauer Niemcy 60.0   68.0
  Carina Ziller Niemcy 60.0   68.0
37 Mari Backe Norwegia 58.5   65.0
38 Franziska Moser Niemcy 58.5   64.5
39 Anja Tepes Słowenia 57.0   62.0
40 Michaela Dolezelova Czechy 58.0   61.0
  Valentine Prucker Włochy 56.5   61.0
42 Barbara Stuffer Włochy 56.0   59.5
43 Stefanie Krieg Niemcy 56.0   55.5
44 Live Frisak Norwegia 56.0   55.0
45 Esther Steindl Austria 54.5   53.0
46 Monika Pogladic Słowenia 53.5   50.5
47 Sabrina Windmueller Szwajcaria 60.0   41.5
48 Monika Planinc Słowenia 49.0   38.5
49 Elina Knutsson Szwecja 47.0   34.5

« Puchar Kontynentalny kobiet 2006/2007 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny kobiet 2006/2007

Puchar Kontynentalny kobiet 2006/2007

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich