TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2008/2009
Period 1
12.07.2008   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
13.07.2008   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
09.08.2008   Strbske Pleso Słowacja HS-98 K-90
10.08.2008   Strbske Pleso Słowacja HS-98 K-90
22.08.2008 21:15 Predazzo Włochy HS-106 K-95
23.08.2008 09:30 Predazzo Włochy HS-106 K-95
06.09.2008   Kranj Słowenia HS-109 K-100 odwołany
07.09.2008   Kranj Słowenia HS-109 K-100 odwołany
11.10.2008   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
12.10.2008   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 2
20.12.2008 11:00 Strbskie Pleso Słowacja HS-100 K-90
21.12.2008 11:00 Strbskie Pleso Słowacja HS-100 K-90 odwołany
10.01.2009   Harrachov Czechy HS-100 K-90
11.01.2009   Harrachov Czechy HS-100 K-90
14.01.2009   Harbin Chiny HS-100 K-90
17.01.2009   Lauscha Niemcy HS-103 K-92
18.01.2009   Lauscha Niemcy HS-103 K-92 odwołany
24.01.2009   Szczyrk Polska HS-106 K-95 odwołany
25.01.2009   Szczyrk Polska HS-106 K-95 odwołany
31.01.2009   Eisenerz Austria HS-100 K-90
01.02.2009   Eisenerz Austria HS-100 K-90
06.02.2009   Westby USA HS-117 K-106 odwołany
07.02.2009   Westby USA HS-117 K-106 odwołany
13.02.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
14.02.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
28.02.2009   Ljubno Słowenia HS-95 K-85
01.03.2009   Ljubno Słowenia HS-95 K-85
03.03.2009   Zao Japonia HS-100 K-90
04.03.2009   Zao Japonia HS-100 K-90
07.03.2009   Sapporo Japonia HS-98 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Felix Brodauf Niemcy 677  
2 David Winkler Niemcy 298 -379
3 Marc Krauspenhaar Niemcy 295 -382
4 Dawid Kubacki Polska 282 -395
5 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 281 -396
6 Dejan Judez Słowenia 265 -412
7 Thomas Diethart Austria 250 -427
8 Tomas Zmoray Słowacja 242 -435
9 Andraz Pograjc Słowenia 241 -436
10 Elias Pfannenstill Austria 236 -441
11 Grzegorz Miętus Polska 234 -443
12 Nicolas Fettner Austria 233 -444
13 Dawid Kowal Polska 231 -446
14 Richard Freitag Niemcy 230 -447
15 Manuel Poppinger Austria 223 -454
  Stefan Lang Niemcy 223 -454
17 Stefan Hayboeck Austria 218 -459
18 Sindre Trana Norwegia 206 -471
19 Hiroaki Watanabe Japonia 205 -472
20 Nejc Frank Słowenia 202 -475
21 Shusaku Hosoyama Japonia 200 -477
22 Yukio Sakano Japonia 190 -487
23 Manuel Fettner Austria 180 -497
24 Klemens Murańka Polska 176 -501
25 Pascal Bodmer Niemcy 160 -517
  Christoph Haenel Niemcy 160 -517
27 Jakub Kot Polska 155 -522
28 Anders Fannemel Norwegia 150 -527
  Nicholas Fairall USA 150 -527
30 Nico Hermann Niemcy 148 -529
31 Daniel Wenig Niemcy 145 -532
32 Nico Faller Niemcy 141 -536
33 Roberto Dellasega Włochy 137 -540
34 Thomas Thurnbichler Austria 124 -553
  Klemen Omladic Słowenia 124 -553
36 Maximilian Mechler Niemcy 122 -555
37 Daniel Lackner Austria 116 -561
38 Kamil Skrobot Polska 112 -565
39 Lukas Mueller Austria 110 -567
40 Michael Hayboeck Austria 106 -571
41 Peter Prevc Słowenia 105 -572
42 Nico Polichronidis Niemcy 103 -574
43 Akira Higashi Japonia 101 -576
44 Yoshihiko Osanai Japonia 100 -577
  Sho Suzuki Japonia 100 -577
  Sebastian Colloredo Włochy 100 -577
  Andreas Strolz Austria 100 -577
  Florian Horst Niemcy 100 -577
  Jaka Hvala Słowenia 100 -577
50 Lukas Bergmann Austria 96 -581
51 Julian Musiol Niemcy 95 -582
  Olli Pekkala Finlandia 95 -582
53 Radik Zhaparov Kazachstan 92 -585
54 Morten Gjesvold Norwegia 90 -587
  Anders Johnson USA 90 -587
56 Vladimir Zografski Bułgaria 89 -588
57 Kazuyoshi Funaki Japonia 88 -589
  Shota Tanaka Japonia 88 -589
  Shuji Endo Japonia 88 -589
60 Mateusz Cie¶lar Polska 85 -592
61 Tomaz Naglic Słowenia 84 -593
  Saso Tadic Słowenia 84 -593
63 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 81 -596
  Petar Fartunov Bułgaria 81 -596
65 Kazuya Yoshioka Japonia 80 -597
  Jernej Kosnjek Słowenia 80 -597
  Severin Freund Niemcy 80 -597
68 Johannes Lenz Austria 78 -599
69 Luka Leban Słowenia 77 -600
70 Rune Velta Norwegia 76 -601
71 Adrian Schuler Szwajcaria 75 -602
72 Tord Markussen Hammer Norwegia 74 -603
73 Klaus Ovlien Engen Norwegia 72 -605
  Andrzej Zapotoczny Polska 72 -605
75 Joachim Hauer Norwegia 69 -608
76 Kamil Kowal Polska 68 -609
77 Christoph Stauder Austria 67 -610
78 Jan Druzina Słowenia 65 -612
79 Diego Dellasega Włochy 64 -613
  Georgiy Chervyakov Rosja 64 -613
81 Martin Plhal Czechy 63 -614
82 Maciej Kot Polska 60 -617
  Rok Mandl Słowenia 60 -617
84 Ilmir Hazetdinov Rosja 59 -618
  Benedikt Wider Niemcy 59 -618
86 Keita Umezaki Japonia 58 -619
  Morten Oegar Rastad Norwegia 58 -619
  Jaka Oblak Słowenia 58 -619
  Karl Joergen Kjaernes Norwegia 58 -619
90 Jurij Tepes Słowenia 56 -621
  Mario Innauer Austria 56 -621
92 Ziga Mandl Słowenia 55 -622
  Fredrik Balkasen Szwecja 55 -622
94 Stephan Leyhe Niemcy 54 -623
  Marco Grigoli Szwajcaria 54 -623
  Niklas Eriksson Szwecja 54 -623
  Rok Zima Słowenia 54 -623
98 Stefan Kaiser Austria 52 -625
99 Seou Choi Korea Pd. 50 -627
  Jan Maylaender Niemcy 50 -627
101 Markus Schiffner Austria 49 -628
  Stanislav Oshepkov Rosja 49 -628
  Stefan Lechner Austria 49 -628
104 Vitaliy Shumbarets Ukraina 47 -630
  Pius Paschke Niemcy 47 -630
106 Anders Stensloekken Norwegia 46 -631
  David Unterberger Austria 46 -631
  Artur Kukuła Polska 46 -631
109 Danny Queck Niemcy 45 -632
  Jonas Faller Niemcy 45 -632
  Miran Zupancic Słowenia 45 -632
  Ivan Sobolev Białoru¶ 45 -632
113 Primoz Roglic Słowenia 44 -633
114 Dmitry Sporynin Rosja 43 -634
115 Pascal Egloff Szwajcaria 41 -636
  Michael Glasder USA 41 -636
117 Jon Haakon Moe Norwegia 40 -637
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 40 -637
  Yang Li Chiny 40 -637
120 Jesper Ruuth Finlandia 39 -638
  Robert Kuban Czechy 39 -638
  Alexey Vostretsov Rosja 39 -638
123 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 38 -639
  Alessio de Crignis Włochy 38 -639
125 Jiri Mazoch Czechy 37 -640
  Antoine Guignard Szwajcaria 37 -640
  Andre Wesch Niemcy 37 -640
128 Tim Babnik Słowenia 36 -641
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 36 -641
  Yuta Funato Japonia 36 -641
131 Gregor Deschwanden Szwajcaria 35 -642
132 Matjaz Pungertar Słowenia 34 -643
  Josef Larsson Szwecja 34 -643
  Thomas Lackner Austria 34 -643
135 Oleksander Lazarovych Ukraina 33 -644
  Kenshiro Ito Japonia 33 -644
137 Dmitriy Ponomarev Rosja 32 -645
  Zhandong Tian Chiny 32 -645
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 32 -645
140 Matej Dobovsek Słowenia 30 -647
  Jan Ziobro Polska 30 -647
142 Heung Chul Choi Korea Pd. 29 -648
  Luka Brnot Słowenia 29 -648
  Fredrik Naess Norwegia 29 -648
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 29 -648
146 Martin Machreich Austria 28 -649
147 Leon Grobljar Słowenia 27 -650
  Tom-Eirik Bergholt Norwegia 27 -650
  Szilvester Kozma Rumunia 27 -650
  Tomoaki Endo Japonia 27 -650
151 Taro Takayanagi Japonia 26 -651
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 26 -651
  Petter Kvernberg Norwegia 26 -651
154 Keigo Matsunoo Japonia 25 -652
  Julian Heidler Niemcy 25 -652
156 Mats Piho Estonia 24 -653
  Eric Frenzel Niemcy 24 -653
158 Primoz Zupan Słowenia 23 -654
  Rozle Zagar Słowenia 23 -654
160 Illimar Paern Estonia 22 -655
  Pierre Emanuel Robe Francja 22 -655
  Ivan Savvateev Rosja 22 -655
  Guang Yang Chiny 22 -655
  Nicholas Alexander USA 22 -655
165 Sebastian Ekman Szwecja 21 -656
  Shingo Sanuki Japonia 21 -656
  Roy Daniel Rosenlund Norwegia 21 -656
168 Julien Dorme Francja 20 -657
  Sebastian Sperl Austria 20 -657
  Morten Elsbutangen Norwegia 20 -657
  Yoshimitsu Wada Japonia 20 -657
  Jianxun Wang Chiny 20 -657
  Markus Eisenbichler Niemcy 20 -657
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 20 -657
175 Jan Jeske Niemcy 19 -658
  Jens Kratzel Niemcy 19 -658
177 Andrea Morassi Włochy 18 -659
  Jianping Sun Chiny 18 -659
  Lukas Dilitz Austria 18 -659
  Jaka Rus Słowenia 18 -659
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 18 -659
  Gaj Trcek Słowenia 18 -659
183 Dominik Maier Niemcy 17 -660
  Knut Erik Bakken Norwegia 17 -660
  Yuzo Sawaya Japonia 17 -660
  Remus Tudor Rumunia 17 -660
187 Johnny Lyons USA 16 -661
  Matus Mistrik Słowacja 16 -661
  Gasper Bartol Słowenia 16 -661
190 Baard Lund Norwegia 15 -662
  Pavel Farkas Czechy 15 -662
  Szilvester Fulop Rumunia 15 -662
  Alexey Korolev Kazachstan 15 -662
194 Chenhui Xing Chiny 14 -663
  Hubert Blaha Czechy 14 -663
  Christian Reiter Austria 14 -663
  Riku Taehkaevuori Finlandia 14 -663
  Eivind Hugaas Norwegia 14 -663
199 Gorazd Robnik Słowenia 13 -664
  Tomoya Watanabe Japonia 13 -664
201 Jan Fuhre Norwegia 12 -665
  Michael Lunardi Włochy 12 -665
203 Daniel Haugane Aas Norwegia 11 -666
  Denis Zupancic Słowenia 11 -666
  Johannes Obermayr Austria 11 -666
  Ales Oblak Słowenia 11 -666
207 Kanta Takanashi Japonia 10 -667
  Eirik Grinde Norwegia 10 -667
  Buck Bailey USA 10 -667
210 Nejc Dezman Słowenia 9 -668
  Vladimir Struhar Czechy 9 -668
  Alexandre Mabboux Francja 9 -668
  Milos Kadlec Czechy 9 -668
  Daniel Nigl Niemcy 9 -668
  Sergej Kozhevnikov Rosja 9 -668
  Tommy Lianes Norwegia 9 -668
  Ryota Yokokawa Japonia 9 -668
  Simone Morassi Włochy 9 -668
219 Chris Lamb USA 8 -669
220 Naoto Maruyama Japonia 7 -670
221 Niklas Strandbraaten Norwegia 6 -671
  Jaka Debelak Słowenia 6 -671
  Andrew Bliss USA 6 -671
224 Roman Kuryavskiv Kazachstan 5 -672
  Alexander Sardyko Rosja 5 -672
  Sebastien Cala Francja 5 -672
  Martin Sutor Słowacja 5 -672
  Thomas de Wit Holandia 5 -672
  Ivan Karaulov Kazachstan 5 -672
230 Mojmir Nosal Słowacja 4 -673
  Ernest Prislic Słowenia 4 -673
  Chingiz Nabiev Kazachstan 4 -673
  Gasper Vodan Słowenia 4 -673
234 Jordan Taillard Francja 3 -674
  Pascal Sommer Szwajcaria 3 -674
  Sergey Bychkov Rosja 3 -674
  Steven Regenbogen Niemcy 3 -674
238 Adrian Brueck Niemcy 2 -675
  Blake Hughes USA 2 -675
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 2 -675
  Simen Key Grimsrud Norwegia 2 -675
242 Gasper Klinec Słowenia 1 -676
  Luka Grobljar Słowenia 1 -676
  Egor Ulitin Rosja 1 -676
  Abylay Kopesbayev Kazachstan 1 -676
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3492  
2 Austria Austria 2514 -978
3 Słowenia Słowenia 2113 -1379
4 Polska Polska 1632 -1860
5 Japonia Japonia 1542 -1950
6 Norwegia Norwegia 1196 -2296
7 Rosja Rosja 607 -2885
8 Włochy Włochy 378 -3114
9 USA USA 345 -3147
10 Słowacja Słowacja 267 -3225
11 Szwajcaria Szwajcaria 245 -3247
12 Czechy Czechy 186 -3306
13 Finlandia Finlandia 177 -3315
14 Bułgaria Bułgaria 170 -3322
15 Szwecja Szwecja 164 -3328
16 Kazachstan Kazachstan 160 -3332
17 Chiny Chiny 146 -3346
18 Korea Pd. Korea Pd. 141 -3351
19 Ukraina Ukraina 114 -3378
20 Rumunia Rumunia 59 -3433
  Francja Francja 59 -3433
22 Estonia Estonia 46 -3446
23 Białoru¶ Białoru¶ 45 -3447
24 Holandia Holandia 5 -3487
Wyniki konkursów
12.07.2008 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
13.07.2008 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
09.08.2008 Strbskie Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)
10.08.2008 Strbskie Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)
22.08.2008 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Sebastian Colloredo (Włochy)
23.08.2008 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
11.10.2008 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Pascal Bodmer (Niemcy)
12.10.2008 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
20.12.2008 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
10.01.2009 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
11.01.2009 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
14.01.2009 Harbin Chiny K-90
Zwycięzca: Sho Suzuki (Japonia)
17.01.2009 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Florian Horst (Niemcy)
31.01.2009 Eisenerz Austria K-90
Zwycięzca: Nicholas Fairall (USA)
01.02.2009 Eisenerz Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Lang (Niemcy)
13.02.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
14.02.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Sindre Trana (Norwegia)
28.02.2009 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
01.03.2009 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
03.03.2009 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Hiroaki Watanabe (Japonia)
04.03.2009 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Shusaku Hosoyama (Japonia)
07.03.2009 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yoshihiko Osanai (Japonia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2008/2009

FIS Cup 2008/2009

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »