TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
01.02.2009 - Eisenerz (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Lang Niemcy 92.0 92.5 234.0
2 Tomas Zmoray Słowacja 92.0 92.0 232.5
3 Radik Zhaparov Kazachstan 86.5 100.5 231.0
4 Nicholas Fairall USA 92.0 90.0 227.5
5 Anders Johnson USA 93.0 88.0 225.5
  Thomas Diethart Austria 92.0 88.5 225.5
7 Markus Schiffner Austria 91.0 90.5 225.0
  Klemen Omladic Słowenia 96.0 85.0 225.0
9 Nicolas Fettner Austria 90.5 88.5 224.5
10 Nico Polichronidis Niemcy 89.5 89.0 221.5
11 David Winkler Niemcy 96.5 83.5 220.5
12 Dmitry Sporynin Rosja 85.5 92.0 217.5
13 Mario Innauer Austria 86.5 91.5 217.0
  Roberto Dellasega Włochy 94.0 83.5 217.0
15 Thomas Lackner Austria 86.0 91.5 216.5
16 Primoz Zupan Słowenia 85.5 90.5 214.5
17 Lukas Dilitz Austria 85.0 91.5 214.0
  Rok Mandl Słowenia 87.0 89.0 214.0
19 Stefan Lechner Austria 85.5 90.0 213.0
20 Johannes Obermayr Austria 89.0 85.5 212.5
21 Vladimir Zografski Bułgaria 85.5 90.0 212.0
22 Stefan Hayboeck Austria 94.0 82.0 210.5
23 Diego Dellasega Włochy 91.0 83.0 210.0
  Felix Brodauf Niemcy 86.0 88.0 210.0
25 Christoph Stauder Austria 89.0 84.5 209.0
  Nejc Frank Słowenia 90.0 83.5 209.0
  Elias Pfannenstill Austria 92.0 83.0 209.0
28 Jan Jeske Niemcy 88.0 83.0 202.5
  Alessio de Crignis Włochy 87.5 85.0 202.5
30 Sebastian Sperl Austria 91.0 76.0 192.5
31 Ilmir Hazetdinov Rosja 87.0 77.5 188.0
32 Michael Glasder USA 88.5 59.0 146.5
33 Ivan Savvateev Rosja 84.5   98.5
34 Daniel Huber Austria 85.0   98.0
35 Michael Lunardi Włochy 84.5   97.0
  Dmitriy Ponomarev Rosja 84.0   97.0
37 Martin Machreich Austria 83.5   96.5
38 Chris Lamb USA 82.0   92.0
39 Matej Dobovsek Słowenia 81.5   90.5
40 Alexander Sardyko Rosja 81.0   89.0
41 Manuel Resch sen. Austria 80.0   88.0
42 Bjoern Koch Austria 78.0   84.0
43 Andrew Bliss USA 78.0   82.5
44 David Danler-Swat Austria 78.0   82.0
45 Patrik Lichy Słowacja 77.5   81.5
46 Stefan Klade Austria 76.5   81.0
47 Robert Kartik Słowacja 77.0   80.5
48 Stefan Kraft Austria 76.5   80.0
49 Alexey Pchelintsev Kazachstan 76.5   79.5
50 Jan Druzina Słowenia 75.5   76.5
51 Christian Reiter Austria 74.0   76.0
52 Tim Babnik Słowenia 75.5   73.5
  Jens Kratzel Niemcy 75.5   73.5
54 Chingiz Nabiev Kazachstan 72.5   70.5
55 Mojmir Nosal Słowacja 71.0   67.5
56 Volodymyr Veredyuk Ukraina 70.5   66.5
57 Denis Sindler Słowacja 70.0   64.5
58 Peter Frenette USA 70.5   63.0
59 Bogomil Pavlov Bułgaria 70.0   62.0
60 Roman Kuryavskiv Kazachstan 65.0   55.0
61 Matus Mistrik Słowacja 66.5   53.5
62 Simone Morassi Włochy 64.5   49.5
63 Istvan Pungor Węgry 62.0   43.0
64 Abylay Kopesbayev Kazachstan 58.0   39.5
65 Armin Csukovics Węgry 57.5   33.0
66 David Cseke Węgry 51.0   23.5
67 Akos Szilagyi Węgry 52.0   21.5

« FIS Cup 2008/2009 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2008/2009

FIS Cup 2008/2009

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »