Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
13.07.2008 - Oberwiesenthal (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nicolas Fettner Austria 103.0 101.5 259.5
2 Manuel Fettner Austria 100.0 103.5 258.5
3 Andreas Strolz Austria 102.0 97.5 250.0
4 Vladimir Zografski Bułgaria 101.5 98.0 249.5
5 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 100.0 99.0 248.5
6 Nico Hermann Niemcy 98.0 100.5 248.0
7 Petar Fartunov Bułgaria 99.0 100.0 246.5
8 Manuel Poppinger Austria 100.0 98.0 244.5
9 Danny Queck Niemcy 99.0 98.0 243.5
10 Benedikt Wider Niemcy 97.5 94.5 232.0
11 Christoph Haenel Niemcy 97.0 94.5 231.5
12 Felix Brodauf Niemcy 96.0 94.5 228.0
13 Andre Wesch Niemcy 96.5 93.5 226.5
14 Jan Maylaender Niemcy 96.5 92.0 223.5
15 Richard Freitag Niemcy 95.5 93.0 223.0
16 Pius Paschke Niemcy 96.5 90.5 221.0
17 Johnny Lyons USA 97.5 88.5 217.5
18 Marc Krauspenhaar Niemcy 93.0 93.5 216.5
19 Georgiy Chervyakov Rosja 94.0 89.0 209.0
20 Martin Plhal Czechy 89.5 91.0 202.0
21 Dmitriy Ponomarev Rosja 94.0 87.5 201.0
22 Simone Morassi Włochy 89.5 89.5 199.0
23 Stefan Lang Niemcy 93.0 86.0 197.5
24 Robert Kuban Czechy 92.0 85.5 197.0
25 Roberto Dellasega Włochy 90.5 85.0 192.0
26 Hubert Blaha Czechy 89.5 85.0 189.5
27 Michael Lunardi Włochy 88.0 83.5 183.5
28 Sergey Bychkov Rosja 92.5 78.5 181.0
29 Stephan Leyhe Niemcy 95.0 75.5 178.0
30 Alessio de Crignis Włochy 87.0 80.5 173.5
31 Diego Dellasega Włochy 87.0   94.0
  Buck Bailey USA 87.0   94.0
33 Pavel Farkas Czechy 86.0   92.0
34 Vladimir Struhar Czechy 85.5   90.5
35 Daniel Kuehn Niemcy 83.0   85.5
  Szilvester Kozma Rumunia 83.0   85.5
37 Martin Holland-Nell Niemcy 82.5   84.5
  Andrei Balazs Rumunia 82.5   84.5
39 Steven Regenbogen Niemcy 81.5   82.0
40 Thomas de Wit Holandia 79.5   77.0
41 Martin Sutor Słowacja 79.0   76.0
  Remus Tudor Rumunia 80.0   76.0
43 Stanislav Oshepkov Rosja 77.5   74.5
44 Adrian Brueck Niemcy 78.0   74.0
45 Daniel Weiss Niemcy 77.0   72.0
46 Bogomil Pavlov Bułgaria 76.5   71.0
47 Szilvester Fulop Rumunia 74.5   66.0
48 Nicholas Alexander USA DSQ   DSQ
49 Vasil Ivanov Bułgaria DSQ   DSQ
50 Lukas Berger Czechy DSQ   DSQ
51 Yury Samsonov Rosja DSQ   DSQ

« FIS Cup 2008/2009 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2008/2009

FIS Cup 2008/2009

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich