Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
17.01.2009 - Lauscha (Niemcy) K-92
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Florian Horst Niemcy 105.0 104.5 280.0
2 Jernej Kosnjek Słowenia 102.0 106.5 275.0
3 Elias Pfannenstill Austria 104.0 101.0 271.0
4 Marc Krauspenhaar Niemcy 102.0 103.0 269.5
5 Jonas Faller Niemcy 100.5 103.0 266.5
6 Jörg Ritzerfeld Niemcy 100.5 101.5 263.5
7 Thomas Diethart Austria 101.5 100.5 263.0
8 Felix Brodauf Niemcy 100.0 102.0 258.5
9 Dejan Judez Słowenia 96.0 105.5 257.0
10 David Winkler Niemcy 97.5 102.0 255.5
  Stephan Leyhe Niemcy 102.0 98.5 255.5
  Benedikt Wider Niemcy 98.0 100.5 255.5
13 Nejc Frank Słowenia 94.0 102.0 248.0
14 Jens Kratzel Niemcy 98.0 97.0 246.5
15 Jan Ziobro Polska 98.5 96.5 245.5
16 Artur Kukuła Polska 96.0 98.0 245.0
17 Kamil Skrobot Polska 91.5 102.0 244.5
18 Jan Jeske Niemcy 95.0 100.5 243.0
19 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 95.5 98.0 242.5
20 Markus Schiffner Austria 91.0 102.0 242.0
21 Sebastian Sperl Austria 93.0 99.0 241.5
22 Nico Polichronidis Niemcy 93.5 98.5 238.5
23 Primoz Zupan Słowenia 97.0 94.0 238.0
24 Stefan Lechner Austria 96.0 94.0 237.5
25 Dominik Maier Niemcy 94.5 95.5 235.5
  Kamil Kowal Polska 91.5 98.0 235.5
27 Lukas Dilitz Austria 95.5 101.0 229.0
28 Christian Reiter Austria 94.0 92.0 225.5
29 Adrian Brueck Niemcy 92.0 93.0 224.0
30 Blake Hughes USA 91.0 92.5 220.0
31 Mateusz Cie¶lar Polska 91.5 90.5 215.0
32 Matej Dobovsek Słowenia 98.0 66.0 152.5
33 Matjaz Pungertar Słowenia 90.0   106.5
  Andrew Bliss USA 90.0   106.5
35 Julian Heidler Niemcy 90.0   105.5
36 Steven Regenbogen Niemcy 86.5   98.5
37 Michael Zachrau Niemcy 84.0   93.5
38 Daniel Kuehn Niemcy 84.0   92.5
39 Aleksandr Hancharou Białoru¶ 83.5   91.0
40 Florian Menz Niemcy 82.0   88.0
41 Alexander von Darl Niemcy 81.0   87.0
  Andre Wolfram Niemcy 81.5   87.0
43 Peter Frenette USA 79.5   83.0
44 Kairo Sillaste Estonia 75.5   72.5
45 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 71.0   63.5
46 Brian Wallace USA 71.0   60.5

« FIS Cup 2008/2009 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2008/2009

FIS Cup 2008/2009

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich