Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 05.01.1969, Bischofshofen K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bjoern Wirkola Norwegia 924.5  
2 Jiri Raska Czechosłowacja 900.5 -24.0
3 Zbynek Hubac Czechosłowacja 866.0 -58.5
4 Anatoli Sheglanov ZSRR 862.0 -62.5
5 Frantisek Rydval Czechosłowacja 848.2 -76.3
6 Vladimir Belousov ZSRR 839.3 -85.2
7 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 838.3 -86.2
8 Heinz Schmidt NRD 830.8 -93.7
9 Lars Grini Norwegia 812.5 -112.0
10 Ladislav Divila Czechosłowacja 809.3 -115.2
11 Reinhold Bachler Austria 807.7 -116.8
12 Josef Lichtenegger Austria 804.5 -120.0
13 Juhani Ruotsalainen Finlandia 799.6 -124.9
14 Wiezelaw Tscherbakow ZSRR 798.2 -126.3
15 Garij Napalkov ZSRR 789.4 -135.1
16 Olle Martinsson Szwecja 788.4 -136.1
17 Karel Kodejska Czechosłowacja 786.7 -137.8
18 Horst Queck NRD 785.4 -139.1
19 Manfred Queck NRD 777.6 -146.9
20 Ludvic Zajc Jugosławia 769.5 -155.0
21 Henrik Ohlmayr RFN 768.9 -155.6
22 Ryszard Witke Polska 766.1 -158.4
23 Sepp Zehnder Szwajcaria 765.3 -159.2
24 Ernst Kroell Austria 758.5 -166.0
25 Keijo Leiho Finlandia 754.9 -169.6
26 Alexander Ivanikov ZSRR 748.4 -176.1
27 Bernd Karwofski NRD 739.7 -184.8
28 Rainer Schmidt NRD 737.1 -187.4
29 Walter Clemens NRD 737.0 -187.5
30 Guenther Guellner RFN 733.8 -190.7
31 Alain Macle Francja 728.1 -196.4
32 Richard Pfiffner Szwajcaria 727.7 -196.8
33 Willi Schuster Austria 721.8 -202.7
34 Peter Stefancic Jugosławia 717.9 -206.6
35 Topi Mattila Finlandia 711.5 -213.0
36 Walter Lampe RFN 709.7 -214.8
37 Torbjoern Hedberg Szwecja 705.1 -219.4
38 Max Golser Austria 682.1 -242.4
39 Marjan Mesec Jugosławia 671.2 -253.3
40 Mario Cecon Włochy 670.3 -254.2
41 Laszlo Geller Węgry 670.1 -254.4
42 Oswald Schinze RFN 669.2 -255.3
43 Hans Schmid Szwajcaria 667.5 -257.0
44 Walter Schwabl Austria 666.3 -258.2
45 Wolfgang Schueller RFN 662.3 -262.2
46 Franz Bisle RFN 659.8 -264.7
47 Branko Dolhar Jugosławia 657.1 -267.4
48 Knut Kongsgaard Norwegia 647.7 -276.8
49 Franz Salhofer Austria 640.2 -284.3
50 Janez Jurman Jugosławia 637.5 -287.0
51 Josef Matous Czechosłowacja 635.7 -288.8
52 Andrzej Sztolf Polska 630.2 -294.3
53 Bent Tomtum Norwegia 627.5 -297.0
54 Erich Schwabl Austria 623.0 -301.5
55 Giacomo Aimoni Włochy 614.5 -310.0
56 Helmut Diess Austria 585.6 -338.9
57 Janko Zwitter Austria 582.0 -342.5
58 Albert Heim Austria 545.0 -379.5
59 Gilbert Poirot Francja 505.8 -418.7
60 Janos Taffener Węgry 461.4 -463.1
61 Mihaly Geller Węgry 425.4 -499.1
62 Jan Olaf Roaldset Norwegia 382.8 -541.7
63 Jannie Arnould Francja 335.6 -588.9
64 Vinko Bogataj Jugosławia 279.1 -645.4
65 Albino Bazzana Włochy 268.8 -655.7
66 Ernst Wimmer Austria 255.6 -668.9
67 Stanko Bogataj Jugosławia 246.1 -678.4
68 Heinz Joelly Austria 224.4 -700.1
69 Friedlhelm Klapproth RFN 220.0 -704.5
70 Franz Kuchlbacher Austria 193.5 -731.0
71 Tord Karlsson Szwecja 182.3 -742.2
72 Ralph Phland RFN 181.8 -742.7
73 Nicolas Gaide Francja 174.0 -750.5
74 Alfred Grosche RFN 170.8 -753.7
75 Urs Schni Szwajcaria 165.5 -759.0
76 Alfred Winkler RFN 161.3 -763.2
77 Josef Schwinghammer RFN 150.8 -773.7

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich