TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 25.01.2015, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1007  
2 Peter Prevc Słowenia 924 -83
3 Michael Hayboeck Austria 875 -132
4 Roman Koudelka Czechy 816 -191
5 Severin Freund Niemcy 753 -254
6 Anders Fannemel Norwegia 697 -310
7 Noriaki Kasai Japonia 612 -395
8 Simon Ammann Szwajcaria 556 -451
9 Gregor Schlierenzauer Austria 495 -512
10 Richard Freitag Niemcy 484 -523
11 Jernej Damjan Słowenia 387 -620
12 Kamil Stoch Polska 350 -657
13 Rune Velta Norwegia 325 -682
14 Markus Eisenbichler Niemcy 317 -690
15 Daiki Ito Japonia 291 -716
16 Anders Jacobsen Norwegia 272 -735
17 Anders Bardal Norwegia 257 -750
18 Marinus Kraus Niemcy 225 -782
19 Piotr Żyła Polska 220 -787
20 Michael Neumayer Niemcy 212 -795
21 Matjaz Pungertar Słowenia 199 -808
22 Andreas Kofler Austria 170 -837
23 Taku Takeuchi Japonia 166 -841
  Jurij Tepes Słowenia 166 -841
25 Robert Kranjec Słowenia 152 -855
  Lauri Asikainen Finlandia 152 -855
27 Johann Andre Forfang Norwegia 134 -873
28 Phillip Sjoeen Norwegia 111 -896
29 Nejc Dezman Słowenia 110 -897
30 Vincent Descombes Sevoie Francja 104 -903
31 Jan Matura Czechy 98 -909
32 Stephan Leyhe Niemcy 97 -910
33 Jarkko Määttä Finlandia 79 -928
34 Andreas Wellinger Niemcy 78 -929
35 Vladislav Boyarintsev Rosja 77 -930
36 Dimitry Vassiliev Rosja 71 -936
37 Thomas Diethart Austria 70 -937
38 Daniel Andre Tande Norwegia 69 -938
39 Gregor Deschwanden Szwajcaria 57 -950
40 Manuel Fettner Austria 54 -953
41 Jan Ziobro Polska 46 -961
42 Tom Hilde Norwegia 40 -967
  Andreas Wank Niemcy 40 -967
44 Davide Bresadola Włochy 39 -968
  Manuel Poppinger Austria 39 -968
46 Kento Sakuyama Japonia 37 -970
47 Ville Larinto Finlandia 35 -972
  Aleksander Zniszczoł Polska 35 -972
  Dawid Kubacki Polska 35 -972
50 Junshiro Kobayashi Japonia 28 -979
51 Andreas Stjernen Norwegia 25 -982
52 Kenneth Gangnes Norwegia 24 -983
  Klemens Murańka Polska 24 -983
54 Anze Lanisek Słowenia 23 -984
55 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -987
56 Sami Niemi Finlandia 19 -988
57 Anssi Koivuranta Finlandia 18 -989
58 Mikhail Maksimochkin Rosja 17 -990
  Maciej Kot Polska 17 -990
60 Shohei Tochimoto Japonia 15 -992
  Killian Peier Szwajcaria 15 -992
  Jakub Janda Czechy 15 -992
63 Joachim Hauer Norwegia 14 -993
64 Daniel Wenig Niemcy 11 -996
  Ronan Lamy Chappuis Francja 11 -996
66 Wolfgang Loitzl Austria 8 -999
  Antonin Hajek Czechy 8 -999
68 Tomaz Naglic Słowenia 6 -1001
69 Karl Geiger Niemcy 5 -1002
  Rok Justin Słowenia 5 -1002
  Robert Johansson Norwegia 5 -1002
72 Stefan Hula Polska 4 -1003
  Vladimir Zografski Bułgaria 4 -1003
  Lukas Hlava Czechy 4 -1003
75 Janne Ahonen Finlandia 2 -1005
  Kenshiro Ito Japonia 2 -1005
77 Alexey Romashov Rosja 1 -1006
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3118  
2 Niemcy Niemcy 3022 -96
3 Norwegia Norwegia 2523 -595
4 Słowenia Słowenia 2472 -646
5 Japonia Japonia 1651 -1467
6 Czechy Czechy 1191 -1927
7 Polska Polska 931 -2187
8 Szwajcaria Szwajcaria 728 -2390
9 Finlandia Finlandia 555 -2563
10 Rosja Rosja 236 -2882
11 Francja Francja 115 -3003
12 Włochy Włochy 39 -3079
13 Bułgaria Bułgaria 4 -3114

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »