TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 15.12.1991, Sapporo K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Werner Rathmayr Austria 50  
2 Ernst Vettori Austria 46 -4
3 Frantisek Jez Czechy 39 -11
4 Stefan Zuend Szwajcaria 35 -15
  Toni Nieminen Finlandia 35 -15
6 Staffan Taellberg Szwecja 31 -19
7 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 28 -22
8 Jim Holland USA 27 -23
9 Sylvain Freiholz Szwajcaria 26 -24
10 Stefan Horngacher Austria 24 -26
11 Noriaki Kasai Japonia 23 -27
12 Werner Haim Austria 21 -29
13 Mikael Martinsson Szwecja 19 -31
14 Oeyvind Berg Norwegia 16 -34
15 Heinz Kuttin Austria 15 -35
16 Andreas Felder Austria 14 -36
  Martin Trunz Szwajcaria 14 -36
18 Jaroslav Sakala Czechy 12 -38
19 Steve Delaup Francja 11 -39
  Raimo Ylipulli Finlandia 11 -39
21 Espen Bredesen Norwegia 9 -41
22 Didier Mollard Francja 8 -42
  Heiko Hunger Niemcy 8 -42
24 Kenji Suda Japonia 7 -43
25 Christof Duffner Niemcy 6 -44
26 Franci Petek Słowenia 5 -45
27 Rune Olijnyk Norwegia 4 -46
28 Tomas Goder Czechy 3 -47
29 Akira Sato Japonia 2 -48
  Motoyasu Takeuchi Japonia 2 -48
31 Vaesa Hakala Finlandia 1 -49
  Andreas Scherer Niemcy 1 -49
  Dieter Thoma Niemcy 1 -49
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 170  
2 Finlandia Finlandia 75 -95
  Szwajcaria Szwajcaria 75 -95
4 Czechy Czechy 54 -116
5 Szwecja Szwecja 50 -120
6 Japonia Japonia 34 -136
7 Norwegia Norwegia 29 -141
8 USA USA 27 -143
9 Francja Francja 19 -151
10 Niemcy Niemcy 16 -154
11 Słowenia Słowenia 5 -165

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »