TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 09.09.2017, Czajkowski K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 300  
2 Junshiro Kobayashi Japonia 234 -66
3 Anze Lanisek Słowenia 231 -69
4 Maciej Kot Polska 210 -90
5 Kenneth Gangnes Norwegia 167 -133
6 Stephan Leyhe Niemcy 154 -146
7 Roman Koudelka Czechy 140 -160
  Evgeniy Klimov Rosja 140 -160
9 Ryoyu Kobayashi Japonia 133 -167
10 Anze Semenic Słowenia 125 -175
11 Denis Kornilov Rosja 122 -178
12 Piotr Żyła Polska 120 -180
13 Stefan Hula Polska 110 -190
14 Simon Ammann Szwajcaria 105 -195
15 Robert Johansson Norwegia 94 -206
16 Halvor Egner Granerud Norwegia 92 -208
  Karl Geiger Niemcy 92 -208
18 Rok Justin Słowenia 87 -213
19 Sebastian Colloredo Włochy 85 -215
20 Daniel Andre Tande Norwegia 74 -226
  Tilen Bartol Słowenia 74 -226
22 Davide Bresadola Włochy 73 -227
23 Taku Takeuchi Japonia 61 -239
24 Klemens Murańka Polska 60 -240
25 Gregor Deschwanden Szwajcaria 57 -243
26 Robert Kranjec Słowenia 54 -246
27 Antti Aalto Finlandia 51 -249
  Anders Fannemel Norwegia 51 -249
29 Johann Andre Forfang Norwegia 50 -250
30 Alex Insam Włochy 48 -252
31 Gregor Schlierenzauer Austria 46 -254
32 Stefan Kraft Austria 44 -256
  Kevin Bickner USA 44 -256
  Kamil Stoch Polska 44 -256
35 Noriaki Kasai Japonia 38 -262
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 38 -262
  Andreas Wank Niemcy 38 -262
38 Mikhail Nazarov Rosja 34 -266
  Jakub Wolny Polska 34 -266
40 Florian Altenburger Austria 33 -267
41 Manuel Fettner Austria 32 -268
42 Pius Paschke Niemcy 31 -269
  Jan Ziobro Polska 31 -269
44 Ziga Jelar Słowenia 30 -270
45 Clemens Aigner Austria 27 -273
46 Miran Zupancic Słowenia 26 -274
47 Daiki Ito Japonia 25 -275
48 Andreas Alamommo Finlandia 24 -276
49 Bor Pavlovcic Słowenia 23 -277
50 Peter Prevc Słowenia 20 -280
51 Markus Schiffner Austria 18 -282
  Ville Larinto Finlandia 18 -282
53 Alexey Romashov Rosja 16 -284
  Markus Eisenbichler Niemcy 16 -284
55 Andreas Kofler Austria 15 -285
  Richard Freitag Niemcy 15 -285
57 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -286
58 Maximilian Steiner Austria 13 -287
  Sergey Tkachenko Kazachstan 13 -287
60 Aleksander Zniszczoł Polska 12 -288
  Jarkko Määttä Finlandia 12 -288
  Jurij Tepes Słowenia 12 -288
  Andreas Wellinger Niemcy 12 -288
64 Viktor Polasek Czechy 11 -289
  Eetu Nousiainen Finlandia 11 -289
  Tomas Vancura Czechy 11 -289
67 Killian Peier Szwajcaria 6 -294
  Kenshiro Ito Japonia 6 -294
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 6 -294
70 Krzysztof Miętus Polska 5 -295
  Martin Hamann Niemcy 5 -295
72 Constantin Schmid Niemcy 4 -296
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 4 -296
74 Jakub Janda Czechy 3 -297
  Vojtech Stursa Czechy 3 -297
76 Artti Aigro Estonia 2 -298
77 Michael Glasder USA 1 -299
  Andraz Pograjc Słowenia 1 -299
  Andreas Stjernen Norwegia 1 -299
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1326  
2 Słowenia Słowenia 933 -393
3 Norwegia Norwegia 889 -437
4 Niemcy Niemcy 667 -659
5 Japonia Japonia 497 -829
6 Austria Austria 428 -898
7 Rosja Rosja 364 -962
8 Czechy Czechy 268 -1058
9 Finlandia Finlandia 266 -1060
10 Szwajcaria Szwajcaria 218 -1108
11 Włochy Włochy 206 -1120
12 USA USA 45 -1281
13 Kazachstan Kazachstan 13 -1313
14 Estonia Estonia 2 -1324

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »