TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 10:00
Planica HS-102
CoC kobiet
Klasyfikacja po konkursie: 27.08.2017, Hakuba K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 300  
2 Maciej Kot Polska 210 -90
3 Junshiro Kobayashi Japonia 208 -92
4 Kenneth Gangnes Norwegia 167 -133
5 Stephan Leyhe Niemcy 154 -146
6 Roman Koudelka Czechy 140 -160
7 Anze Lanisek Słowenia 131 -169
8 Piotr Żyła Polska 120 -180
9 Stefan Hula Polska 110 -190
10 Simon Ammann Szwajcaria 105 -195
11 Ryoyu Kobayashi Japonia 104 -196
12 Karl Geiger Niemcy 92 -208
13 Anze Semenic Słowenia 80 -220
14 Sebastian Colloredo Włochy 78 -222
15 Halvor Egner Granerud Norwegia 77 -223
16 Daniel Andre Tande Norwegia 74 -226
  Tilen Bartol Słowenia 74 -226
18 Davide Bresadola Włochy 67 -233
19 Rok Justin Słowenia 65 -235
20 Denis Kornilov Rosja 62 -238
  Robert Johansson Norwegia 62 -238
22 Taku Takeuchi Japonia 61 -239
23 Evgeniy Klimov Rosja 60 -240
  Klemens Murańka Polska 60 -240
25 Antti Aalto Finlandia 51 -249
  Anders Fannemel Norwegia 51 -249
27 Gregor Schlierenzauer Austria 46 -254
28 Kevin Bickner USA 44 -256
  Kamil Stoch Polska 44 -256
  Stefan Kraft Austria 44 -256
31 Andreas Wank Niemcy 38 -262
  Noriaki Kasai Japonia 38 -262
33 Jakub Wolny Polska 34 -266
  Robert Kranjec Słowenia 34 -266
  Mikhail Nazarov Rosja 34 -266
36 Manuel Fettner Austria 32 -268
37 Jan Ziobro Polska 31 -269
  Pius Paschke Niemcy 31 -269
39 Florian Altenburger Austria 25 -275
  Daiki Ito Japonia 25 -275
41 Bor Pavlovcic Słowenia 23 -277
42 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 22 -278
43 Gregor Deschwanden Szwajcaria 21 -279
44 Peter Prevc Słowenia 20 -280
  Ziga Jelar Słowenia 20 -280
46 Ville Larinto Finlandia 18 -282
  Markus Schiffner Austria 18 -282
48 Markus Eisenbichler Niemcy 16 -284
49 Andreas Kofler Austria 15 -285
  Richard Freitag Niemcy 15 -285
51 Miran Zupancic Słowenia 14 -286
52 Sergey Tkachenko Kazachstan 13 -287
53 Jarkko Määttä Finlandia 12 -288
  Jurij Tepes Słowenia 12 -288
  Andreas Wellinger Niemcy 12 -288
  Aleksander Zniszczoł Polska 12 -288
57 Tomas Vancura Czechy 11 -289
  Viktor Polasek Czechy 11 -289
59 Clemens Aigner Austria 9 -291
60 Alex Insam Włochy 8 -292
61 Alexey Romashov Rosja 7 -293
62 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 6 -294
  Killian Peier Szwajcaria 6 -294
  Kenshiro Ito Japonia 6 -294
65 Constantin Schmid Niemcy 4 -296
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 4 -296
67 Jakub Janda Czechy 3 -297
68 Andraz Pograjc Słowenia 1 -299
  Krzysztof Miętus Polska 1 -299
  Michael Glasder USA 1 -299
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1322  
2 Norwegia Norwegia 791 -531
3 Słowenia Słowenia 724 -598
4 Niemcy Niemcy 662 -660
5 Japonia Japonia 442 -880
6 Austria Austria 389 -933
7 Czechy Czechy 265 -1057
8 Finlandia Finlandia 231 -1091
9 Rosja Rosja 185 -1137
10 Szwajcaria Szwajcaria 182 -1140
11 Włochy Włochy 153 -1169
12 USA USA 45 -1277
13 Kazachstan Kazachstan 13 -1309

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs druż.
09:10
CoC kobiet Planica
seria próbna
10:00
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »