TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
23.03.2019, godz. 10:00
Planica HS-240
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 20.12.2018, Park City HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Luca Egloff Szwajcaria 396  
2 Fabian Seidl Niemcy 327 -69
3 Justin Nietzel Niemcy 310 -86
4 Stefan Rainer Austria 214 -182
5 Markus Rupitsch Austria 210 -186
6 Maximilian Steiner Austria 204 -192
7 Ren Nikaido Japonia 200 -196
8 Jan Hoerl Austria 165 -231
9 Hiroaki Watanabe Japonia 160 -236
10 Maximilian Lienher Austria 147 -249
11 Johannes Schubert Niemcy 146 -250
12 Markus Schiffner Austria 135 -261
13 Clemens Leitner Austria 134 -262
14 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -266
15 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -267
16 Kacper Juroszek Polska 126 -270
17 Naoki Nakamura Japonia 125 -271
18 Casey Larson USA 120 -276
19 Philipp Raimund Niemcy 112 -284
20 Dominik Maylaender Niemcy 111 -285
21 Thomas Hofer Austria 110 -286
22 Elias Tollinger Austria 109 -287
23 Joakim Aune Norwegia 105 -291
24 Matthew Soukup Kanada 100 -296
25 Zak Mogel Słowenia 96 -300
  Julian Wienerroither Austria 96 -300
27 Mika Schwann Austria 92 -304
28 Andrew Urlaub USA 81 -315
29 Paul Winter Niemcy 77 -319
30 Federico Cecon Włochy 76 -320
31 Francesco Cecon Włochy 74 -322
32 Martti Nomme Estonia 72 -324
33 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -332
  Guang Yang Chiny 64 -332
35 Luca Roth Niemcy 63 -333
36 Greyson Scharffs USA 62 -334
  Shinnosuke Fujita Japonia 62 -334
  Oscar P. Westerheim Norwegia 62 -334
39 Patrick Gasienica USA 57 -339
40 Lovro Vodusek Słowenia 56 -340
41 Przemysław Kantyka Polska 54 -342
42 Kevin Maltsev Estonia 51 -345
  Hunor Farkas Rumunia 51 -345
  Thomas Lackner Austria 51 -345
45 Tim Fuchs Niemcy 50 -346
46 Julian Hahn Niemcy 48 -348
47 Nigel Lauchlan Kanada 46 -350
  Yukiya Sato Japonia 46 -350
  Tomas Vancura Czechy 46 -350
50 Lukas Wagner Niemcy 45 -351
51 Andraz Pograjc Słowenia 44 -352
52 Jan Bombek Słowenia 42 -354
53 Stefan Huber Austria 40 -356
  Anders Ladehaug Norwegia 40 -356
  Mateusz Gruszka Polska 40 -356
56 Krzysztof Biegun Polska 39 -357
  Julian Wackernell Austria 39 -357
  Florian Molnar Węgry 39 -357
59 Sam Bolton Wielka Brytania 38 -358
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 38 -358
  Decker Dean USA 38 -358
62 Mattia Galiani Włochy 35 -361
63 Gabriel Karlen Szwajcaria 34 -362
64 Tjas Grilc Słowenia 33 -363
  Hunter Gibson USA 33 -363
66 Cedrik Weigel Niemcy 32 -364
  Peter Resinger Austria 32 -364
  Adrian Sell Niemcy 32 -364
69 Chao Li Chiny 31 -365
  Janni Reisenauer Austria 31 -365
71 Jernej Presecnik Słowenia 30 -366
  Shun Oi Japonia 30 -366
73 Kacper Stosel Polska 29 -367
74 Jingtao Hu Chiny 28 -368
75 David Haagen Austria 26 -370
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -370
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 26 -370
78 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 25 -371
  Zhe Chen Chiny 25 -371
80 Nathaniel Mah Kanada 24 -372
81 Robert Lock Wielka Brytania 23 -373
82 Sebastian Rombach Niemcy 22 -374
  Niko Kytoesaho Finlandia 22 -374
84 Damian Skupień Polska 21 -375
85 Benedikt Holub Czechy 20 -376
86 Stephane Tremblay Kanada 19 -377
  Mark Hafnar Słowenia 19 -377
  Richard Haukedal Norwegia 19 -377
89 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -378
  Nathan Mattoon USA 18 -378
91 Lucas Gasienica USA 17 -379
  Dusan Dolezel Czechy 17 -379
93 Guozheng Li Chiny 16 -380
  Gabriele Zambelli Włochy 16 -380
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 16 -380
96 Aljaz Osterc Słowenia 15 -381
  Yevgen Marusyak Ukraina 15 -381
98 Sander Vossan Eriksen Norwegia 13 -383
99 Kiril Kotik Rosja 12 -384
  Radek Selcer Czechy 12 -384
  Henri Kavilo Finlandia 12 -384
102 Noah Rolseth Kanada 11 -385
  Andreas Alamommo Finlandia 11 -385
104 Miha Kveder Słowenia 10 -386
  Noah Valtiner Austria 10 -386
106 Axel Maylaender Niemcy 9 -387
  Christian Roeste Solberg Norwegia 9 -387
108 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -388
109 Joergen Madsen Norwegia 7 -389
  Luka Robnik Słowenia 7 -389
  Kaito Nishimori Japonia 7 -389
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -389
113 Adam Niżnik Polska 6 -390
114 Andrii Vaskul Ukraina 5 -391
  Ernest Prislic Słowenia 5 -391
  Yuken Iwasa Japonia 5 -391
  Szymon Jojko Polska 5 -391
118 Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -392
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 4 -392
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -392
  Giovanni Bresadola Włochy 4 -392
122 Andreas Varsi Breivik Norwegia 3 -393
  Sota Kudo Japonia 3 -393
  Lovro Kos Słowenia 3 -393
  Kalle Heikkinen Finlandia 3 -393
126 Bartosz Czyż Polska 2 -394
  Mico Ahonen Finlandia 2 -394
128 Łukasz Bukowski Polska 1 -395
  Andrei Feldorean Rumunia 1 -395
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -395
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1909  
2 Niemcy Niemcy 1384 -525
3 Japonia Japonia 638 -1271
4 Szwajcaria Szwajcaria 586 -1323
5 Norwegia Norwegia 504 -1405
6 USA USA 426 -1483
7 Słowenia Słowenia 360 -1549
8 Polska Polska 323 -1586
9 Włochy Włochy 205 -1704
10 Kanada Kanada 200 -1709
11 Chiny Chiny 164 -1745
12 Estonia Estonia 123 -1786
13 Czechy Czechy 95 -1814
14 Wielka Brytania Wielka Brytania 61 -1848
15 Rumunia Rumunia 56 -1853
16 Finlandia Finlandia 50 -1859
17 Węgry Węgry 39 -1870
18 Korea Pd. Korea Pd. 26 -1883
19 Ukraina Ukraina 20 -1889
20 Rosja Rosja 12 -1897
21 Turcja Turcja 4 -1905

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
13:00
CoC Czajkowski
seria próbna
14:00
CoC Czajkowski
konkurs ind.
24 marca 2019 (niedziela)
05:15
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
seria próbna
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »