Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 16.09.2018, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Justin Nietzel Niemcy 310  
2 Ren Nikaido Japonia 200 -110
3 Fabian Seidl Niemcy 187 -123
4 Luca Egloff Szwajcaria 180 -130
5 Markus Rupitsch Austria 170 -140
6 Jan Hoerl Austria 165 -145
7 Maximilian Steiner Austria 143 -167
8 Johannes Schubert Niemcy 138 -172
9 Markus Schiffner Austria 135 -175
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -180
11 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -181
12 Naoki Nakamura Japonia 125 -185
13 Philipp Raimund Niemcy 112 -198
14 Dominik Maylaender Niemcy 110 -200
  Thomas Hofer Austria 110 -200
16 Kacper Juroszek Polska 99 -211
17 Zak Mogel Słowenia 96 -214
18 Elias Tollinger Austria 87 -223
19 Mika Schwann Austria 78 -232
20 Martti Nomme Estonia 72 -238
21 Paul Winter Niemcy 66 -244
22 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -246
23 Luca Roth Niemcy 63 -247
24 Shinnosuke Fujita Japonia 62 -248
25 Lovro Vodusek Słowenia 56 -254
26 Thomas Lackner Austria 51 -259
  Kevin Maltsev Estonia 51 -259
  Hunor Farkas Rumunia 51 -259
29 Julian Hahn Niemcy 48 -262
30 Yukiya Sato Japonia 46 -264
31 Lukas Wagner Niemcy 45 -265
32 Andraz Pograjc Słowenia 44 -266
33 Jan Bombek Słowenia 42 -268
34 Mateusz Gruszka Polska 40 -270
35 Julian Wackernell Austria 39 -271
  Krzysztof Biegun Polska 39 -271
37 Maximilian Lienher Austria 37 -273
38 Mattia Galiani Włochy 35 -275
39 Stefan Rainer Austria 34 -276
40 Tjas Grilc Słowenia 33 -277
41 Janni Reisenauer Austria 31 -279
42 Jernej Presecnik Słowenia 30 -280
  Shun Oi Japonia 30 -280
44 Clemens Leitner Austria 29 -281
  Tim Fuchs Niemcy 29 -281
  Kacper Stosel Polska 29 -281
47 Cedrik Weigel Niemcy 27 -283
48 David Haagen Austria 26 -284
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -284
50 Sebastian Rombach Niemcy 22 -288
  Niko Kytoesaho Finlandia 22 -288
52 Damian Skupień Polska 21 -289
53 Benedikt Holub Czechy 20 -290
54 Mark Hafnar Słowenia 19 -291
55 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -292
56 Dusan Dolezel Czechy 17 -293
57 Gabriele Zambelli Włochy 16 -294
58 Aljaz Osterc Słowenia 15 -295
  Yevgen Marusyak Ukraina 15 -295
60 Kiril Kotik Rosja 12 -298
  Radek Selcer Czechy 12 -298
  Henri Kavilo Finlandia 12 -298
63 Andreas Alamommo Finlandia 11 -299
64 Miha Kveder Słowenia 10 -300
  Noah Valtiner Austria 10 -300
66 Axel Maylaender Niemcy 9 -301
67 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -302
68 Luka Robnik Słowenia 7 -303
  Kaito Nishimori Japonia 7 -303
70 Adam Niżnik Polska 6 -304
  Patrick Gasienica USA 6 -304
  Adrian Sell Niemcy 6 -304
73 Yuken Iwasa Japonia 5 -305
  Szymon Jojko Polska 5 -305
  Andrii Vaskul Ukraina 5 -305
  Ernest Prislic Słowenia 5 -305
77 Giovanni Bresadola Włochy 4 -306
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -306
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -306
80 Kalle Heikkinen Finlandia 3 -307
  Sota Kudo Japonia 3 -307
  Lovro Kos Słowenia 3 -307
83 Mico Ahonen Finlandia 2 -308
  Bartosz Czyż Polska 2 -308
85 Łukasz Bukowski Polska 1 -309
  Andrei Feldorean Rumunia 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1209  
2 Niemcy Niemcy 1172 -37
3 Japonia Japonia 478 -731
4 Słowenia Słowenia 360 -849
5 Szwajcaria Szwajcaria 336 -873
6 Polska Polska 242 -967
7 Norwegia Norwegia 129 -1080
8 Estonia Estonia 123 -1086
9 Rumunia Rumunia 56 -1153
10 Włochy Włochy 55 -1154
11 Finlandia Finlandia 50 -1159
12 Czechy Czechy 49 -1160
13 Korea Pd. Korea Pd. 26 -1183
14 Ukraina Ukraina 20 -1189
15 Rosja Rosja 12 -1197
16 USA USA 6 -1203
17 Turcja Turcja 4 -1205

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Manuel Fettner
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Julija Srsen (1997)
Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich