TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
23.03.2019, godz. 10:00
Planica HS-240
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 08.07.2018, Villach K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Luca Egloff Szwajcaria 180  
2 Justin Nietzel Niemcy 150 -30
3 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -50
4 Fabian Seidl Niemcy 100 -80
5 Thomas Aasen Markeng Norwegia 85 -95
6 Elias Tollinger Austria 69 -111
7 Markus Schiffner Austria 65 -115
8 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -116
9 Zak Mogel Słowenia 60 -120
10 Thomas Hofer Austria 48 -132
11 Lukas Wagner Niemcy 44 -136
12 Kacper Juroszek Polska 40 -140
13 Lovro Vodusek Słowenia 33 -147
14 Markus Rupitsch Austria 31 -149
15 Jernej Presecnik Słowenia 30 -150
16 Tim Fuchs Niemcy 29 -151
17 David Haagen Austria 26 -154
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -154
19 Niko Kytoesaho Finlandia 22 -158
  Thomas Lackner Austria 22 -158
  Sebastian Rombach Niemcy 22 -158
22 Mark Hafnar Słowenia 19 -161
23 Paul Winter Niemcy 17 -163
24 Mika Schwann Austria 14 -166
  Maximilian Steiner Austria 14 -166
26 Janni Reisenauer Austria 13 -167
  Johannes Schubert Niemcy 13 -167
28 Henri Kavilo Finlandia 12 -168
29 Andreas Alamommo Finlandia 11 -169
30 Noah Valtiner Austria 10 -170
31 Axel Maylaender Niemcy 9 -171
32 Adrian Sell Niemcy 6 -174
  Hunor Farkas Rumunia 6 -174
34 Ernest Prislic Słowenia 5 -175
  Stefan Rainer Austria 5 -175
36 Krzysztof Biegun Polska 3 -177
  Kalle Heikkinen Finlandia 3 -177
38 Julian Wackernell Austria 2 -178
39 Andrei Feldorean Rumunia 1 -179
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 390  
2 Austria Austria 383 -7
3 Szwajcaria Szwajcaria 336 -54
4 Słowenia Słowenia 147 -243
5 Norwegia Norwegia 85 -305
6 Finlandia Finlandia 48 -342
7 Polska Polska 43 -347
8 Rumunia Rumunia 7 -383

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
13:00
CoC Czajkowski
seria próbna
14:00
CoC Czajkowski
konkurs ind.
24 marca 2019 (niedziela)
05:15
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
seria próbna
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »