Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
97.0 |
97.0 |
260.0 |
2 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
93.5 |
96.0 |
245.0 |
3 |
Julian Musiol (Niemcy) |
95.0 |
92.5 |
241.0 |
|
Manuel Fettner (Austria) |
92.5 |
94.0 |
241.0 |
5 |
Florian Schabereiter (Austria) |
92.5 |
94.0 |
239.5 |
|
Daniel Lackner (Austria) |
93.0 |
92.5 |
239.5 |
7 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
94.0 |
92.0 |
238.0 |
8 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
94.0 |
91.0 |
237.5 |
9 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
92.0 |
93.5 |
237.0 |
10 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
91.5 |
93.5 |
236.0 |
11 |
Sami Niemi (Finlandia) |
91.0 |
94.0 |
235.5 |
|
Anze Damjan (Słowenia) |
92.0 |
93.0 |
235.5 |
13 |
Balthasar Schneider (Austria) |
92.5 |
93.5 |
235.0 |
14 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
92.0 |
93.0 |
234.5 |
|
Christian Ulmer (Niemcy) |
91.0 |
92.5 |
234.5 |
16 |
Michael Hayboeck (Austria) |
92.5 |
92.5 |
233.5 |
17 |
David Unterberger (Austria) |
93.0 |
89.5 |
229.0 |
|
Rok Urbanc (Słowenia) |
91.0 |
92.5 |
229.0 |
19 |
Martin Cikl (Czechy) |
89.0 |
93.0 |
228.5 |
20 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
92.5 |
89.5 |
228.0 |
21 |
Ole Ingvaldsen (Norwegia) |
92.0 |
90.5 |
227.5 |
22 |
Piotr Żyła (Polska) |
92.0 |
89.5 |
225.5 |
|
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
90.5 |
90.5 |
225.5 |
24 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
88.5 |
92.0 |
225.0 |
25 |
Kai Kovaljeff (Finlandia) |
92.5 |
87.0 |
223.0 |
26 |
Anders Fannemel (Norwegia) |
90.0 |
87.5 |
217.0 |
27 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
90.0 |
86.5 |
215.0 |
28 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
88.5 |
87.5 |
214.5 |
29 |
Rafał Śliż (Polska) |
88.5 |
85.5 |
209.0 |
30 |
Vegard Sklett (Norwegia) |
89.5 |
72.0 |
175.5 |
31 |
Olli Pekkala (Finlandia) |
88.5 |
107.5 |
|
|
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
88.5 |
107.5 |
|
|
Lukas Hlava (Czechy) |
87.5 |
107.5 |
|
34 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
88.5 |
107.0 |
|
|
Stefan Hayboeck (Austria) |
87.5 |
107.0 |
|
36 |
Sami Saapunki (Finlandia) |
88.0 |
106.5 |
|
37 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
88.0 |
106.0 |
|
38 |
Anders Johnson (USA) |
88.0 |
105.5 |
|
39 |
Christopher Lamb (USA) |
88.0 |
105.0 |
|
40 |
Mika Kauhanen (Finlandia) |
87.0 |
104.0 |
|
|
Borek Sedlak (Czechy) |
86.5 |
104.0 |
|
42 |
Primoz Roglic (Słowenia) |
86.5 |
103.5 |
|
43 |
Nicholas Alexander (USA) |
87.0 |
102.5 |
|
44 |
Andraz Pograjc (Słowenia) |
86.5 |
102.0 |
|
|
Danny Queck (Niemcy) |
86.0 |
102.0 |
|
46 |
Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) |
86.0 |
101.5 |
|
|
Jakub Kot (Polska) |
85.5 |
101.5 |
|
48 |
Remi Francais (Szwajcaria) |
86.0 |
101.0 |
|
49 |
Jere Kykkänen (Finlandia) |
85.5 |
100.0 |
|
50 |
Joonas Ikonen (Finlandia) |
85.5 |
99.5 |
|
51 |
Kimmo Yliriesto (Finlandia) |
84.0 |
99.0 |
|
|
Roman Trofimov (Rosja) |
85.0 |
99.0 |
|
53 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
84.0 |
98.5 |
|
54 |
Maciej Kot (Polska) |
83.5 |
96.5 |
|
55 |
Illimar Paern (Estonia) |
83.0 |
91.5 |
|
56 |
Gregor Deschwanden (Szwajcaria) |
80.5 |
88.5 |
|
|
Nicholas Fairall (USA) |
81.0 |
88.5 |
|
58 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
79.5 |
87.0 |
|
59 |
Niklas Eriksson (Szwecja) |
78.5 |
85.0 |
|
60 |
Jaan Juris (Estonia) |
77.5 |
82.5 |
|
61 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
78.0 |
81.0 |
|
62 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
75.0 |
76.5 |
|
63 |
Carl Nordin (Szwecja) |
76.0 |
72.5 |
|
|
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
74.0 |
72.5 |
|
65 |
Oskar Englund (Szwecja) |
73.5 |
72.0 |
|
66 |
Mats Piho (Estonia) |
75.0 |
71.5 |
|
67 |
Georgiy Chervyakov (Rosja) |
71.5 |
69.0 |
|
68 |
Toenis Kartau (Estonia) |
68.0 |
54.0 |
|
69 |
Roland Mueller (Austria) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Christoffer Nygaard (Norwegia) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Anssi Ylipulli (Finlandia) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontyn. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |