Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do określania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jaką może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu są premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze Świata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bieżącą sytuacją już wcześniej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mogą jeszcze nastąpić zmiany).
Ranking po 2 periodzie sezonu 2022/2023
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj III IV V VI VII I II suma
1 Michael Hayboeck Austria 0 72 0 536 0 0 660 1268
2 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 255 0 112 511 119 53 71 1121
3 Thomas Lackner Austria 202 95 212 289 212 22 7 1039
4 Sondre Ringen Norwegia 195 126 0 243 0 200 214 978
5 Ulrich Wohlgenannt Austria 360 0 330 108 0 42 1 841
6 Philipp Raimund Niemcy 202 74 86 195 150 0 131 838
7 Aleksander Zniszczoł Polska 20 19 0 194 66 0 436 735
8 Ziga Jelar Słowenia 0 0 0 506 210 0 0 716
9 Anders Haare Norwegia 124 83 126 165 0 40 177 715
10 Zak Mogel Słowenia 121 41 116 154 31 34 164 661
11 Domen Prevc Słowenia 0 0 129 459 0 0 62 650
12 Anze Semenic Słowenia 77 53 248 132 62 0 0 572
13 Benjamin Oestvold Norwegia 16 116 80 89 0 0 215 516
14 Stefan Rainer Austria 167 92 92 103 29 0 0 483
15 Jan Bombek Słowenia 17 51 146 114 146 4 0 478
16 David Siegel Niemcy 207 42 0 168 28 9 9 463
17 Andrzej Stękała Polska 0 0 0 226 144 0 83 453
18 Francisco Moerth Austria 0 0 65 121 47 42 159 434
19 Maciej Kot Polska 16 17 0 204 92 0 103 432
20 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 0 0 3 13 0 120 294 430
21 Kacper Juroszek Polska 0 3 11 314 54 0 35 417
22 Justin Lisso Niemcy 0 20 89 241 0 22 36 408
23 Anders Fannemel Norwegia 0 0 19 24 0 86 276 405
24 Philipp Aschenwald Austria 0 0 0 196 0 0 173 369
25 Kilian Maerkl Niemcy 58 48 26 195 25 0 0 352
26 Jakub Wolny Polska 0 0 0 323 0 0 0 323
27 Robin Pedersen Norwegia 225 0 0 82 0 8 0 315
28 Martin Hamann Niemcy 114 14 46 129 0 0 9 312
29 Markus Schiffner Austria 15 35 74 167 0 16 0 307
30 Soelve Jokerud Strand Norwegia 90 72 77 67 0 0 0 306
31 Maximilian Steiner Austria 130 0 40 25 0 63 38 296
32 Clemens Aigner Austria 0 116 0 172 0 0 0 288
33 Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 180 0 95 0 275
34 Ren Nikaido Japonia 91 21 0 0 0 160 0 272
35 Markus Mueller Austria 0 0 66 44 65 15 68 258
36 Stefan Hula Polska 54 35 0 38 63 58 0 248
37 Severin Freund Niemcy 242 0 0 0 0 0 0 242
38 Tilen Bartol Słowenia 0 0 58 139 31 5 0 233
39 Janni Reisenauer Austria 133 0 0 33 28 0 13 207
40 Jan Habdas Polska 13 10 18 0 7 0 157 205
41 Maximilian Ortner Austria 106 56 38 0 0 0 0 200
42 Patrik Vitez Słowenia 0 0 26 100 50 1 22 199
43 Klemens Murańka Polska 0 5 0 47 15 80 47 194
44 Lovro Kos Słowenia 0 0 0 0 0 0 190 190
  Bor Pavlovcic Słowenia 0 0 0 53 137 0 0 190
46 Moritz Baer Niemcy 100 4 28 51 1 0 0 184
47 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 3 0 56 62 0 52 0 173
48 David Haagen Austria 43 0 0 0 125 0 0 168
49 Tomasz Pilch Polska 0 0 0 0 0 0 164 164
50 Felix Hoffmann Niemcy 94 20 29 5 0 0 0 148
51 Eetu Nousiainen Finlandia 24 12 0 105 0 0 0 141
52 Elias Medwed Austria 80 10 32 0 0 0 0 122
53 Matija Vidic Słowenia 0 0 0 42 0 0 78 120
54 Marco Woergoetter Austria 0 0 0 0 0 0 117 117
55 Andreas Wellinger Niemcy 0 0 0 116 0 0 0 116
  Markus Rupitsch Austria 0 0 58 58 0 0 0 116
57 Maksim Bartolj Słowenia 0 0 0 0 0 0 106 106
58 Casey Larson USA 0 0 16 0 0 8 81 105
59 Artti Aigro Estonia 0 0 0 0 0 54 47 101
60 Adrian Sell Niemcy 0 0 51 0 49 0 0 100
61 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 0 0 0 29 0 36 34 99
62 Andreas Granerud Buskum Norwegia 34 16 0 45 0 0 0 95
63 Oscar P. Westerheim Norwegia 28 0 60 0 0 0 0 88
64 Decker Dean USA 0 0 3 0 33 20 26 82
65 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 0 0 0 80 80
66 Richard Freitag Niemcy 0 0 56 21 0 0 0 77
67 Hannes Landerer Austria 0 0 0 0 74 0 0 74
  Niko Kytosaho Finlandia 0 0 0 0 0 0 74 74
69 Erik Belshaw USA 28 0 0 0 0 0 43 71
70 Luca Roth Niemcy 0 0 21 13 0 0 29 63
71 Denis Kornilov Rosja 46 16 0 0 0 0 0 62
72 Roman Koudelka Czechy 60 0 0 0 0 0 0 60
73 Reruhi Shimizu Japonia 48 2 0 0 0 0 0 50
74 Giovanni Bresadola Włochy 1 0 0 0 0 0 48 49
  Peter Resinger Austria 0 0 22 27 0 0 0 49
  Clemens Leitner Austria 0 0 0 30 0 0 19 49
77 Niklas Bachlinger Austria 0 0 0 47 0 0 0 47
  Rok Oblak Słowenia 0 0 0 0 0 0 47 47
79 Andreas Schuler Szwajcaria 15 14 7 8 1 0 0 45
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 38 0 0 0 0 7 0 45
81 Sabirzhan Muminov Kazachstan 26 0 0 0 0 0 18 44
82 Alex Insam Włochy 0 0 0 43 0 0 0 43
83 Andrew Urlaub USA 0 0 0 1 0 16 25 42
84 Daniel Andrei Cacina Rumunia 38 0 0 0 0 0 0 38
85 Mathis Contamine Francja 0 0 0 7 30 0 0 37
86 Antti Aalto Finlandia 36 0 0 0 0 0 0 36
87 Francesco Cecon Włochy 0 0 11 3 0 0 20 34
88 Radek Rydl Czechy 32 0 0 0 0 0 0 32
89 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 31 0 0 0 0 0 0 31
90 Maximilian Lienher Austria 0 0 0 0 0 0 28 28
91 Iver Olaussen Norwegia 0 0 27 0 0 0 0 27
  Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 27 0 0 0 27
  Andre Fussenegger Austria 0 0 27 0 0 0 0 27
94 Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 0 0 22 0 0 0 26
95 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 0 0 0 11 0 14 0 25
96 Qiwu Song Chiny 22 0 0 0 0 0 0 22
  Ylxin Lyu Chiny 22 0 0 0 0 0 0 22
98 Xiaoyang Zhou Chiny 21 0 0 0 0 0 0 21
  Rikuta Watanabe Japonia 21 0 0 0 0 0 0 21
  Aleksandr Bazhenov Rosja 17 1 0 3 0 0 0 21
101 Arttu Pohjola Finlandia 18 1 0 0 0 0 0 19
  Patrick Gasienica USA 19 0 0 0 0 0 0 19
  Shinnosuke Fujita Japonia 1 18 0 0 0 0 0 19
104 Jarosław Krzak Polska 0 0 6 8 0 4 0 18
  Frantisek Lejsek Czechy 18 0 0 0 0 0 0 18
  Claudio Haas Niemcy 0 0 8 6 4 0 0 18
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 18 0 0 0 0 0 0 18
108 Kalle Heikkinen Finlandia 1 0 0 14 0 0 2 17
109 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 0 0 0 0 16 0 0 16
  Simon Spiewok Niemcy 0 0 0 0 0 11 5 16
  Christian Roeste Solberg Norwegia 0 0 0 0 3 13 0 16
  Mika Schwann Austria 0 0 0 16 0 0 0 16
113 Kasperi Valto Finlandia 0 0 0 0 0 0 15 15
  Filip Sakala Czechy 15 0 0 0 0 0 0 15
  Dominik Peter Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 15 15
116 Simen Kvarstad Norwegia 14 0 0 0 0 0 0 14
117 Henri Kavilo Finlandia 0 0 0 0 0 0 13 13
118 Weijie Zhen Chiny 12 0 0 0 0 0 0 12
  Yuken Iwasa Japonia 0 0 0 0 0 12 0 12
  Jonas Schuster Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
121 Marius Aas Hast Norwegia 0 0 0 11 0 0 0 11
  Krystof Hauser Czechy 11 0 0 0 0 0 0 11
  Zhe Chen Chiny 11 0 0 0 0 0 0 11
124 Lean Niederberger Szwajcaria 0 0 10 0 0 0 0 10
125 Vilho Palosaari Finlandia 0 0 0 0 0 9 0 9
  Marcin Wróbel Polska 0 0 0 0 0 0 9 9
  Cestmir Kozisek Czechy 0 9 0 0 0 0 0 9
128 Asahi Sakano Japonia 0 0 0 0 0 0 6 6
  Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 0 0 0 0 6 6
130 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 0 0 0 0 0 0 5 5
  Luca Geyer Niemcy 0 0 5 0 0 0 0 5
  Joergen Oliver Stroem Norwegia 0 0 0 0 5 0 0 5
  Anton Korchuk Ukraina 5 0 0 0 0 0 0 5
134 Alessandro Batby Francja 0 0 0 0 0 4 0 4
  Eetu Merilainen Finlandia 0 0 4 0 0 0 0 4
  Xuyu Huang Chiny 4 0 0 0 0 0 0 4
  Rui Wang Chiny 4 0 0 0 0 0 0 4
  Emanuel Schmid Niemcy 0 0 0 0 0 0 4 4
139 Adam Niżnik Polska 0 0 0 0 0 3 0 3
  Valentin Foubert Francja 0 0 0 0 3 0 0 3
  Maksim Kolobov Rosja 0 0 0 3 0 0 0 3
  Julijan Smid Austria 0 0 0 0 0 0 3 3
143 Szymon Jojko Polska 0 0 2 0 0 0 0 2
144 Szymon Zapotoczny Polska 0 0 1 0 0 0 0 1
  Simon Steinbeisser Niemcy 0 0 0 0 0 0 1 1
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
16:30
PŚ K Lillehammer
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich