TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2008/2009
Period 2
09.12.2008 17:30 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
10.12.2008 17:30 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
13.12.2008 17:15 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
14.12.2008 12:15 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
20.12.2008 17:30 Liberec Czechy HS-134 K-120
21.12.2008 10:30 Liberec Czechy HS-134 K-120
Period 3
27.12.2008 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2008 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
03.01.2009   Braunlage Niemcy HS-100 K-90
04.01.2009   Braunlage Niemcy HS-100 K-90
Period 4
09.01.2009   Sapporo Japonia HS-98 K-90
10.01.2009   Sapporo Japonia HS-134 K-120
11.01.2009   Sapporo Japonia HS-134 K-120
17.01.2009   Bischofshofen Austria HS-140 K-125
18.01.2009   Bischofshofen Austria HS-140 K-125
24.01.2009 13:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
25.01.2009 13:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
Period 5
31.01.2009   Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
01.02.2009   Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
07.02.2009   Zakopane Polska HS-134 K-120
08.02.2009   Zakopane Polska HS-134 K-120
14.02.2009   Iron Mountain USA HS-133 K-120
15.02.2009   Iron Mountain USA HS-133 K-120
21.02.2009   Brotterode Niemcy HS-117 K-105
22.02.2009   Brotterode Niemcy HS-117 K-105
28.02.2009   Wisła Polska HS-134 K-120
01.03.2009   Wisła Polska HS-134 K-120
Period 6
07.03.2009   Trondheim Norwegia HS-131 K-120
08.03.2009   Trondheim Norwegia HS-131 K-120
14.03.2009   Pragelato Włochy HS-140 K-125
15.03.2009   Pragelato Włochy HS-140 K-125
21.03.2009   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
22.03.2009   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 1045  
2 Lukas Hlava Czechy 951 -94
3 Christian Ulmer Niemcy 787 -258
4 Jon Aaraas Norwegia 751 -294
5 Manuel Fettner Austria 725 -320
6 Daniel Lackner Austria 657 -388
7 Kenneth Gangnes Norwegia 651 -394
8 Lukas Mueller Austria 643 -402
9 Pascal Bodmer Niemcy 596 -449
10 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 552 -493
11 Sigurd Pettersen Norwegia 491 -554
12 Balthasar Schneider Austria 475 -570
13 Rok Urbanc Słowenia 469 -576
14 Julian Musiol Niemcy 451 -594
15 David Unterberger Austria 414 -631
16 Stephan Hocke Niemcy 400 -645
17 Matic Kramarsic Słowenia 398 -647
18 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 388 -657
19 Maximilian Mechler Niemcy 375 -670
20 Roland Mueller Austria 373 -672
21 Erik Simon Niemcy 361 -684
22 Borek Sedlak Czechy 354 -691
23 Andreas Kofler Austria 340 -705
24 Florian Schabereiter Austria 336 -709
25 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 325 -720
26 Jan Matura Czechy 311 -734
27 Atle Pedersen Roensen Norwegia 302 -743
28 Jörg Ritzerfeld Niemcy 301 -744
29 Severin Freund Niemcy 297 -748
30 Anze Damjan Słowenia 288 -757
31 Peter Prevc Słowenia 283 -762
32 Thomas Lobben Norwegia 281 -764
33 Robert Hrgota Słowenia 271 -774
34 Tobias Bogner Niemcy 261 -784
35 Andreas Strolz Austria 250 -795
36 Cestmir Kozisek Czechy 249 -796
37 Takanobu Okabe Japonia 245 -800
38 Rafał ¦liż Polska 243 -802
39 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 242 -803
40 Danny Queck Niemcy 224 -821
41 Martin Cikl Czechy 223 -822
42 Michael Hayboeck Austria 211 -834
43 Ondrej Vaculik Czechy 207 -838
44 Jakub Janda Czechy 200 -845
  Primoz Pikl Słowenia 200 -845
46 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 181 -864
47 Vegard Swensen Norwegia 162 -883
48 Bastian Kaltenböck Austria 160 -885
49 Sami Niemi Finlandia 154 -891
50 Andreas Wank Niemcy 138 -907
51 Thomas Thurnbichler Austria 137 -908
52 Saso Tadic Słowenia 128 -917
53 Nicolas Fettner Austria 125 -920
54 Heung Chul Choi Korea Pd. 113 -932
55 Kazuyoshi Funaki Japonia 106 -939
56 Łukasz Rutkowski Polska 102 -943
57 Tomas Zmoray Słowacja 100 -945
58 Piotr Żyła Polska 96 -949
59 Radik Zhaparov Kazachstan 94 -951
60 Marcin Bachleda Polska 92 -953
61 Richard Freitag Niemcy 89 -956
62 Maciej Kot Polska 88 -957
  Nico Faller Niemcy 88 -957
64 Shusaku Hosoyama Japonia 84 -961
65 Ziga Mandl Słowenia 83 -962
66 Krzysztof Miętus Polska 80 -965
67 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 79 -966
68 Nico Polichronidis Niemcy 77 -968
69 Andreas Stjernen Norwegia 76 -969
70 Marc Krauspenhaar Niemcy 74 -971
  Roberto Dellasega Włochy 74 -971
72 Klemens Murańka Polska 72 -973
73 Markus Eisenbichler Niemcy 70 -975
74 Yoshihiko Osanai Japonia 69 -976
75 Jurij Tepes Słowenia 68 -977
  Kamil Stoch Polska 68 -977
77 Haakon Helgesen Norwegia 65 -980
78 Erik Lycke Solheim Norwegia 61 -984
  Christoph Haenel Niemcy 61 -984
  Florian Horst Niemcy 61 -984
81 Mitja Meznar Słowenia 60 -985
  Nicholas Alexander USA 60 -985
83 Volodymyr Boshchuk Ukraina 59 -986
  Andreas Vilberg Norwegia 59 -986
85 Andrzej Zapotoczny Polska 57 -988
86 Andre Fredheim Norwegia 56 -989
87 Andrea Morassi Włochy 55 -990
88 Stefan Hayboeck Austria 54 -991
  Kenshiro Ito Japonia 54 -991
  Stefan Hula Polska 54 -991
91 Erik Leine Wangen Norwegia 51 -994
  Erik Renmaelmo Norwegia 51 -994
  Robert Johansson Norwegia 51 -994
94 Eirik Kjelstrup Norwegia 50 -995
  Shota Tanaka Japonia 50 -995
  Jaka Hvala Słowenia 50 -995
97 Shuji Endo Japonia 49 -996
98 Grzegorz Miętus Polska 48 -997
99 Pascal Egloff Szwajcaria 47 -998
  Dawid Kubacki Polska 47 -998
101 Diego Dellasega Włochy 45 -1000
102 Jure Sinkovec Słowenia 41 -1004
103 Nicholas Fairall USA 40 -1005
  Alessio de Crignis Włochy 40 -1005
105 Stanislav Oshepkov Rosja 39 -1006
106 Stig Rud Sorensen Norwegia 38 -1007
107 Anders Johnson USA 36 -1009
108 Adrian Schuler Szwajcaria 34 -1011
109 Olli Muotka Finlandia 32 -1013
110 Nico Hermann Niemcy 28 -1017
111 Kai Kovaljeff Finlandia 27 -1018
112 Kento Sakuyama Japonia 26 -1019
113 Marco Grigoli Szwajcaria 25 -1020
114 Vitaliy Shumbarets Ukraina 24 -1021
  Jakub Kot Polska 24 -1021
116 Antoine Guignard Szwajcaria 22 -1023
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 22 -1023
  Arthur Pauli Austria 22 -1023
119 Olli Pekkala Finlandia 21 -1024
  Nicolas Mayer Francja 21 -1024
121 Yukio Sakano Japonia 20 -1025
122 Dimitry Ipatov Rosja 18 -1027
123 Keita Umezaki Japonia 17 -1028
  Isak Grimholm Szwecja 17 -1028
125 Arttu Lappi Finlandia 16 -1029
126 Jernej Kosnjek Słowenia 15 -1030
  Mika Kauhanen Finlandia 15 -1030
  Seou Choi Korea Pd. 15 -1030
  Dawid Kowal Polska 15 -1030
130 Georgiy Chervyakov Rosja 14 -1031
  Jan Fuhre Norwegia 14 -1031
132 Rune Velta Norwegia 13 -1032
  Sami Saapunki Finlandia 13 -1032
134 Daniel Wenig Niemcy 12 -1033
  Hiroaki Watanabe Japonia 12 -1033
136 Carl Nordin Szwecja 11 -1034
  Jussi Hautamäki Finlandia 11 -1034
138 Chil-Ku Kang Korea Pd. 10 -1035
  Lukas Bergmann Austria 10 -1035
  Jere Kykkänen Finlandia 10 -1035
141 Luka Leban Słowenia 9 -1036
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 9 -1036
  Fredrik Balkasen Szwecja 9 -1036
144 Alexandre Mabboux Francja 8 -1037
145 Manuel Poppinger Austria 7 -1038
  Christoffer Nygaard Norwegia 7 -1038
  Andraz Pograjc Słowenia 7 -1038
148 Chris Lamb USA 6 -1039
  Anatoliy Karpenko Kazachstan 6 -1039
  Oleksander Lazarovych Ukraina 6 -1039
  Martin Plhal Czechy 6 -1039
  Stephan Leyhe Niemcy 6 -1039
153 Sebastien Cala Francja 5 -1040
  Veli-Matti Lindström Finlandia 5 -1040
  Anders Fannemel Norwegia 5 -1040
  Trevor Morrice Kanada 5 -1040
157 Remi Francais Szwajcaria 4 -1041
158 Luka Brnot Słowenia 3 -1042
  Yusuke Narita Japonia 3 -1042
  Michael Glasder USA 3 -1042
  Blake Hughes USA 3 -1042
162 Robert Kuban Czechy 2 -1043
  Johnny Lyons USA 2 -1043
  Illimar Paern Estonia 2 -1043
  Julien Dorme Francja 2 -1043
  Toenis Kartau Estonia 2 -1043
  Remus Tudor Rumunia 2 -1043
  Szilvester Kozma Rumunia 2 -1043
169 Vladimir Zografski Bułgaria 1 -1044
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5984  
2 Niemcy Niemcy 4757 -1227
3 Norwegia Norwegia 4598 -1386
4 Czechy Czechy 2503 -3481
5 Słowenia Słowenia 2373 -3611
6 Polska Polska 1086 -4898
7 Japonia Japonia 735 -5249
8 Rosja Rosja 396 -5588
9 Finlandia Finlandia 304 -5680
10 Korea Pd. Korea Pd. 217 -5767
11 Włochy Włochy 214 -5770
12 USA USA 150 -5834
13 Szwajcaria Szwajcaria 132 -5852
14 Kazachstan Kazachstan 131 -5853
15 Słowacja Słowacja 100 -5884
16 Ukraina Ukraina 89 -5895
17 Szwecja Szwecja 37 -5947
18 Francja Francja 36 -5948
19 Kanada Kanada 5 -5979
20 Rumunia Rumunia 4 -5980
  Estonia Estonia 4 -5980
22 Bułgaria Bułgaria 1 -5983
Wyniki konkursów
09.12.2008 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
10.12.2008 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
13.12.2008 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
14.12.2008 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
20.12.2008 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
20.12.2008 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Atle Pedersen Roensen (Norwegia)
27.12.2008 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
28.12.2008 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
03.01.2009 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Martin Cikl (Czechy)
04.01.2009 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
09.01.2009 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
10.01.2009 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Vegard-Haukoe Sklett (Norwegia)
11.01.2009 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
17.01.2009 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Christian Ulmer (Niemcy)
18.01.2009 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Vegard-Haukoe Sklett (Norwegia)
24.01.2009 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Julian Musiol (Niemcy)
25.01.2009 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
31.01.2009 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
01.02.2009 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
08.02.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
08.02.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
14.02.2009 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
15.02.2009 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
21.02.2009 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
22.02.2009 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
28.02.2009 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
01.03.2009 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
06.03.2009 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
07.03.2009 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
14.03.2009 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
15.03.2009 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
22.03.2009 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
22.03.2009 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »