Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
20
21
22
23
27
28
29
marzec 2023
Najbliższe zawody
01.04.2023, godz. 08:45
Planica HS-240
PŚ loty
Kalendarz zawodów - Planica Seven 2022
24.03.2022 15:00 Planica Słowenia HS-240 kwalifikacje
25.03.2022 14:00 Planica Słowenia HS-240 konkurs ind.
26.03.2022 09:45 Planica Słowenia HS-240 konkurs druż.
27.03.2022 10:00 Planica Słowenia HS-240 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Timi Zajc Słowenia 1532.5  
2 Marius Lindvik Norwegia 1528.7 -3.8
3 Peter Prevc Słowenia 1525.1 -7.4
4 Ziga Jelar Słowenia 1512.9 -19.6
5 Anze Lanisek Słowenia 1511.1 -21.4
6 Stefan Kraft Austria 1501.2 -31.3
7 Yukiya Sato Japonia 1495.9 -36.6
8 Halvor Egner Granerud Norwegia 1474.4 -58.1
9 Ryoyu Kobayashi Japonia 1468.1 -64.4
10 Kamil Stoch Polska 1465.5 -67.0
11 Karl Geiger Niemcy 1453.8 -78.7
12 Michael Hayboeck Austria 1444.8 -87.7
13 Johann Andre Forfang Norwegia 1441.9 -90.6
14 Piotr Żyła Polska 1440.9 -91.6
15 Dawid Kubacki Polska 1420.1 -112.4
16 Manuel Fettner Austria 1419.5 -113.0
17 Andreas Wellinger Niemcy 1403.2 -129.3
18 Daniel Tschofenig Austria 1382.4 -150.1
19 Markus Eisenbichler Niemcy 1106.3 -426.2
20 Constantin Schmid Niemcy 1078.5 -454.0
21 Gregor Deschwanden Szwajcaria 1066.5 -466.0
22 Jan Hoerl Austria 1014.2 -518.3
23 Lovro Kos Słowenia 1013.9 -518.6
24 Jakub Wolny Polska 1007.9 -524.6
25 Cene Prevc Słowenia 1007.1 -525.4
26 Daniel Huber Austria 1006.2 -526.3
27 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 754.9 -777.6
28 Niko Kytosaho Finlandia 739.6 -792.9
29 Eetu Nousiainen Finlandia 720.9 -811.6
30 Severin Freund Niemcy 718.3 -814.2
31 Simon Ammann Szwajcaria 715.6 -816.9
32 Killian Peier Szwajcaria 679.9 -852.6
33 Domen Prevc Słowenia 652.9 -879.6
34 Andrzej Stękała Polska 627.8 -904.7
35 Bor Pavlovcic Słowenia 622.4 -910.1
36 Anze Semenic Słowenia 612.9 -919.6
37 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 605.0 -927.5
38 Artti Aigro Estonia 603.4 -929.1
39 Stephan Leyhe Niemcy 529.4 -1003.1
40 Naoki Nakamura Japonia 503.7 -1028.8
41 Antti Aalto Finlandia 487.9 -1044.6
42 Junshiro Kobayashi Japonia 485.1 -1047.4
43 Daiki Ito Japonia 471.5 -1061.0
44 Keiichi Sato Japonia 466.6 -1065.9
45 Andreas Schuler Szwajcaria 418.5 -1114.0
46 Tilen Bartol Słowenia 370.9 -1161.6
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 357.6 -1174.9
48 Robin Pedersen Norwegia 352.8 -1179.7
49 Kalle Heikkinen Finlandia 349.8 -1182.7
50 Jan Bombek Słowenia 178.2 -1354.3
51 Vladimir Zografski Bułgaria 177.5 -1355.0
52 Zak Mogel Słowenia 174.0 -1358.5
53 Fredrik Villumstad Norwegia 170.9 -1361.6
54 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 164.8 -1367.7
55 Alex Insam Włochy 162.3 -1370.2
56 Mathis Contamine Francja 157.8 -1374.7
57 Matthew Soukup Kanada 149.1 -1383.4
58 Patrik Vitez Słowenia 147.6 -1384.9
59 Cestmir Kozisek Czechy 144.5 -1388.0
60 Decker Dean USA 141.9 -1390.6
61 Kevin Maltsev Estonia 141.7 -1390.8
62 Casey Larson USA 138.3 -1394.2
63 Valentin Foubert Francja 125.0 -1407.5
64 Muhammet Ali Bedir Turcja 117.3 -1415.2
65 Frantisek Lejsek Czechy 113.2 -1419.3
66 Ulrich Wohlgenannt Austria 34.6 -1497.9
Wyniki konkursów
24.03.2022 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Anze Lanisek (Słowenia)
25.03.2022 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
26.03.2022 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzcy: Słowenia
27.03.2022 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
31 marca 2023 (piątek)
14:00
PŚ Planica
15:00
PŚ Planica
1 kwietnia 2023 (sobota)
08:45
PŚ Planica
konkurs ind.
10:00
PŚ Planica
konkurs druż.
2 kwietnia 2023 (niedziela)
09:00
PŚ Planica
seria próbna
10:00
PŚ Planica
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Planica | 1. konkurs indywidualny, HS 240
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Planica, Słowenia
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:55
Eurosport w Player.pl Planica | 1. konkurs indywidualny, HS 240
jutro
00:56
Eurosport 2 Puchar Świata, Planica, Słowenia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Planica | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 240
jutro
03:01
Eurosport 1 Puchar Świata, Planica
jutro
06:29
Eurosport 2 Puchar Świata, Planica
jutro
06:29
Eurosport w Player.pl Planica | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 240
jutro
08:15
Eurosport w Player.pl Planica | Studio przed 1. konkursem
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Manuel Fettner
Daniel Tschofenig
Andreas Wellinger
Kristoffer Eriksen Sundal
Ren Nikaido
Yevhen Marusiak
Fatih Arda Ipcioglu
Alexandria Loutitt
Eva Pinkelnig
inny zawodnik/zawodniczka
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich