Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
Kalendarz zawodów - Planica Seven 2022
24.03.202215:00PlanicaSłoweniaHS-240kwalifikacje
25.03.202214:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
26.03.202209:45PlanicaSłoweniaHS-240konkurs druż.
27.03.202210:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Timi ZajcSłowenia1532.5 
2Marius LindvikNorwegia1528.7-3.8
3Peter PrevcSłowenia1525.1-7.4
4Ziga JelarSłowenia1512.9-19.6
5Anze LanisekSłowenia1511.1-21.4
6Stefan KraftAustria1501.2-31.3
7Yukiya SatoJaponia1495.9-36.6
8Halvor Egner GranerudNorwegia1474.4-58.1
9Ryoyu KobayashiJaponia1468.1-64.4
10Kamil StochPolska1465.5-67.0
11Karl GeigerNiemcy1453.8-78.7
12Michael HayboeckAustria1444.8-87.7
13Johann Andre ForfangNorwegia1441.9-90.6
14Piotr ŻyłaPolska1440.9-91.6
15Dawid KubackiPolska1420.1-112.4
16Manuel FettnerAustria1419.5-113.0
17Andreas WellingerNiemcy1403.2-129.3
18Daniel TschofenigAustria1382.4-150.1
19Markus EisenbichlerNiemcy1106.3-426.2
20Constantin SchmidNiemcy1078.5-454.0
21Gregor DeschwandenSzwajcaria1066.5-466.0
22Jan HoerlAustria1014.2-518.3
23Lovro KosSłowenia1013.9-518.6
24Jakub WolnyPolska1007.9-524.6
25Cene PrevcSłowenia1007.1-525.4
26Daniel HuberAustria1006.2-526.3
27Bendik Jakobsen HeggliNorwegia754.9-777.6
28Niko KytosahoFinlandia739.6-792.9
29Eetu NousiainenFinlandia720.9-811.6
30Severin FreundNiemcy718.3-814.2
31Simon AmmannSzwajcaria715.6-816.9
32Killian PeierSzwajcaria679.9-852.6
33Domen PrevcSłowenia652.9-879.6
34Andrzej StękałaPolska627.8-904.7
35Bor PavlovcicSłowenia622.4-910.1
36Anze SemenicSłowenia612.9-919.6
37Joacim Oedegaard BjoerengNorwegia605.0-927.5
38Artti AigroEstonia603.4-929.1
39Stephan LeyheNiemcy529.4-1003.1
40Naoki NakamuraJaponia503.7-1028.8
41Antti AaltoFinlandia487.9-1044.6
42Junshiro KobayashiJaponia485.1-1047.4
43Daiki ItoJaponia471.5-1061.0
44Keiichi SatoJaponia466.6-1065.9
45Andreas SchulerSzwajcaria418.5-1114.0
46Tilen BartolSłowenia370.9-1161.6
47Mackenzie Boyd-ClowesKanada357.6-1174.9
48Robin PedersenNorwegia352.8-1179.7
49Kalle HeikkinenFinlandia349.8-1182.7
50Jan BombekSłowenia178.2-1354.3
51Vladimir ZografskiBułgaria177.5-1355.0
52Zak MogelSłowenia174.0-1358.5
53Fredrik VillumstadNorwegia170.9-1361.6
54Fatih Arda IpciogluTurcja164.8-1367.7
55Alex InsamWłochy162.3-1370.2
56Mathis ContamineFrancja157.8-1374.7
57Matthew SoukupKanada149.1-1383.4
58Patrik VitezSłowenia147.6-1384.9
59Cestmir KozisekCzechy144.5-1388.0
60Decker DeanUSA141.9-1390.6
61Kevin MaltsevEstonia141.7-1390.8
62Casey LarsonUSA138.3-1394.2
63Valentin FoubertFrancja125.0-1407.5
64Muhammet Ali BedirTurcja117.3-1415.2
65Frantisek LejsekCzechy113.2-1419.3
66Ulrich WohlgenanntAustria34.6-1497.9

Wyniki konkursów
24.03.2022PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Anze Lanisek (Słowenia)
25.03.2022PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
26.03.2022PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzcy: Słowenia
27.03.2022PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andreas Kofler
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich