Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Planica Seven 2019
21.03.201911:00PlanicaSłoweniaHS-240kwalifikacje
22.03.201914:30PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
23.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs druż.
24.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia1601.3 
2Markus EisenbichlerNiemcy1572.1-29.2
3Timi ZajcSłowenia1513.5-87.8
4Piotr ŻyłaPolska1507.4-93.9
5Domen PrevcSłowenia1499.8-101.5
6Karl GeigerNiemcy1446.9-154.4
7Dawid KubackiPolska1446.2-155.1
8Simon AmmannSzwajcaria1431.7-169.6
9Johann Andre ForfangNorwegia1428.6-172.7
10Jakub WolnyPolska1420.4-180.9
11Kamil StochPolska1410.3-191.0
12Stefan KraftAustria1390.8-210.5
13Junshiro KobayashiJaponia1379.7-221.6
14Michael HayboeckAustria1371.3-230.0
15Anze SemenicSłowenia1366.2-235.1
16Daniel HuberAustria1359.5-241.8
17Peter PrevcSłowenia1355.6-245.7
18Richard FreitagNiemcy1344.1-257.2
19Robert JohanssonNorwegia1333.3-268.0
20Yukiya SatoJaponia1306.2-295.1
21Philipp AschenwaldAustria1300.9-300.4
22Evgeniy KlimovRosja1201.1-400.2
23Antti AaltoFinlandia1071.3-530.0
24Constantin SchmidNiemcy946.9-654.4
25Andreas WellingerNiemcy938.0-663.3
26Robin PedersenNorwegia925.9-675.4
27Daiki ItoJaponia911.1-690.2
28Noriaki KasaiJaponia909.1-692.2
29Killian PeierSzwajcaria832.6-768.7
30Halvor Egner GranerudNorwegia678.0-923.3
31Dominik PeterSzwajcaria634.6-966.7
32Naoki NakamuraJaponia533.4-1067.9
33Bor PavlovcicSłowenia533.3-1068.0
34Marius LindvikNorwegia521.8-1079.5
35Vladimir ZografskiBułgaria472.9-1128.4
36Manuel FettnerAustria466.1-1135.2
37Anze LanisekSłowenia464.4-1136.9
38Sandro HauswirthSzwajcaria429.5-1171.8
39Jarkko MäättäFinlandia428.0-1173.3
40Eetu NousiainenFinlandia425.5-1175.8
41Andreas AlamommoFinlandia365.2-1236.1
42Alex InsamWłochy346.5-1254.8
43Tilen BartolSłowenia345.5-1255.8
44Maciej KotPolska342.1-1259.2
45Dimitry VassilievRosja336.1-1265.2
46Ziga JelarSłowenia331.3-1270.0
47Filip SakalaCzechy326.0-1275.3
48Jurij TepesSłowenia323.1-1278.2
49Jaka HvalaSłowenia321.0-1280.3
50Mikhail NazarovRosja318.6-1282.7
51Cestmir KozisekCzechy284.1-1317.2
52Lukas HlavaCzechy277.5-1323.8
53Tomas VancuraCzechy275.1-1326.2
54Maksim SergeevRosja223.2-1378.1
55Anders FannemelNorwegia166.2-1435.1
56Jernej DamjanSłowenia165.3-1436.0
57Sebastian ColloredoWłochy165.1-1436.2
58Mackenzie Boyd-ClowesKanada164.6-1436.7
59Stefan HuberAustria163.6-1437.7
60Robert KranjecSłowenia163.4-1437.9
61Kevin BicknerUSA158.3-1443.0
62Pius PaschkeNiemcy152.7-1448.6
63Clemens AignerAustria146.9-1454.4
64Martin HamannNiemcy145.8-1455.5
65Matthew SoukupKanada137.9-1463.4
66Stefan HulaPolska135.0-1466.3
67Casey LarsonUSA130.2-1471.1
68Martti NommeEstonia121.3-1480.0
69Sabirzhan MuminovKazachstan73.8-1527.5

Wyniki konkursów
21.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
22.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
23.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzcy: Polska
24.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich