Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2019
Period 1
05.07.2019 18:00 Kranj Słowenia HS-109
06.07.2019 09:30 Kranj Słowenia HS-109
13.07.2019 15:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
14.07.2019 15:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
10.08.2019 17:00 Wisła Polska HS-134
11.08.2019 11:00 Wisła Polska HS-134
16.08.2019 16:30 Frenstat Czechy HS-106
17.08.2019 10:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
31.08.2019 15:30 Rasnov Rumunia HS-97
01.09.2019 10:00 Rasnov Rumunia HS-97
14.09.2019 17:00 Lillehammer Norwegia HS-138
15.09.2019 08:30 Lillehammer Norwegia HS-138
21.09.2019 15:00 Stams Austria HS-115
22.09.2019 13:00 Stams Austria HS-115
28.09.2019 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140
29.09.2019 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Murańka Polska 724  
2 Rok Justin Słowenia 599 -125
3 Pius Paschke Niemcy 556 -168
4 Moritz Baer Niemcy 390 -334
5 Clemens Leitner Austria 342 -382
6 Stefan Hula Polska 316 -408
7 Joakim Aune Norwegia 297 -427
8 Markus Schiffner Austria 279 -445
9 Cene Prevc Słowenia 276 -448
10 Andreas Granerud Buskum Norwegia 260 -464
  Andrzej Stękała Polska 260 -464
12 Paweł W±sek Polska 256 -468
13 Keiichi Sato Japonia 230 -494
14 Aleksander Zniszczoł Polska 226 -498
15 Naoki Nakamura Japonia 225 -499
16 Luca Roth Niemcy 215 -509
17 Philipp Raimund Niemcy 214 -510
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 214 -510
19 Domen Prevc Słowenia 207 -517
20 Sander Vossan Eriksen Norwegia 201 -523
21 Taku Takeuchi Japonia 200 -524
  Evgeniy Klimov Rosja 200 -524
23 Jernej Presecnik Słowenia 188 -536
24 Timi Zajc Słowenia 180 -544
25 Anders Haare Norwegia 176 -548
26 Ulrich Wohlgenannt Austria 173 -551
  Maximilian Lienher Austria 173 -551
28 Filip Sakala Czechy 169 -555
29 Simon Ammann Szwajcaria 150 -574
30 Shohei Tochimoto Japonia 123 -601
31 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 120 -604
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 110 -614
33 Dominik Peter Szwajcaria 102 -622
34 Fredrik Villumstad Norwegia 100 -624
35 Maciej Kot Polska 95 -629
36 Heung Chul Choi Korea Pd. 92 -632
37 Yumu Harada Japonia 90 -634
38 Mikhail Nazarov Rosja 87 -637
39 David Haagen Austria 82 -642
40 Peter Prevc Słowenia 81 -643
41 Masamitsu Ito Japonia 80 -644
42 Stefan Huber Austria 77 -647
43 Sergey Tkachenko Kazachstan 76 -648
  Oscar P. Westerheim Norwegia 76 -648
45 Stefan Rainer Austria 72 -652
  Felix Hoffmann Niemcy 72 -652
47 Killian Peier Szwajcaria 71 -653
48 Cestmir Kozisek Czechy 66 -658
49 Kenshiro Ito Japonia 64 -660
  Niko Kytoesaho Finlandia 64 -660
51 Antti Aalto Finlandia 63 -661
52 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 62 -662
53 Thomas Hofer Austria 61 -663
54 Kacper Juroszek Polska 59 -665
55 Claudio Moerth Austria 58 -666
56 Ziga Jelar Słowenia 54 -670
57 Mikhail Maksimochkin Rosja 48 -676
58 Jaka Hvala Słowenia 46 -678
  Yevgen Marusyak Ukraina 46 -678
60 Sondre Ringen Norwegia 45 -679
  Mikhail Purtov Rosja 45 -679
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 45 -679
63 Matthew Soukup Kanada 44 -680
  Kevin Bickner USA 44 -680
65 Markus Rupitsch Austria 43 -681
66 Andreas Schuler Szwajcaria 41 -683
67 Anze Lanisek Słowenia 40 -684
68 Frantisek Holik Czechy 38 -686
69 Kilian Maerkl Niemcy 37 -687
70 Adam Niżnik Polska 36 -688
71 Rishi Saether Norwegia 35 -689
  Justin Nietzel Niemcy 35 -689
73 Yuken Iwasa Japonia 33 -691
74 Shinya Komaba Japonia 32 -692
75 Sabirzhan Muminov Kazachstan 28 -696
  Tim Fuchs Niemcy 28 -696
77 Jurij Tepes Słowenia 27 -697
  Francisco Moerth Austria 27 -697
  Tilen Bartol Słowenia 27 -697
  Justin Lisso Niemcy 27 -697
  Jonne Veteläinen Finlandia 27 -697
  Mathis Contamine Francja 27 -697
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 27 -697
84 Maximilian Steiner Austria 26 -698
  Seou Choi Korea Pd. 26 -698
86 Tom Gerisch Niemcy 24 -700
87 Giovanni Bresadola Włochy 23 -701
88 Mark Hafnar Słowenia 22 -702
89 Adrian Sell Niemcy 21 -703
  Cedrik Weigel Niemcy 21 -703
91 Anze Semenic Słowenia 20 -704
  Janni Reisenauer Austria 20 -704
93 Fabian Seidl Niemcy 19 -705
  Noriaki Kasai Japonia 19 -705
95 Patrick Gasienica USA 17 -707
96 Casey Larson USA 16 -708
  Rikuta Watanabe Japonia 16 -708
98 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 15 -709
  Thomas Lackner Austria 15 -709
100 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 14 -710
  Andrii Vaskul Ukraina 14 -710
102 Mats Bjerke Myhren Norwegia 13 -711
103 Riki Kurita Japonia 12 -712
  Tomasz Pilch Polska 12 -712
105 Andrew Urlaub USA 11 -713
106 Aljaz Osterc Słowenia 9 -715
  Quirin Modricken Niemcy 9 -715
  Eduard Torok Węgry 9 -715
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 9 -715
110 Claudio Haas Niemcy 8 -716
111 Jonathan Learoyd Francja 7 -717
112 Paul Brasme Francja 6 -718
  Lars Kindlimann Szwajcaria 6 -718
114 Tjas Grilc Słowenia 5 -719
  Aleksandr Marchukov Rosja 5 -719
  Zak Mogel Słowenia 5 -719
  Lovro Kos Słowenia 5 -719
118 Mateusz Gruszka Polska 4 -720
  Rok Tarman Słowenia 4 -720
120 Eirik Leander Fystro Norwegia 3 -721
121 Jan Habdas Polska 2 -722
  Aleksandr Loginov Rosja 2 -722
  Danil Sadreev Rosja 2 -722
  Eetu Nousiainen Finlandia 2 -722
125 Yuto Nakamura Japonia 1 -723
  Nikolai Matavin Rosja 1 -723
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1990  
2 Słowenia Słowenia 1795 -195
3 Niemcy Niemcy 1676 -314
4 Austria Austria 1448 -542
5 Norwegia Norwegia 1280 -710
6 Japonia Japonia 1125 -865
7 Rosja Rosja 604 -1386
8 Szwajcaria Szwajcaria 507 -1483
9 Czechy Czechy 273 -1717
10 Kanada Kanada 164 -1826
11 Finlandia Finlandia 156 -1834
12 Ukraina Ukraina 122 -1868
13 Korea Pd. Korea Pd. 118 -1872
14 Kazachstan Kazachstan 104 -1886
15 USA USA 88 -1902
16 Francja Francja 40 -1950
17 Włochy Włochy 23 -1967
18 Rumunia Rumunia 9 -1981
  Węgry Węgry 9 -1981
Wyniki konkursów
05.07.2019 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzcy: Evgeniy Klimov (Rosja) / Timi Zajc (Słowenia)
06.07.2019 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
13.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
14.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
Zwycięzca: Keiichi Sato (Japonia)
10.08.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
11.08.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
16.08.2019 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Joakim Aune (Norwegia)
17.08.2019 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
31.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
01.09.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
14.09.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
15.09.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
21.09.2019 Stams Austria HS-115
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
22.09.2019 Stams Austria HS-115
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
28.09.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
29.09.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich