Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2019
Period 1
05.07.2019 18:00 Kranj Słowenia HS-109
06.07.2019 09:30 Kranj Słowenia HS-109
13.07.2019 15:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
14.07.2019 15:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
10.08.2019 17:00 Wisła Polska HS-134
11.08.2019 11:00 Wisła Polska HS-134
16.08.2019 16:30 Frenstat Czechy HS-106
17.08.2019 10:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
31.08.2019 15:30 Rasnov Rumunia HS-97
01.09.2019 11:00 Rasnov Rumunia HS-97
14.09.2019   Lillehammer Norwegia
15.09.2019   Lillehammer Norwegia
21.09.2019   Stams Austria
22.09.2019   Stams Austria
28.09.2019   Klingenthal Niemcy
29.09.2019   Klingenthal Niemcy
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Keiichi Sato Japonia 230  
2 Naoki Nakamura Japonia 225 -5
3 Evgeniy Klimov Rosja 200 -30
4 Timi Zajc Słowenia 180 -50
5 Maximilian Lienher Austria 132 -98
6 Shohei Tochimoto Japonia 123 -107
7 Pius Paschke Niemcy 120 -110
8 Luca Roth Niemcy 115 -115
9 Maciej Kot Polska 95 -135
10 Cene Prevc Słowenia 92 -138
  Heung Chul Choi Korea Pd. 92 -138
12 Peter Prevc Słowenia 81 -149
13 Jernej Presecnik Słowenia 78 -152
14 Sergey Tkachenko Kazachstan 76 -154
15 Moritz Baer Niemcy 56 -174
16 Ziga Jelar Słowenia 54 -176
17 Sander Vossan Eriksen Norwegia 49 -181
18 Clemens Leitner Austria 41 -189
19 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 40 -190
  Anze Lanisek Słowenia 40 -190
  Stefan Rainer Austria 40 -190
  Sondre Ringen Norwegia 40 -190
  Ulrich Wohlgenannt Austria 40 -190
24 Rok Justin Słowenia 39 -191
25 Aleksander Zniszczoł Polska 38 -192
26 Mikhail Purtov Rosja 36 -194
27 Justin Nietzel Niemcy 35 -195
28 Andrzej Stękała Polska 32 -198
29 Sabirzhan Muminov Kazachstan 28 -202
30 Francisco Moerth Austria 27 -203
  Tilen Bartol Słowenia 27 -203
32 Yevgen Marusyak Ukraina 26 -204
33 Dominik Peter Szwajcaria 23 -207
  Tim Fuchs Niemcy 23 -207
35 Yuken Iwasa Japonia 22 -208
36 Cedrik Weigel Niemcy 21 -209
  Adrian Sell Niemcy 21 -209
38 Andreas Schuler Szwajcaria 20 -210
  Anze Semenic Słowenia 20 -210
  Janni Reisenauer Austria 20 -210
41 Fabian Seidl Niemcy 19 -211
42 Klemens Murańka Polska 18 -212
  Felix Hoffmann Niemcy 18 -212
44 Andreas Granerud Buskum Norwegia 15 -215
45 Seou Choi Korea Pd. 14 -216
  Andrii Vaskul Ukraina 14 -216
47 Mats Bjerke Myhren Norwegia 13 -217
48 Thomas Hofer Austria 12 -218
49 Mikhail Nazarov Rosja 10 -220
  Niko Kytoesaho Finlandia 10 -220
51 Philipp Raimund Niemcy 9 -221
52 Fredrik Villumstad Norwegia 8 -222
53 Domen Prevc Słowenia 7 -223
54 Daniel Andrei Cacina Rumunia 6 -224
  David Haagen Austria 6 -224
  Lars Kindlimann Szwajcaria 6 -224
57 Aleksandr Marchukov Rosja 5 -225
58 Tomasz Pilch Polska 3 -227
59 Aleksandr Loginov Rosja 2 -228
  Tjas Grilc Słowenia 2 -228
61 Nikolai Matavin Rosja 1 -229
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 620  
2 Japonia Japonia 600 -20
3 Niemcy Niemcy 437 -183
4 Austria Austria 318 -302
5 Rosja Rosja 254 -366
6 Polska Polska 186 -434
7 Norwegia Norwegia 125 -495
8 Korea Pd. Korea Pd. 106 -514
9 Kazachstan Kazachstan 104 -516
10 Ukraina Ukraina 80 -540
11 Szwajcaria Szwajcaria 49 -571
12 Finlandia Finlandia 10 -610
13 Rumunia Rumunia 6 -614
Wyniki konkursów
05.07.2019 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzcy: Evgeniy Klimov (Rosja) / Timi Zajc (Słowenia)
06.07.2019 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
13.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
14.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
Zwycięzca: Keiichi Sato (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich