Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2009
Period 1
03.07.2009   Velenje Słowenia HS-94 K-85 otwarcie
04.07.2009   Kranj Słowenia HS-109 K-100
05.07.2009   Kranj Słowenia HS-109 K-100
11.07.2009   Villach Austria HS-100 K-90
12.07.2009   Villach Austria HS-100 K-90
22.08.2009   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
23.08.2009   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
03.09.2009   Alpensia Resort Korea Pd. HS-109 K-90
05.09.2009   Alpensia Resort Korea Pd. HS-140 K-120
12.09.2009   Wisła Polska HS-134 K-120
13.09.2009   Wisła Polska HS-134 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Kranjec Słowenia 480  
2 Akseli Kokkonen Norwegia 440 -40
3 Marcin Bachleda Polska 429 -51
4 Primoz Pikl Słowenia 332 -148
5 Lukas Mueller Austria 317 -163
6 Thomas Diethart Austria 256 -224
7 Michael Hayboeck Austria 254 -226
8 Daniel Lackner Austria 239 -241
9 Stefan Hula Polska 192 -288
10 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 180 -300
11 Jon Aaraas Norwegia 174 -306
12 Adam Małysz Polska 160 -320
  Jurij Tepes Słowenia 160 -320
14 Nicholas Alexander USA 157 -323
15 David Unterberger Austria 151 -329
16 Robert Hrgota Słowenia 149 -331
17 Erik Simon Niemcy 146 -334
18 Anders Fannemel Norwegia 145 -335
19 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 141 -339
20 Roar Ljoekelsoey Norwegia 136 -344
21 David Zauner Austria 128 -352
22 Thomas Lobben Norwegia 124 -356
  Dawid Kubacki Polska 124 -356
24 Grzegorz Miętus Polska 123 -357
25 Łukasz Rutkowski Polska 120 -360
26 Maciej Kot Polska 105 -375
27 Mitja Meznar Słowenia 100 -380
28 Heung Chul Choi Korea Pd. 96 -384
29 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 93 -387
30 Jure Bogataj Słowenia 90 -390
31 Krzysztof Miętus Polska 89 -391
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 89 -391
33 Rafał ¦liż Polska 86 -394
34 Martin Cikl Czechy 83 -397
  Christian Ulmer Niemcy 83 -397
36 Lukas Hlava Czechy 79 -401
  Anze Damjan Słowenia 79 -401
38 Jakub Janda Czechy 76 -404
  Andreas Stjernen Norwegia 76 -404
40 Kevin Horlacher Niemcy 73 -407
41 Julian Musiol Niemcy 67 -413
42 Andraz Pograjc Słowenia 65 -415
43 Borek Sedlak Czechy 64 -416
  Ondrej Vaculik Czechy 64 -416
45 Richard Freitag Niemcy 63 -417
  Sebastian Colloredo Włochy 63 -417
47 Jan Matura Czechy 59 -421
48 Vitaliy Shumbarets Ukraina 43 -437
49 Florian Schabereiter Austria 42 -438
  David Winkler Niemcy 42 -438
  Antonin Hajek Czechy 42 -438
52 Andreas Strolz Austria 40 -440
53 Peter Prevc Słowenia 36 -444
  Thomas Lackner Austria 36 -444
  Jakub Kot Polska 36 -444
56 Manuel Poppinger Austria 35 -445
57 Matic Kramarsic Słowenia 32 -448
  Stefan Read Kanada 32 -448
59 Andreas Wank Niemcy 31 -449
60 Marco Grigoli Szwajcaria 29 -451
61 Pascal Bodmer Niemcy 28 -452
62 Stephan Hocke Niemcy 27 -453
63 Vladimir Zografski Bułgaria 24 -456
64 Chil-Ku Kang Korea Pd. 22 -458
65 Taro Takayanagi Japonia 21 -459
  Kamil Stoch Polska 21 -459
67 Rok Urbanc Słowenia 20 -460
  Tomas Zmoray Słowacja 20 -460
  Seou Choi Korea Pd. 20 -460
70 Felix Brodauf Niemcy 19 -461
71 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 18 -462
72 Andreas Vilberg Norwegia 16 -464
73 Michael Glasder USA 15 -465
  Severin Freund Niemcy 15 -465
75 Cestmir Kozisek Czechy 14 -466
  Pascal Egloff Szwajcaria 14 -466
77 Antoine Guignard Szwajcaria 12 -468
  Stanislav Oshepkov Rosja 12 -468
  Andrzej Zapotoczny Polska 12 -468
80 Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -469
  Sho Suzuki Japonia 11 -469
82 Robert Johansson Norwegia 10 -470
  Jure Sinkovec Słowenia 10 -470
  Dejan Judez Słowenia 10 -470
85 Stefan Hayboeck Austria 9 -471
  Kota Endo Japonia 9 -471
87 Andrea Morassi Włochy 8 -472
88 Vegard Swensen Norwegia 7 -473
89 Peter Frenette USA 6 -474
90 Veli-Matti Lindström Finlandia 5 -475
  Roland Mueller Austria 5 -475
  Nicholas Fairall USA 5 -475
93 Primoz Peterka Słowenia 4 -476
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 4 -476
  Bogomil Pavlov Bułgaria 4 -476
  Primoz Roglic Słowenia 4 -476
97 Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -477
  Roberto Dellasega Włochy 3 -477
99 Piotr Żyła Polska 2 -478
  Arthur Pauli Austria 2 -478
  Yang Li Chiny 2 -478
  Klemens Murańka Polska 2 -478
103 Jonas Faller Niemcy 1 -479
  Zhandong Tian Chiny 1 -479
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1571  
2 Austria Austria 1514 -57
3 Polska Polska 1501 -70
4 Norwegia Norwegia 1380 -191
5 Niemcy Niemcy 599 -972
6 Czechy Czechy 481 -1090
7 Korea Pd. Korea Pd. 318 -1253
8 USA USA 183 -1388
9 Kanada Kanada 121 -1450
10 Włochy Włochy 74 -1497
11 Ukraina Ukraina 57 -1514
12 Szwajcaria Szwajcaria 55 -1516
13 Japonia Japonia 41 -1530
14 Bułgaria Bułgaria 28 -1543
15 Słowacja Słowacja 20 -1551
16 Rosja Rosja 12 -1559
17 Finlandia Finlandia 5 -1566
18 Chiny Chiny 3 -1568
Wyniki konkursów
03.07.2009 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzcy: Primoz Pikl (Słowenia) / Robert Kranjec (Słowenia)
04.07.2009 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Primoz Pikl (Słowenia)
05.07.2009 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
11.07.2009 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
12.07.2009 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
22.08.2009 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
23.08.2009 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
03.09.2009 PyeongChang Korea Pd. K-98
Zwycięzca: Stefan Hula (Polska)
05.09.2009 PyeongChang Korea Pd. K-125
Zwycięzca: Hyun-Ki Kim (Korea Pd.)
12.09.2009 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
13.09.2009 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich