Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 11:30
Ljubno HS-94
P¦-k druż.
Klasyfikacja po konkursie: 03.07.2009, Velenje K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Pikl Słowenia 100  
  Robert Kranjec Słowenia 100  
3 Akseli Kokkonen Norwegia 60 -40
4 Lukas Hlava Czechy 50 -50
5 Thomas Diethart Austria 45 -55
6 Richard Freitag Niemcy 40 -60
  Robert Hrgota Słowenia 40 -60
8 Lukas Mueller Austria 32 -68
9 Marcin Bachleda Polska 29 -71
10 Martin Cikl Czechy 26 -74
  Nicholas Alexander USA 26 -74
12 Jure Bogataj Słowenia 22 -78
13 Mitja Meznar Słowenia 20 -80
14 Anze Damjan Słowenia 18 -82
15 Jon Aaraas Norwegia 16 -84
16 Jakub Janda Czechy 15 -85
17 Stephan Hocke Niemcy 14 -86
  Vladimir Zografski Bułgaria 14 -86
19 Julian Musiol Niemcy 12 -88
  Borek Sedlak Czechy 12 -88
  Kamil Stoch Polska 12 -88
22 Michael Hayboeck Austria 9 -91
23 Jure Sinkovec Słowenia 8 -92
  Jurij Tepes Słowenia 8 -92
25 Peter Prevc Słowenia 6 -94
26 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 5 -95
27 Primoz Roglic Słowenia 4 -96
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 4 -96
29 Andreas Stjernen Norwegia 2 -98
30 Stanislav Oshepkov Rosja 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 326  
2 Czechy Czechy 103 -223
3 Austria Austria 86 -240
4 Norwegia Norwegia 82 -244
5 Niemcy Niemcy 66 -260
6 Polska Polska 41 -285
7 USA USA 26 -300
8 Bułgaria Bułgaria 14 -312
9 Kanada Kanada 5 -321
10 Rosja Rosja 1 -325

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Krzysztof Leja
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
12:00
P¦ kobiet Ljubno
13:00
P¦ Rasnov
14:00
P¦ Rasnov
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich