Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Klasyfikacja po konkursie: 23.08.2009, Lillehammer K-123
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Kranjec Słowenia 480  
2 Primoz Pikl Słowenia 306 -174
3 Akseli Kokkonen Norwegia 283 -197
4 Thomas Diethart Austria 235 -245
5 Lukas Mueller Austria 232 -248
6 Marcin Bachleda Polska 229 -251
7 Daniel Lackner Austria 193 -287
8 Michael Hayboeck Austria 184 -296
9 Robert Hrgota Słowenia 149 -331
10 Anders Fannemel Norwegia 145 -335
11 Roar Ljoekelsoey Norwegia 136 -344
12 David Unterberger Austria 121 -359
13 Erik Simon Niemcy 116 -364
14 Thomas Lobben Norwegia 105 -375
15 Mitja Meznar Słowenia 100 -380
16 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 93 -387
17 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 92 -388
  Nicholas Alexander USA 92 -388
19 Jure Bogataj Słowenia 90 -390
  Grzegorz Miętus Polska 90 -390
21 Jurij Tepes Słowenia 87 -393
22 Martin Cikl Czechy 83 -397
23 Lukas Hlava Czechy 79 -401
  Anze Damjan Słowenia 79 -401
25 Jon Aaraas Norwegia 78 -402
26 Andreas Stjernen Norwegia 76 -404
27 Julian Musiol Niemcy 66 -414
28 Ondrej Vaculik Czechy 64 -416
29 Sebastian Colloredo Włochy 63 -417
30 Kevin Horlacher Niemcy 59 -421
31 Richard Freitag Niemcy 57 -423
32 David Zauner Austria 43 -437
33 Christian Ulmer Niemcy 42 -438
  Andraz Pograjc Słowenia 42 -438
  Florian Schabereiter Austria 42 -438
36 Thomas Lackner Austria 36 -444
37 Manuel Poppinger Austria 35 -445
38 Borek Sedlak Czechy 34 -446
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 34 -446
40 Matic Kramarsic Słowenia 32 -448
41 Andreas Strolz Austria 29 -451
  Antonin Hajek Czechy 29 -451
  Marco Grigoli Szwajcaria 29 -451
44 Pascal Bodmer Niemcy 28 -452
45 Stephan Hocke Niemcy 27 -453
  Maciej Kot Polska 27 -453
47 Jan Matura Czechy 25 -455
48 Vladimir Zografski Bułgaria 24 -456
49 Kamil Stoch Polska 21 -459
  Jakub Janda Czechy 21 -459
51 Rok Urbanc Słowenia 20 -460
  Tomas Zmoray Słowacja 20 -460
53 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 18 -462
54 Andreas Vilberg Norwegia 16 -464
55 Pascal Egloff Szwajcaria 14 -466
  Cestmir Kozisek Czechy 14 -466
57 Antoine Guignard Szwajcaria 12 -468
  Stanislav Oshepkov Rosja 12 -468
59 Heung Chul Choi Korea Pd. 11 -469
60 Jure Sinkovec Słowenia 10 -470
  Robert Johansson Norwegia 10 -470
62 Stefan Hayboeck Austria 9 -471
63 Andreas Wank Niemcy 8 -472
64 Vegard Swensen Norwegia 7 -473
65 Peter Prevc Słowenia 6 -474
66 Seou Choi Korea Pd. 5 -475
  Roland Mueller Austria 5 -475
  Veli-Matti Lindström Finlandia 5 -475
69 Primoz Roglic Słowenia 4 -476
  Jakub Kot Polska 4 -476
  Primoz Peterka Słowenia 4 -476
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 4 -476
73 Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -477
74 Piotr Żyła Polska 2 -478
75 Vitaliy Shumbarets Ukraina 1 -479
  Jonas Faller Niemcy 1 -479
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1409  
2 Austria Austria 1164 -245
3 Norwegia Norwegia 1059 -350
4 Niemcy Niemcy 408 -1001
5 Polska Polska 373 -1036
6 Czechy Czechy 349 -1060
7 USA USA 92 -1317
8 Włochy Włochy 63 -1346
9 Szwajcaria Szwajcaria 55 -1354
10 Kanada Kanada 34 -1375
11 Bułgaria Bułgaria 24 -1385
12 Słowacja Słowacja 20 -1389
13 Korea Pd. Korea Pd. 16 -1393
14 Rosja Rosja 12 -1397
15 Finlandia Finlandia 5 -1404
16 Ukraina Ukraina 4 -1405

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 lutego 2020 (niedziela)
09:00
CoC Val di Fiemme
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich