Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 03.09.2009, PyeongChang K-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Kranjec Słowenia 480  
2 Akseli Kokkonen Norwegia 309 -171
3 Primoz Pikl Słowenia 306 -174
4 Thomas Diethart Austria 240 -240
5 Michael Hayboeck Austria 234 -246
6 Lukas Mueller Austria 232 -248
7 Marcin Bachleda Polska 229 -251
8 Daniel Lackner Austria 217 -263
9 Robert Hrgota Słowenia 149 -331
10 Jurij Tepes Słowenia 147 -333
11 Anders Fannemel Norwegia 145 -335
12 David Unterberger Austria 136 -344
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 136 -344
  Erik Simon Niemcy 136 -344
15 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 132 -348
16 Nicholas Alexander USA 128 -352
17 Jon Aaraas Norwegia 110 -370
18 Thomas Lobben Norwegia 105 -375
19 Stefan Hula Polska 100 -380
  Mitja Meznar Słowenia 100 -380
21 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 93 -387
22 Grzegorz Miętus Polska 90 -390
  Jure Bogataj Słowenia 90 -390
24 Martin Cikl Czechy 83 -397
25 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 80 -400
26 Anze Damjan Słowenia 79 -401
  Lukas Hlava Czechy 79 -401
28 Andreas Stjernen Norwegia 76 -404
29 Julian Musiol Niemcy 66 -414
30 Ondrej Vaculik Czechy 64 -416
31 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 63 -417
  Sebastian Colloredo Włochy 63 -417
33 Kevin Horlacher Niemcy 59 -421
34 Richard Freitag Niemcy 57 -423
35 Heung Chul Choi Korea Pd. 56 -424
36 Maciej Kot Polska 51 -429
37 Andraz Pograjc Słowenia 50 -430
38 David Zauner Austria 43 -437
39 Florian Schabereiter Austria 42 -438
  Christian Ulmer Niemcy 42 -438
41 Thomas Lackner Austria 36 -444
42 Manuel Poppinger Austria 35 -445
43 Borek Sedlak Czechy 34 -446
44 Matic Kramarsic Słowenia 32 -448
45 Marco Grigoli Szwajcaria 29 -451
  Andreas Strolz Austria 29 -451
  Antonin Hajek Czechy 29 -451
48 Pascal Bodmer Niemcy 28 -452
49 Stephan Hocke Niemcy 27 -453
50 Jan Matura Czechy 25 -455
51 Vladimir Zografski Bułgaria 24 -456
52 Kamil Stoch Polska 21 -459
  Jakub Janda Czechy 21 -459
54 Tomas Zmoray Słowacja 20 -460
  Rok Urbanc Słowenia 20 -460
56 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 18 -462
  David Winkler Niemcy 18 -462
58 Andreas Vilberg Norwegia 16 -464
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 16 -464
60 Pascal Egloff Szwajcaria 14 -466
  Stefan Read Kanada 14 -466
  Cestmir Kozisek Czechy 14 -466
63 Dawid Kubacki Polska 13 -467
64 Stanislav Oshepkov Rosja 12 -468
  Seou Choi Korea Pd. 12 -468
  Felix Brodauf Niemcy 12 -468
  Antoine Guignard Szwajcaria 12 -468
68 Michael Glasder USA 11 -469
69 Jure Sinkovec Słowenia 10 -470
  Robert Johansson Norwegia 10 -470
  Krzysztof Miętus Polska 10 -470
72 Stefan Hayboeck Austria 9 -471
  Taro Takayanagi Japonia 9 -471
74 Andreas Wank Niemcy 8 -472
75 Vegard Swensen Norwegia 7 -473
76 Kota Endo Japonia 6 -474
  Peter Prevc Słowenia 6 -474
78 Roland Mueller Austria 5 -475
  Veli-Matti Lindström Finlandia 5 -475
80 Peter Frenette USA 4 -476
  Jakub Kot Polska 4 -476
  Primoz Roglic Słowenia 4 -476
  Primoz Peterka Słowenia 4 -476
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 4 -476
85 Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -477
  Bogomil Pavlov Bułgaria 3 -477
87 Piotr Żyła Polska 2 -478
  Yang Li Chiny 2 -478
89 Vitaliy Shumbarets Ukraina 1 -479
  Jonas Faller Niemcy 1 -479
  Zhandong Tian Chiny 1 -479
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1477  
2 Austria Austria 1258 -219
3 Norwegia Norwegia 1157 -320
4 Polska Polska 520 -957
5 Niemcy Niemcy 458 -1019
6 Czechy Czechy 349 -1128
7 Korea Pd. Korea Pd. 164 -1313
8 USA USA 143 -1334
9 Kanada Kanada 77 -1400
10 Włochy Włochy 63 -1414
11 Szwajcaria Szwajcaria 55 -1422
12 Bułgaria Bułgaria 27 -1450
13 Słowacja Słowacja 20 -1457
14 Japonia Japonia 15 -1462
15 Rosja Rosja 12 -1465
16 Finlandia Finlandia 5 -1472
17 Ukraina Ukraina 4 -1473
18 Chiny Chiny 3 -1474

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich