Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 19:00
Val di Fiemme HS-104
CoC
23.08.2009 - Lillehammer (Norwegia) K-123
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Fannemel Norwegia 137.5 134.5 277.3
2 Erik Simon Niemcy 130.5 137.5 264.1
3 Robert Hrgota Słowenia 131.5 134.0 263.6
4 Grzegorz Miętus Polska 137.0 127.0 261.9
5 Thomas Lobben Norwegia 133.5 129.0 261.7
6 Akseli Kokkonen Norwegia 133.5 127.5 255.5
7 Roar Ljoekelsoey Norwegia 133.5 125.0 254.0
8 Anze Damjan Słowenia 136.5 124.5 253.5
9 Michael Hayboeck Austria 129.0 130.5 251.8
10 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 131.0 126.0 246.3
11 Pascal Bodmer Niemcy 131.5 125.5 245.8
12 Jurij Tepes Słowenia 131.0 123.0 240.9
13 Jon Aaraas Norwegia 129.5 124.5 240.4
14 Andreas Stjernen Norwegia 128.5 125.0 239.5
15 Antonin Hajek Czechy 130.0 122.5 238.7
16 Manuel Poppinger Austria 129.5 123.0 235.2
17 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 132.5 118.5 232.0
18 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 134.5 115.5 231.7
19 Christian Ulmer Niemcy 128.5 122.0 231.6
20 Kevin Horlacher Niemcy 131.5 120.0 231.4
21 Jan Matura Czechy 126.5 121.5 230.1
22 Rok Urbanc Słowenia 129.0 120.0 229.4
23 Andreas Vilberg Norwegia 129.5 118.0 228.2
24 Marco Grigoli Szwajcaria 128.0 120.0 227.1
25 Daniel Lackner Austria 130.0 116.0 224.5
26 Andreas Strolz Austria 125.0 118.0 221.1
27 Jakub Kot Polska 127.5 117.0 220.3
28 Florian Schabereiter Austria 126.5 117.5 219.4
29 Veli-Matti Lindström Finlandia 129.0 114.5 218.0
30 Vegard Swensen Norwegia 127.0 114.5 213.9
31 Robert Johansson Norwegia 126.0   117.4
32 Borek Sedlak Czechy 125.5   116.5
33 Marinus Kraus Niemcy 124.5   115.2
34 Thomas Diethart Austria 123.5   113.9
35 Pascal Egloff Szwajcaria 124.0   113.8
36 Roland Mueller Austria 123.5   113.4
37 David Unterberger Austria 124.0   113.3
38 Nico Hermann Niemcy 122.5   113.1
39 Matic Kramarsic Słowenia 123.5   112.4
40 Cestmir Kozisek Czechy 122.5   109.1
41 Adrian Schuler Szwajcaria 121.0   108.9
42 Rune Velta Norwegia 122.5   108.1
43 Jonas Faller Niemcy 119.5   105.2
44 Chris Lamb USA 119.5   104.2
45 Richard Freitag Niemcy 119.0   103.8
46 Alexey Vostretsov Rosja 118.5   103.4
47 Vital Anken Szwajcaria 117.0   101.7
48 Fredrik Balkasen Szwecja 118.0   101.0
49 Kamil Skrobot Polska 117.5   100.6
50 Sindre Trana Norwegia 117.5   99.1
51 Andre Fredheim Norwegia 116.0   97.9
52 Christoffer Nygaard Norwegia 116.5   96.8
53 Jure Bogataj Słowenia 115.0   95.1
54 Johan Erikson Szwecja 113.0   89.0
55 Nick Johnson USA 104.5   74.7
56 Carl Nordin Szwecja 101.0   68.4
57 Jere Kykkänen Finlandia 99.0   63.3
58 Sebastian Ekman Szwecja 95.5   57.0
59 Krzysztof Kowalczyk USA 94.0   54.3
60 Sergey Bychkov Rosja 89.0   45.8
61 Stanislav Oshepkov Rosja DSQ   DSQ
62 Piotr Żyła Polska DSQ   DSQ
63 Olli Muotka Finlandia DSQ   DSQ
64 Georgiy Chervyakov Rosja DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2009 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2009

Letni Puchar Kontynentalny 2009

Kalendarium
Yuka Seto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ Rasnov
12:45
P¦ Rasnov
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich