Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 11:30
Ljubno HS-94
P¦-k druż.
05.07.2009 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Kranjec Słowenia 115.5 112.5 280.9
2 Thomas Diethart Austria 111.5 105.0 261.2
3 Daniel Lackner Austria 107.5 108.0 259.9
4 Akseli Kokkonen Norwegia 111.0 106.5 259.0
5 David Unterberger Austria 108.0 106.0 255.7
6 Marcin Bachleda Polska 105.0 107.0 252.6
7 Kevin Horlacher Niemcy 109.5 101.5 249.3
8 Jure Bogataj Słowenia 109.5 104.5 248.7
9 Julian Musiol Niemcy 107.0 103.5 246.9
10 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 105.0 104.5 245.1
  Nicholas Alexander USA 105.0 104.5 245.1
12 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 102.0 107.0 244.7
13 Lukas Mueller Austria 107.0 102.0 244.2
14 Mitja Meznar Słowenia 105.5 102.0 242.5
15 Andraz Pograjc Słowenia 107.5 99.5 241.1
16 Jurij Tepes Słowenia 103.0 103.5 239.7
17 Jon Aaraas Norwegia 102.5 104.5 239.1
18 Sebastian Colloredo Włochy 103.5 101.0 235.6
19 Christian Ulmer Niemcy 104.0 100.5 235.1
20 Richard Freitag Niemcy 103.5 101.0 234.6
21 Ondrej Vaculik Czechy 105.0 98.5 232.3
22 Cestmir Kozisek Czechy 106.5 98.0 228.6
23 Andreas Wank Niemcy 104.5 96.0 226.4
24 Lukas Hlava Czechy 107.5 93.0 224.9
25 Jakub Janda Czechy 101.5 97.0 223.8
26 Michael Hayboeck Austria 106.5 93.5 222.5
27 Jörg Ritzerfeld Niemcy 103.0 95.5 220.8
28 Stephan Hocke Niemcy 102.5 95.0 219.5
29 Vladimir Zografski Bułgaria 104.0 79.0 185.9
30 Martin Cikl Czechy 103.5 DSQ 120.3
31 Krzysztof Miętus Polska 102.0   116.1
32 Kamil Stoch Polska 101.5   115.2
33 Stanislav Oshepkov Rosja 101.5   114.7
34 Borek Sedlak Czechy 100.0   112.5
35 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 99.5   111.6
36 Stefan Thurnbichler Austria 99.0   111.2
  Primoz Pikl Słowenia 99.0   111.2
38 Sigurd Pettersen Norwegia 98.5   109.3
39 Mika Kauhanen Finlandia 98.5   108.3
40 Tomas Zmoray Słowacja 98.0   107.4
41 Andreas Stjernen Norwegia 97.5   107.0
42 Remi Francais Szwajcaria 97.5   106.5
43 Pascal Egloff Szwajcaria 97.0   105.6
44 Atle Pedersen Roensen Norwegia 96.5   104.7
45 Diego Dellasega Włochy 95.0   102.0
46 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 95.0   101.5
47 Florian Schabereiter Austria 95.5   101.4
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 95.5   101.4
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 95.5   101.4
50 Piotr Żyła Polska 94.5   101.1
51 Heung Chul Choi Korea Pd. 94.5   100.1
52 Georgiy Chervyakov Rosja 93.0   97.4
53 Michael Lunardi Włochy 92.5   96.5
54 Illimar Paern Estonia 92.5   96.0
55 Adrian Schuler Szwajcaria 92.0   95.1
  Marco Grigoli Szwajcaria 92.0   95.1
57 Olli Muotka Finlandia 92.5   95.0
58 Lukas Bergmann Austria 92.0   94.6
59 Mika Kulmala Finlandia 89.5   89.6
60 Johnny Lyons USA 88.5   87.8
61 Szilvester Kozma Rumunia 88.0   86.4
62 Alessio de Crignis Włochy 89.5   86.1
63 Assan Takhtakhunov Kazachstan 87.5   85.5
64 Michael Glasder USA 87.0   84.1
65 Eric Mitchell Kanada 86.5   83.7
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 86.5   83.7
67 Seou Choi Korea Pd. 87.5   82.5
68 Toenis Kartau Estonia 85.0   81.0
69 Stephan Leyhe Niemcy 84.5   79.6
70 Matus Mistrik Słowacja 84.0   79.2
71 Remus Tudor Rumunia 83.0   76.4
72 Mats Piho Estonia 80.5   71.9
73 Petar Fartunov Bułgaria 79.5   69.6
74 Jere Kykkänen Finlandia 71.5   53.2
75 Abylay Kopesbayev Kazachstan 67.0   44.6
76 Sergey Bychkov Rosja 66.0   41.3
77 Andre Fredheim Norwegia     DSQ
78 Anatoliy Karpenko Kazachstan     DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2009 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2009

Letni Puchar Kontynentalny 2009

Kalendarium
Krzysztof Leja
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
12:00
P¦ kobiet Ljubno
13:00
P¦ Rasnov
14:00
P¦ Rasnov
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich