Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2005
Period 1
08.07.2005   Velenje Słowenia HS-94 K-85 nocny
09.07.2005   Velenje Słowenia HS-94 K-85
10.07.2005 17:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
23.07.2005 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
24.07.2005 11:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
30.07.2005   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 nocny
31.07.2005   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
20.08.2005 17:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
21.08.2005 11:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
01.10.2005 23:30 Park City USA HS-134 K-120
02.10.2005 18:00 Park City USA HS-134 K-120
08.10.2005 17:00 Lake Placid USA HS-100 K-90
09.10.2005 17:00 Lake Placid USA HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marcin Bachleda Polska 759  
2 Clint Jones USA 473 -286
3 Anders Bardal Norwegia 468 -291
4 Stefan Thurnbichler Austria 369 -390
5 Michael Neumayer Niemcy 310 -449
6 Stefan Hula Polska 307 -452
7 Wojciech Skupień Polska 290 -469
8 Jure Sinkovec Słowenia 251 -508
9 Morten Solem Norwegia 227 -532
10 Thomas Lobben Norwegia 212 -547
11 Robert Kranjec Słowenia 200 -559
12 Jan Matura Czechy 189 -570
13 Lars Bystoel Norwegia 188 -571
14 Stefan Pieper Niemcy 182 -577
15 Bastian Kaltenböck Austria 162 -597
16 Georg Späth Niemcy 160 -599
17 Julian Musiol Niemcy 159 -600
18 Janne Happonen Finlandia 152 -607
19 Maximilian Mechler Niemcy 148 -611
20 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 145 -614
  Andreas Küttel Szwajcaria 145 -614
22 Rok Benkovic Słowenia 140 -619
  Simon Ammann Szwajcaria 140 -619
  Dimitry Vassiliev Rosja 140 -619
25 Michal Dolezal Czechy 121 -638
26 Jure Radelj Słowenia 117 -642
27 Daniel Lackner Austria 113 -646
28 Michael Möllinger Szwajcaria 110 -649
  Erik Simon Niemcy 110 -649
30 Jon Aaraas Norwegia 107 -652
31 Joonas Ikonen Finlandia 105 -654
32 Wojciech Tajner Polska 103 -656
33 Rok Urbanc Słowenia 102 -657
34 Jurij Tepes Słowenia 99 -660
35 Martin Mesik Słowacja 93 -666
36 Dimitry Ipatov Rosja 90 -669
  Gorazd Robnik Słowenia 90 -669
38 Stefan Read Kanada 85 -674
  Tomasz Pochwała Polska 85 -674
40 Antonin Hajek Czechy 82 -677
41 Tommy Schwall USA 75 -684
  Ilja Rosliakov Rosja 75 -684
43 Nejc Frank Słowenia 71 -688
44 Primoz Pikl Słowenia 68 -691
45 Arttu Lappi Finlandia 62 -697
46 Primoz Roglic Słowenia 61 -698
47 Paweł Urbański Polska 60 -699
  Primoz Peterka Słowenia 60 -699
49 Jens Salumäe Estonia 58 -701
  Jussi Hautamäki Finlandia 58 -701
51 Lukas Hlava Czechy 56 -703
52 Taku Takeuchi Japonia 54 -705
  Andreas Wank Niemcy 54 -705
54 Zhandong Tian Chiny 50 -709
  Kentaro Shigematsu Japonia 50 -709
56 Denis Kornilov Rosja 46 -713
57 Guido Landert Szwajcaria 45 -714
  Keita Umezaki Japonia 45 -714
59 Christian Bruder Niemcy 44 -715
60 Martin Koch Austria 43 -716
61 Olli Pekkala Finlandia 42 -717
62 Jernej Damjan Słowenia 41 -718
63 Graeme Gorham Kanada 39 -720
64 Johan Erikson Szwecja 38 -721
  Martin Cikl Czechy 38 -721
66 Jim Denney jr USA 35 -724
67 Olav Magne Dönnem Norwegia 32 -727
68 Ferdinand Bader Niemcy 29 -730
69 Skyler Keate USA 28 -731
70 Christian Nagiller Austria 27 -732
71 Risto Jussilainen Finlandia 26 -733
72 Jure Bogataj Słowenia 24 -735
  Terje Hilde Norwegia 24 -735
74 Alexey Silaev Rosja 22 -737
  Mario Kürschner Niemcy 22 -737
76 Alan Alborn USA 20 -739
77 Veli-Matti Lindström Finlandia 19 -740
78 Tomisław Tajner Polska 17 -742
79 Brian Welch USA 14 -745
80 Herman Huczkowski Finlandia 12 -747
  Jan Mazoch Czechy 12 -747
82 Anders Johnson USA 11 -748
  Seou Choi Korea Pd. 11 -748
  Lukas Tschuschnig Austria 11 -748
85 Dominik Bafia Kanada 10 -749
  Gregory Baxter Kanada 10 -749
87 Logan Gerber USA 9 -750
88 Gerald Wambacher Austria 8 -751
  Florian Knaus Austria 8 -751
  Trevor Morrice Kanada 8 -751
91 Kyle Kessler USA 7 -752
  Maksim Anisimov Białoru¶ 7 -752
93 Anders Jacobsen Norwegia 5 -754
  Vincent Descombes Sevoie Francja 5 -754
  Michael Nell Kanada 5 -754
  Evgeni Plekhov Rosja 5 -754
97 Ildar Fatchullin Rosja 4 -755
  Georgi Zharkov Bułgaria 4 -755
99 Tom Hilde Norwegia 3 -756
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 3 -756
  Uros Peterka Słowenia 3 -756
  Jason Myslicki Kanada 3 -756
  Isak Grimholm Szwecja 3 -756
104 Yang Li Chiny 2 -757
  Heung Chul Choi Korea Pd. 2 -757
  Jaka Oblak Słowenia 2 -757
  Nicholas Fairall USA 2 -757
108 Mathias Hafele Austria 1 -758
  Evan Bliss USA 1 -758
  Matevz Sparovec Słowenia 1 -758
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1621  
2 Słowenia Słowenia 1330 -291
3 Norwegia Norwegia 1269 -352
4 Niemcy Niemcy 1218 -403
5 Austria Austria 742 -879
6 USA USA 675 -946
7 Finlandia Finlandia 621 -1000
8 Czechy Czechy 498 -1123
9 Szwajcaria Szwajcaria 440 -1181
10 Rosja Rosja 382 -1239
11 Kanada Kanada 160 -1461
12 Japonia Japonia 149 -1472
13 Słowacja Słowacja 93 -1528
14 Estonia Estonia 58 -1563
15 Chiny Chiny 52 -1569
16 Szwecja Szwecja 41 -1580
17 Korea Pd. Korea Pd. 13 -1608
18 Białoru¶ Białoru¶ 7 -1614
19 Francja Francja 5 -1616
20 Bułgaria Bułgaria 4 -1617
Wyniki konkursów
08.07.2005 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
09.07.2005 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
10.07.2005 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
23.07.2005 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
24.07.2005 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
30.07.2005 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
31.07.2005 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Michael Neumayer (Niemcy)
20.08.2005 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
21.08.2005 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
01.10.2005 Park City USA K-120
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
02.10.2005 Park City USA K-120
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
08.10.2005 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
09.10.2005 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich