Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
31.07.2005 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Michael Neumayer Niemcy 131.0 134.0 273.5
2 Dmitriy Vassiliev Rosja 134.5 132.5 271.6
3 Georg Späth Niemcy 128.5 132.5 268.8
4 Marcin Bachleda Polska 126.5 128.5 257.0
5 Dimitry Ipatov Rosja 127.0 131.0 256.9
6 Thomas Lobben Norwegia 123.5 130.0 251.3
7 Martin Mesik Słowacja 125.0 128.5 250.3
8 Stefan Pieper Niemcy 126.5 125.5 249.6
9 Jure Sinkovec Słowenia 125.5 126.0 248.7
10 Jens Salumäe Estonia 128.5 122.5 248.3
11 Denis Kornilov Rosja 126.0 125.5 245.2
12 Erik Simon Niemcy 126.0 125.0 244.8
13 Martin Koch Austria 120.0 130.5 244.4
14 Bastian Kaltenböck Austria 123.5 126.0 244.1
15 Anders Bardal Norwegia 128.5 120.0 243.3
16 Lars Bystoel Norwegia 123.0 123.5 238.7
17 Antonin Hajek Czechy 128.5 117.0 234.9
18 Primoz Pikl Słowenia 120.5 124.0 232.1
19 Stefan Read Kanada 123.0 121.0 231.7
20 Mario Kürschner Niemcy 118.5 122.5 226.8
21 Nejc Frank Słowenia 122.0 119.0 226.3
22 Stefan Thurnbichler Austria 121.0 118.5 225.1
23 Andreas Wank Niemcy 121.0 119.0 224.0
24 Wojciech Tajner Polska 123.0 116.0 223.2
25 Daniel Lackner Austria 120.5 119.0 222.6
26 Jurij Tepes Słowenia 122.5 112.0 213.1
27 Ildar Fatchullin Rosja 118.0 115.0 210.9
28 Tomasz Pochwała Polska 121.0 110.5 207.7
29 Maksim Anisimov Białoru¶ 125.0 DSQ 121.0
30 Stefan Hula Polska 121.5 DSQ 117.2
31 Johan Erikson Szwecja 118.0   106.4
32 Clint Jones USA 117.0   106.1
33 Jure Radelj Słowenia 116.5   105.2
34 Michal Dolezal Czechy 117.0   105.1
35 Isak Grimholm Szwecja 116.0   104.3
36 Tommy Schwall USA 115.5   103.4
37 Gregory Baxter Kanada 115.0   102.0
  Christian Bruder Niemcy 115.0   102.0
39 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 113.5   100.3
40 Rok Urbanc Słowenia 114.0   100.2
41 Lukas Tschuschnig Austria 114.5   100.1
42 Heung Chul Choi Korea Pd. 114.5   99.6
43 Radik Zhaparov Kazachstan 113.5   98.8
44 Morten Solem Norwegia 112.5   96.5
45 Julian Musiol Niemcy 112.0   96.1
46 Zhandong Tian Chiny 111.5   95.2
47 Lukas Hlava Czechy 111.0   94.8
48 Chil-Ku Kang Korea Pd. 111.5   94.2
49 Gorazd Robnik Słowenia 111.0   93.8
50 Ferdinand Bader Niemcy 109.5   90.6
51 Brian Welch USA 109.5   89.6
52 Seou Choi Korea Pd. 109.5   88.1
53 Jon Aaraas Norwegia 108.0   87.9
  Nico Faller Niemcy 108.0   87.9
55 Severin Freund Niemcy 107.5   87.0
56 Stefan Becker Austria 107.0   85.6
57 Vincent Descombes Sevoie Francja 105.5   82.4
58 Jianxun Wang Chiny 104.5   80.6
59 Jaan Juris Estonia 106.0   80.3
60 Mathias Hafele Austria 104.0   80.2
61 Anders Johnson USA 101.0   74.3
62 Nikolay Karpenko Kazachstan 101.5   73.7
63 Yang Li Chiny 101.0   73.3
64 Kazuki Nishishita Japonia 99.0   70.2
65 Michael Nagiller Austria 98.5   68.8
66 Graeme Gorham Kanada 98.0   68.4
67 Volodymyr Boshchuk Ukraina 96.5   64.7
68 Petar Fartunov Bułgaria 95.5   62.9
69 Assan Takhtakhunov Kazachstan 96.5   60.7
70 Dominik Bafia Kanada DNS   DNS
71 Jan Mazoch Czechy DSQ   DSQ
72 Ivan Karaulov Kazachstan DSQ   DSQ
73 Jakob Grimholm Szwecja DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2005 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2005

Letni Puchar Kontynentalny 2005

Kalendarium
Walter Hofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich