Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 21.08.2005, Lillehammer K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marcin Bachleda Polska 467  
2 Michael Neumayer Niemcy 310 -157
3 Jure Sinkovec Słowenia 251 -216
4 Clint Jones USA 248 -219
5 Stefan Thurnbichler Austria 235 -232
6 Robert Kranjec Słowenia 200 -267
7 Anders Bardal Norwegia 198 -269
8 Jan Matura Czechy 189 -278
9 Lars Bystoel Norwegia 188 -279
10 Stefan Pieper Niemcy 182 -285
11 Georg Späth Niemcy 160 -307
12 Stefan Hula Polska 159 -308
13 Janne Happonen Finlandia 152 -315
14 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 145 -322
  Andreas Küttel Szwajcaria 145 -322
16 Simon Ammann Szwajcaria 140 -327
  Rok Benkovic Słowenia 140 -327
  Dmitriy Vassiliev Rosja 140 -327
19 Jure Radelj Słowenia 117 -350
20 Daniel Lackner Austria 113 -354
21 Michael Möllinger Szwajcaria 110 -357
22 Joonas Ikonen Finlandia 105 -362
23 Wojciech Tajner Polska 103 -364
24 Rok Urbanc Słowenia 102 -365
25 Jurij Tepes Słowenia 99 -368
26 Martin Mesik Słowacja 93 -374
27 Bastian Kaltenböck Austria 92 -375
28 Dimitry Ipatov Rosja 90 -377
  Gorazd Robnik Słowenia 90 -377
30 Tomasz Pochwała Polska 85 -382
31 Antonin Hajek Czechy 82 -385
32 Ilja Rosliakov Rosja 75 -392
33 Thomas Lobben Norwegia 72 -395
34 Nejc Frank Słowenia 71 -396
35 Primoz Pikl Słowenia 68 -399
36 Arttu Lappi Finlandia 62 -405
37 Primoz Roglic Słowenia 61 -406
38 Primoz Peterka Słowenia 60 -407
39 Erik Simon Niemcy 59 -408
40 Jussi Hautamäki Finlandia 58 -409
  Jens Salumäe Estonia 58 -409
42 Julian Musiol Niemcy 55 -412
43 Taku Takeuchi Japonia 54 -413
  Andreas Wank Niemcy 54 -413
45 Zhandong Tian Chiny 50 -417
46 Denis Kornilov Rosja 46 -421
47 Guido Landert Szwajcaria 45 -422
48 Martin Koch Austria 43 -424
49 Olli Pekkala Finlandia 42 -425
  Jon Aaraas Norwegia 42 -425
51 Jernej Damjan Słowenia 41 -426
52 Johan Erikson Szwecja 38 -429
53 Stefan Read Kanada 35 -432
54 Morten Solem Norwegia 32 -435
55 Maximilian Mechler Niemcy 31 -436
56 Risto Jussilainen Finlandia 26 -441
57 Jure Bogataj Słowenia 24 -443
  Terje Hilde Norwegia 24 -443
  Lukas Hlava Czechy 24 -443
60 Tommy Schwall USA 22 -445
  Alexey Silaev Rosja 22 -445
  Mario Kürschner Niemcy 22 -445
  Michal Dolezal Czechy 22 -445
64 Veli-Matti Lindström Finlandia 19 -448
65 Tomisław Tajner Polska 17 -450
66 Herman Huczkowski Finlandia 12 -455
  Jan Mazoch Czechy 12 -455
68 Lukas Tschuschnig Austria 11 -456
  Seou Choi Korea Pd. 11 -456
70 Florian Knaus Austria 8 -459
  Gerald Wambacher Austria 8 -459
72 Maksim Anisimov Białoru¶ 7 -460
73 Evgeni Plekhov Rosja 5 -462
  Vincent Descombes Sevoie Francja 5 -462
  Anders Jacobsen Norwegia 5 -462
76 Ildar Fatchullin Rosja 4 -463
77 Isak Grimholm Szwecja 3 -464
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 3 -464
  Tom Hilde Norwegia 3 -464
  Uros Peterka Słowenia 3 -464
81 Heung Chul Choi Korea Pd. 2 -465
  Yang Li Chiny 2 -465
  Jaka Oblak Słowenia 2 -465
84 Gregory Baxter Kanada 1 -466
  Mathias Hafele Austria 1 -466
  Matevz Sparovec Słowenia 1 -466
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1330  
2 Niemcy Niemcy 873 -457
3 Polska Polska 831 -499
4 Finlandia Finlandia 621 -709
5 Norwegia Norwegia 567 -763
6 Austria Austria 511 -819
7 Szwajcaria Szwajcaria 440 -890
8 Rosja Rosja 382 -948
9 Czechy Czechy 329 -1001
10 USA USA 270 -1060
11 Słowacja Słowacja 93 -1237
12 Estonia Estonia 58 -1272
13 Japonia Japonia 54 -1276
14 Chiny Chiny 52 -1278
15 Szwecja Szwecja 41 -1289
16 Kanada Kanada 36 -1294
17 Korea Pd. Korea Pd. 13 -1317
18 Białoru¶ Białoru¶ 7 -1323
19 Francja Francja 5 -1325

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich