Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Klasyfikacja po konkursie: 31.07.2005, Oberstdorf K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marcin Bachleda Polska 395  
2 Michael Neumayer Niemcy 310 -85
3 Robert Kranjec Słowenia 200 -195
4 Jan Matura Czechy 189 -206
5 Stefan Thurnbichler Austria 171 -224
6 Georg Späth Niemcy 160 -235
7 Janne Happonen Finlandia 152 -243
8 Andreas Küttel Szwajcaria 145 -250
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 145 -250
10 Dmitriy Vassiliev Rosja 140 -255
  Simon Ammann Szwajcaria 140 -255
  Rok Benkovic Słowenia 140 -255
13 Stefan Hula Polska 130 -265
14 Stefan Pieper Niemcy 115 -280
15 Daniel Lackner Austria 113 -282
16 Jure Sinkovec Słowenia 111 -284
17 Michael Möllinger Szwajcaria 110 -285
18 Martin Mesik Słowacja 93 -302
19 Gorazd Robnik Słowenia 90 -305
  Dimitry Ipatov Rosja 90 -305
21 Clint Jones USA 88 -307
  Joonas Ikonen Finlandia 88 -307
23 Antonin Hajek Czechy 82 -313
24 Jurij Tepes Słowenia 80 -315
  Jure Radelj Słowenia 80 -315
26 Tomasz Pochwała Polska 72 -323
27 Nejc Frank Słowenia 71 -324
28 Wojciech Tajner Polska 70 -325
29 Ilja Rosliakov Rosja 69 -326
30 Primoz Pikl Słowenia 68 -327
31 Bastian Kaltenböck Austria 67 -328
32 Arttu Lappi Finlandia 62 -333
  Thomas Lobben Norwegia 62 -333
34 Primoz Roglic Słowenia 61 -334
35 Primoz Peterka Słowenia 60 -335
36 Erik Simon Niemcy 59 -336
37 Jens Salumäe Estonia 58 -337
  Anders Bardal Norwegia 58 -337
39 Andreas Wank Niemcy 54 -341
40 Zhandong Tian Chiny 50 -345
41 Denis Kornilov Rosja 46 -349
42 Guido Landert Szwajcaria 45 -350
43 Martin Koch Austria 43 -352
44 Jernej Damjan Słowenia 41 -354
45 Lars Bystoel Norwegia 38 -357
46 Olli Pekkala Finlandia 36 -359
47 Stefan Read Kanada 35 -360
48 Lukas Hlava Czechy 24 -371
  Jure Bogataj Słowenia 24 -371
50 Alexey Silaev Rosja 22 -373
  Morten Solem Norwegia 22 -373
  Michal Dolezal Czechy 22 -373
53 Mario Kürschner Niemcy 20 -375
54 Rok Urbanc Słowenia 17 -378
  Tomisław Tajner Polska 17 -378
56 Taku Takeuchi Japonia 13 -382
57 Jan Mazoch Czechy 12 -383
58 Lukas Tschuschnig Austria 11 -384
  Seou Choi Korea Pd. 11 -384
60 Florian Knaus Austria 8 -387
61 Maksim Anisimov Białoru¶ 7 -388
  Johan Erikson Szwecja 7 -388
63 Evgeni Plekhov Rosja 5 -390
  Julian Musiol Niemcy 5 -390
  Vincent Descombes Sevoie Francja 5 -390
66 Ildar Fatchullin Rosja 4 -391
67 Uros Peterka Słowenia 3 -392
68 Heung Chul Choi Korea Pd. 2 -393
  Yang Li Chiny 2 -393
  Jaka Oblak Słowenia 2 -393
71 Isak Grimholm Szwecja 1 -394
  Mathias Hafele Austria 1 -394
  Gregory Baxter Kanada 1 -394
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1048  
2 Niemcy Niemcy 723 -325
3 Polska Polska 684 -364
4 Finlandia Finlandia 483 -565
5 Szwajcaria Szwajcaria 440 -608
6 Austria Austria 414 -634
7 Rosja Rosja 376 -672
8 Czechy Czechy 329 -719
9 Norwegia Norwegia 180 -868
10 Słowacja Słowacja 93 -955
11 USA USA 88 -960
12 Estonia Estonia 58 -990
13 Chiny Chiny 52 -996
14 Kanada Kanada 36 -1012
15 Korea Pd. Korea Pd. 13 -1035
  Japonia Japonia 13 -1035
17 Szwecja Szwecja 8 -1040
18 Białoru¶ Białoru¶ 7 -1041
19 Francja Francja 5 -1043

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Walter Hofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich