Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 19:00
Val di Fiemme HS-104
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 08.10.2005, Lake Placid K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marcin Bachleda Polska 679  
2 Clint Jones USA 433 -246
3 Anders Bardal Norwegia 368 -311
4 Stefan Thurnbichler Austria 343 -336
5 Michael Neumayer Niemcy 310 -369
6 Stefan Hula Polska 283 -396
7 Jure Sinkovec Słowenia 251 -428
8 Wojciech Skupień Polska 240 -439
9 Robert Kranjec Słowenia 200 -479
10 Jan Matura Czechy 189 -490
11 Lars Bystoel Norwegia 188 -491
12 Stefan Pieper Niemcy 182 -497
13 Thomas Lobben Norwegia 180 -499
14 Morten Solem Norwegia 167 -512
15 Georg Späth Niemcy 160 -519
16 Janne Happonen Finlandia 152 -527
17 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 145 -534
  Andreas Küttel Szwajcaria 145 -534
19 Simon Ammann Szwajcaria 140 -539
  Dmitriy Vassiliev Rosja 140 -539
  Bastian Kaltenböck Austria 140 -539
  Rok Benkovic Słowenia 140 -539
23 Jure Radelj Słowenia 117 -562
24 Julian Musiol Niemcy 114 -565
25 Daniel Lackner Austria 113 -566
26 Maximilian Mechler Niemcy 112 -567
27 Michael Möllinger Szwajcaria 110 -569
28 Joonas Ikonen Finlandia 105 -574
29 Michal Dolezal Czechy 103 -576
  Wojciech Tajner Polska 103 -576
31 Rok Urbanc Słowenia 102 -577
32 Jurij Tepes Słowenia 99 -580
33 Erik Simon Niemcy 98 -581
34 Jon Aaraas Norwegia 94 -585
35 Martin Mesik Słowacja 93 -586
36 Gorazd Robnik Słowenia 90 -589
  Dimitry Ipatov Rosja 90 -589
38 Stefan Read Kanada 85 -594
  Tomasz Pochwała Polska 85 -594
40 Antonin Hajek Czechy 82 -597
41 Ilja Rosliakov Rosja 75 -604
42 Nejc Frank Słowenia 71 -608
43 Primoz Pikl Słowenia 68 -611
44 Arttu Lappi Finlandia 62 -617
45 Primoz Roglic Słowenia 61 -618
46 Primoz Peterka Słowenia 60 -619
  Tommy Schwall USA 60 -619
48 Jens Salumäe Estonia 58 -621
  Jussi Hautamäki Finlandia 58 -621
50 Andreas Wank Niemcy 54 -625
  Taku Takeuchi Japonia 54 -625
52 Kentaro Shigematsu Japonia 50 -629
  Zhandong Tian Chiny 50 -629
54 Denis Kornilov Rosja 46 -633
55 Keita Umezaki Japonia 45 -634
  Guido Landert Szwajcaria 45 -634
57 Paweł Urbański Polska 44 -635
58 Martin Koch Austria 43 -636
59 Olli Pekkala Finlandia 42 -637
60 Jernej Damjan Słowenia 41 -638
61 Graeme Gorham Kanada 39 -640
62 Johan Erikson Szwecja 38 -641
63 Christian Bruder Niemcy 37 -642
64 Martin Cikl Czechy 30 -649
65 Christian Nagiller Austria 27 -652
  Lukas Hlava Czechy 27 -652
  Olav Magne Dönnem Norwegia 27 -652
68 Risto Jussilainen Finlandia 26 -653
69 Jim Denney jr USA 25 -654
70 Jure Bogataj Słowenia 24 -655
  Terje Hilde Norwegia 24 -655
72 Skyler Keate USA 23 -656
73 Alexey Silaev Rosja 22 -657
  Ferdinand Bader Niemcy 22 -657
  Mario Kürschner Niemcy 22 -657
76 Veli-Matti Lindström Finlandia 19 -660
77 Tomisław Tajner Polska 17 -662
78 Herman Huczkowski Finlandia 12 -667
  Jan Mazoch Czechy 12 -667
80 Seou Choi Korea Pd. 11 -668
  Lukas Tschuschnig Austria 11 -668
82 Gregory Baxter Kanada 10 -669
83 Gerald Wambacher Austria 8 -671
  Trevor Morrice Kanada 8 -671
  Florian Knaus Austria 8 -671
  Dominik Bafia Kanada 8 -671
87 Maksim Anisimov Białoru¶ 7 -672
88 Kyle Kessler USA 6 -673
89 Anders Jacobsen Norwegia 5 -674
  Michael Nell Kanada 5 -674
  Vincent Descombes Sevoie Francja 5 -674
  Evgeni Plekhov Rosja 5 -674
93 Georgi Zharkov Bułgaria 4 -675
  Ildar Fatchullin Rosja 4 -675
95 Uros Peterka Słowenia 3 -676
  Isak Grimholm Szwecja 3 -676
  Tom Hilde Norwegia 3 -676
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 3 -676
99 Yang Li Chiny 2 -677
  Heung Chul Choi Korea Pd. 2 -677
  Jaka Oblak Słowenia 2 -677
  Nicholas Fairall USA 2 -677
103 Evan Bliss USA 1 -678
  Matevz Sparovec Słowenia 1 -678
  Mathias Hafele Austria 1 -678
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1451  
2 Słowenia Słowenia 1330 -121
3 Niemcy Niemcy 1111 -340
4 Norwegia Norwegia 1059 -392
5 Austria Austria 694 -757
6 Finlandia Finlandia 621 -830
7 USA USA 550 -901
8 Czechy Czechy 443 -1008
9 Szwajcaria Szwajcaria 440 -1011
10 Rosja Rosja 382 -1069
11 Kanada Kanada 155 -1296
12 Japonia Japonia 149 -1302
13 Słowacja Słowacja 93 -1358
14 Estonia Estonia 58 -1393
15 Chiny Chiny 52 -1399
16 Szwecja Szwecja 41 -1410
17 Korea Pd. Korea Pd. 13 -1438
18 Białoru¶ Białoru¶ 7 -1444
19 Francja Francja 5 -1446
20 Bułgaria Bułgaria 4 -1447

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Yuka Seto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ Rasnov
12:45
P¦ Rasnov
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich