Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
01.01.2023 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 140.0 142.0 303.7
2 Anze Lanisek Słowenia 140.5 137.0 297.3
3 Dawid Kubacki Polska 136.0 138.5 294.4
4 Manuel Fettner Austria 136.0 138.0 279.6
5 Jan Hoerl Austria 136.0 138.5 278.9
6 Piotr Żyła Polska 135.5 134.5 277.0
7 Daniel Tschofenig Austria 131.0 136.0 275.4
8 Andreas Wellinger Niemcy 137.0 133.0 273.1
9 Kamil Stoch Polska 135.0 134.5 272.7
10 Michael Hayboeck Austria 128.5 140.0 269.8
11 Karl Geiger Niemcy 131.5 131.0 264.9
12 Clemens Leitner Austria 129.5 135.5 262.2
13 Lovro Kos Słowenia 129.0 135.5 261.0
14 Timi Zajc Słowenia 128.0 134.0 255.8
15 Philipp Raimund Niemcy 125.5 135.0 254.9
16 Robert Johansson Norwegia 129.5 133.0 253.4
17 Stephan Leyhe Niemcy 128.0 130.0 252.2
18 Stefan Kraft Austria 122.5 131.0 249.5
19 Ryoyu Kobayashi Japonia 125.0 131.0 248.8
20 Johann Andre Forfang Norwegia 129.0 130.5 246.6
21 Gregor Deschwanden Szwajcaria 127.5 126.5 243.3
22 Paweł Wąsek Polska 130.0 126.0 242.0
23 Constantin Schmid Niemcy 121.0 133.0 241.9
24 Pius Paschke Niemcy 124.5 127.5 238.6
25 Philipp Aschenwald Austria 132.0 124.0 236.3
26 Vilho Palosaari Finlandia 125.0 125.5 230.6
27 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 125.0 122.0 230.0
28 Felix Hoffmann Niemcy 121.0 128.0 227.1
29 Domen Prevc Słowenia 124.0 125.0 226.0
30 Roman Koudelka Czechy 124.0 117.0 220.5
31 Anders Fannemel Norwegia 124.5   112.6
32 Markus Eisenbichler Niemcy 124.0   111.9
33 Antti Aalto Finlandia 125.0   111.0
34 Ziga Jelar Słowenia 118.0   108.0
35 Kevin Maltsev Estonia 120.0   107.9
36 Naoki Nakamura Japonia 119.5   106.1
37 Artti Aigro Estonia 119.0   105.1
38 Martin Hamann Niemcy 122.5   105.0
39 Danil Vassilyev Kazachstan 122.0   103.2
  Peter Prevc Słowenia 118.0   103.2
41 Ren Nikaido Japonia 118.5   100.9
42 Alex Insam Włochy 113.0   97.5
43 Yukiya Sato Japonia 115.0   94.8
44 Decker Dean USA 112.5   89.5
45 Luca Roth Niemcy 113.0   89.1
46 Francesco Cecon Włochy 114.0   88.1
47 Stefan Hula Polska 113.0   87.3
48 Keiichi Sato Japonia 110.0   79.9
49 Vladimir Zografski Bułgaria 103.0   63.9
50 Marius Lindvik Norwegia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Czterech Skoczni 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2022/2023

Turniej Czterech Skoczni 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich