Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
28.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2022/2023
29.12.202216:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202314:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202313:30InnsbruckAustriaHS-130TCS
06.01.202316:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Halvor Egner GranerudNorwegia1191.2 
2Dawid KubackiPolska1158.2-33.0
3Anze LanisekSłowenia1129.0-62.2
4Piotr ŻyłaPolska1090.0-101.2
5Kamil StochPolska1087.9-103.3
6Stefan KraftAustria1077.5-113.7
7Michael HayboeckAustria1068.6-122.6
8Daniel TschofenigAustria1061.1-130.1
9Jan HoerlAustria1056.3-134.9
10Manuel FettnerAustria1050.9-140.3
11Andreas WellingerNiemcy1043.8-147.4
12Lovro KosSłowenia1032.5-158.7
13Philipp RaimundNiemcy1020.6-170.6
14Timi ZajcSłowenia1019.7-171.5
15Johann Andre ForfangNorwegia1017.9-173.3
16Robert JohanssonNorwegia979.9-211.3
17Constantin SchmidNiemcy948.3-242.9
18Ryoyu KobayashiJaponia879.1-312.1
19Peter PrevcSłowenia861.9-329.3
20Philipp AschenwaldAustria838.0-353.2
21Ziga JelarSłowenia823.8-367.4
22Paweł WąsekPolska820.7-370.5
23Karl GeigerNiemcy819.8-371.4
24Kristoffer Eriksen SundalNorwegia797.9-393.3
25Marius LindvikNorwegia764.1-427.1
26Stephan LeyheNiemcy712.6-478.6
27Daniel Andre TandeNorwegia705.7-485.5
28Gregor DeschwandenSzwajcaria680.3-510.9
29Domen PrevcSłowenia661.2-530.0
30Pius PaschkeNiemcy651.7-539.5
31Clemens LeitnerAustria626.7-564.5
32Markus EisenbichlerNiemcy563.8-627.4
33Antti AaltoFinlandia551.2-640.0
34Anders FannemelNorwegia540.6-650.6
35Naoki NakamuraJaponia534.8-656.4
36Vladimir ZografskiBułgaria516.6-674.6
37Artti AigroEstonia508.4-682.8
38Fatih Arda IpciogluTurcja430.1-761.1
39Vilho PalosaariFinlandia429.8-761.4
40Decker DeanUSA411.3-779.9
41Alex InsamWłochy403.6-787.6
42Stefan HulaPolska380.4-810.8
43Danil VassilyevKazachstan320.3-870.9
44Roman KoudelkaCzechy317.4-873.8
45Erik BelshawUSA312.0-879.2
46Jan HabdasPolska294.7-896.5
47Ren NikaidoJaponia294.5-896.7
48Kevin MaltsevEstonia286.7-904.5
49Clemens AignerAustria282.5-908.7
50Yukiya SatoJaponia280.0-911.2
51Francesco CeconWłochy279.7-911.5
52Maximilian OrtnerAustria248.0-943.2
53Giovanni BresadolaWłochy233.8-957.4
54Felix HoffmannNiemcy227.1-964.1
55Junshiro KobayashiJaponia184.7-1006.5
56Muhammet Ali BedirTurcja171.0-1020.2
57Niko KytosahoFinlandia127.3-1063.9
58Francisco MoerthAustria121.2-1070.0
59Martin HamannNiemcy105.0-1086.2
60Markus MuellerAustria104.5-1086.7
61Luca RothNiemcy89.1-1102.1
62Keiichi SatoJaponia79.9-1111.3

Wyniki konkursów
29.12.2022OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
01.01.2023Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
04.01.2023InnsbruckAustriaHS-128
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
06.01.2023BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
seria próbna
14:00
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
13:50
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
dzisiaj
15:20
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 2. seria
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Studio po konkursie | Kulm
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich