Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
30.12.2006 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Gregor Schlierenzauer Austria 135.5 144.9
2 Simon Ammann Szwajcaria 135.0 142.5
3 Martin Koch Austria 135.0 140.0
4 Andreas Küttel Szwajcaria 133.5 139.8
5 Janne Ahonen Finlandia 132.5 138.5
6 Adam Małysz Polska 132.0 138.1
7 Anders Jacobsen Norwegia 131.5 136.2
8 Arttu Lappi Finlandia 131.0 135.3
9 Thomas Morgenstern Austria 130.5 134.4
10 Anders Bardal Norwegia 130.0 133.5
11 LL Jörg Ritzerfeld Niemcy 129.5 132.6
12 Andreas Kofler Austria 128.5 130.8
Michael Uhrmann Niemcy 128.5 130.8
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 128.0 130.4
15 Martin Höllwarth Austria 127.5 129.5
16 Wolfgang Loitzl Austria 126.5 128.2
17 Matti Hautamäki Finlandia 126.5 126.7
18 LL Harri Olli Finlandia 126.5 125.7
19 Martin Schmitt Niemcy 126.0 123.8
20 Jernej Damjan Słowenia 125.0 123.5
21 LL Veli-Matti Lindström Finlandia 125.0 123.0
22 Denis Kornilov Rosja 125.0 122.5
23 Andreas Widhölzl Austria 123.5 120.8
24 LL Kamil Stoch Polska 123.5 120.3
LL Kenshiro Ito Japonia 123.5 120.3
26 Dmitriy Vassiliev Rosja 123.0 118.4
27 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122.0 117.6
28 Jakub Janda Czechy 121.5 116.7
29 Roman Koudelka Czechy 120.0 113.0 (32)
30 Janne Happonen Finlandia 119.0 110.7 (33)
31 Rok Benkovic Słowenia 121.5 115.2 (29)
32 Dimitry Ipatov Rosja 120.5 113.4 (30)
Michael Möllinger Szwajcaria 120.5 113.4 (30)
34 Tom Hilde Norwegia 118.0 109.4
35 Jussi Hautamäki Finlandia 117.5 108.0
36 Antonin Hajek Czechy 117.5 107.5
37 Christian Ulmer Niemcy 117.0 107.1
38 Primoz Pikl Słowenia 117.5 106.5
39 David Lazzaroni Francja 116.0 103.8
40 Nikolay Karpenko Kazachstan 117.5 103.5
41 Robert Kranjec Słowenia 115.0 103.0
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 115.0 102.5
43 Johan Erikson Szwecja 114.5 101.1
44 Daiki Ito Japonia 114.0 100.7
45 Takanobu Okabe Japonia 112.0 96.6
46 Heung Chul Choi Korea Pd. 111.5 95.2
47 Maximilian Mechler Niemcy 110.0 92.5
48 Alessio Bolognani Włochy 108.5 89.3
49 Guido Landert Szwajcaria 110.5 88.9
50 Stefan Hula Polska 120.0 DSQ
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 135.5 144.9
2 Simon Ammann Szwajcaria 135.0 142.5
3 Martin Koch Austria 135.0 140.0
4 Andreas Küttel Szwajcaria 133.5 139.8
5 Janne Ahonen Finlandia 132.5 138.5
6 Adam Małysz Polska 132.0 138.1
7 Anders Jacobsen Norwegia 131.5 136.2
8 Arttu Lappi Finlandia 131.0 135.3
9 Thomas Morgenstern Austria 130.5 134.4
10 Anders Bardal Norwegia 130.0 133.5
11 Andreas Kofler Austria 128.5 130.8
  Michael Uhrmann Niemcy 128.5 130.8
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 128.0 130.4
14 Martin Höllwarth Austria 127.5 129.5
15 Wolfgang Loitzl Austria 126.5 128.2
16 Matti Hautamäki Finlandia 126.5 126.7
17 Martin Schmitt Niemcy 126.0 123.8
18 Jernej Damjan Słowenia 125.0 123.5
19 Denis Kornilov Rosja 125.0 122.5
20 Andreas Widhölzl Austria 123.5 120.8
21 Dmitriy Vassiliev Rosja 123.0 118.4
22 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122.0 117.6
23 Jakub Janda Czechy 121.5 116.7
24 Roman Koudelka Czechy 120.0 113.0
25 Janne Happonen Finlandia 119.0 110.7
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Jörg Ritzerfeld Niemcy 129.5 132.6
2 Harri Olli Finlandia 126.5 125.7
3 Veli-Matti Lindström Finlandia 125.0 123.0
4 Kenshiro Ito Japonia 123.5 120.3
  Kamil Stoch Polska 123.5 120.3
6 Rok Benkovic Słowenia 121.5 115.2
7 Michael Möllinger Szwajcaria 120.5 113.4
  Dimitry Ipatov Rosja 120.5 113.4
9 Tom Hilde Norwegia 118.0 109.4
10 Jussi Hautamäki Finlandia 117.5 108.0
11 Antonin Hajek Czechy 117.5 107.5
12 Christian Ulmer Niemcy 117.0 107.1
13 Primoz Pikl Słowenia 117.5 106.5
14 David Lazzaroni Francja 116.0 103.8
15 Nikolay Karpenko Kazachstan 117.5 103.5
16 Robert Kranjec Słowenia 115.0 103.0
17 Vincent Descombes Sevoie Francja 115.0 102.5
18 Johan Erikson Szwecja 114.5 101.1
19 Daiki Ito Japonia 114.0 100.7
20 Takanobu Okabe Japonia 112.0 96.6
21 Heung Chul Choi Korea Pd. 111.5 95.2
22 Maximilian Mechler Niemcy 110.0 92.5
23 Alessio Bolognani Włochy 108.5 89.3
24 Guido Landert Szwajcaria 110.5 88.9
25 Stefan Hula Polska 120.0 DSQ

« Turniej Czterech Skoczni 2006/2007 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich