TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2006/2007
30.12.2006 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS / nocny
01.01.2007 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-125 K-115 TCS
04.01.2007 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
07.01.2007 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS / nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 961.9  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 944.6 -17.3
3 Simon Ammann Szwajcaria 931.9 -30.0
4 Thomas Morgenstern Austria 916.2 -45.7
5 Andreas Küttel Szwajcaria 910.4 -51.5
6 Arttu Lappi Finlandia 908.3 -53.6
7 Adam Małysz Polska 906.5 -55.4
8 Janne Ahonen Finlandia 890.7 -71.2
9 Michael Uhrmann Niemcy 852.0 -109.9
10 Dimitry Vassiliev Rosja 848.8 -113.1
11 Martin Koch Austria 832.5 -129.4
12 Andreas Kofler Austria 828.6 -133.3
13 Martin Höllwarth Austria 824.7 -137.2
14 Martin Schmitt Niemcy 819.9 -142.0
15 Kamil Stoch Polska 810.9 -151.0
16 Wolfgang Loitzl Austria 803.2 -158.7
17 Roar Ljoekelsoey Norwegia 800.7 -161.2
18 Denis Kornilov Rosja 793.7 -168.2
19 Jakub Janda Czechy 791.8 -170.1
20 Matti Hautamäki Finlandia 788.9 -173.0
21 Harri Olli Finlandia 784.7 -177.2
22 Andreas Widhölzl Austria 780.4 -181.5
23 Anders Bardal Norwegia 699.7 -262.2
24 Jörg Ritzerfeld Niemcy 685.9 -276.0
25 Tom Hilde Norwegia 557.1 -404.8
26 Jernej Damjan Słowenia 549.8 -412.1
27 Veli-Matti Lindström Finlandia 549.5 -412.4
28 Dimitry Ipatov Rosja 539.4 -422.5
29 Sebastian Colloredo Włochy 516.9 -445.0
30 Manuel Fettner Austria 460.6 -501.3
31 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 458.6 -503.3
32 Mario Innauer Austria 457.5 -504.4
33 Janne Happonen Finlandia 444.3 -517.6
34 Noriaki Kasai Japonia 435.8 -526.1
35 Kenshiro Ito Japonia 422.9 -539.0
36 Nikolay Karpenko Kazachstan 419.2 -542.7
37 Robert Kranjec Słowenia 415.7 -546.2
38 Primoz Pikl Słowenia 406.2 -555.7
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 395.0 -566.9
40 David Lazzaroni Francja 383.6 -578.3
41 Arthur Pauli Austria 355.7 -606.2
42 Roman Koudelka Czechy 335.6 -626.3
43 Balthasar Schneider Austria 335.2 -626.7
44 Michael Möllinger Szwajcaria 320.4 -641.5
45 Daiki Ito Japonia 308.2 -653.7
46 Florian Liegl Austria 307.8 -654.1
47 Antonin Hajek Czechy 303.0 -658.9
48 Jussi Hautamäki Finlandia 300.9 -661.0
49 Stefan Thurnbichler Austria 297.6 -664.3
50 Takanobu Okabe Japonia 264.1 -697.8
51 Rok Benkovic Słowenia 215.8 -746.1
52 Alessio Bolognani Włochy 188.2 -773.7
  Christian Ulmer Niemcy 188.2 -773.7
54 Jan Matura Czechy 187.3 -774.6
55 Maximilian Mechler Niemcy 175.5 -786.4
56 Rafał ¦liż Polska 166.0 -795.9
57 Radik Zhaparov Kazachstan 109.8 -852.1
58 Lars Bystoel Norwegia 104.3 -857.6
59 Martin Mesik Słowacja 103.9 -858.0
60 Johan Erikson Szwecja 101.1 -860.8
  Bastian Kaltenböck Austria 101.1 -860.8
62 Felix Schoft Niemcy 99.3 -862.6
63 Heung Chul Choi Korea Pd. 95.2 -866.7
64 Maksim Anisimov Białoru¶ 92.0 -869.9
65 Stefan Hula Polska 89.8 -872.1
66 Guido Landert Szwajcaria 88.9 -873.0
67 Jon Aaraas Norwegia 86.6 -875.3
68 Seou Choi Korea Pd. 51.6 -910.3
Wyniki konkursów
30.12.2006 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
01.01.2007 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
04.01.2007 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
07.01.2007 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »