BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
29.11.2020, godz. 15:30
Ruka HS-142
30.12.2006 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 135.5 142.0 296.0
2 Andreas Küttel Szwajcaria 133.5 136.5 286.5
3 Adam Małysz Polska 132.0 134.0 280.3
4 Anders Jacobsen Norwegia 131.5 135.0 279.7
5 Simon Ammann Szwajcaria 135.0 133.0 276.9
6 Arttu Lappi Finlandia 131.0 135.0 276.3
7 Janne Ahonen Finlandia 132.5 131.0 274.8
8 Martin Koch Austria 135.0 129.5 270.6
9 Anders Bardal Norwegia 130.0 129.5 267.1
10 Thomas Morgenstern Austria 130.5 128.5 265.2
11 Andreas Kofler Austria 128.5 125.0 255.3
12 Jörg Ritzerfeld Niemcy 129.5 124.5 254.7
13 Martin Höllwarth Austria 127.5 125.5 254.4
14 Wolfgang Loitzl Austria 126.5 124.5 251.8
15 Michael Uhrmann Niemcy 128.5 122.5 249.3
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 128.0 121.0 246.2
17 Harri Olli Finlandia 126.5 122.0 243.3
18 Martin Schmitt Niemcy 126.0 122.0 241.4
19 Matti Hautamäki Finlandia 126.5 120.0 239.7
20 Denis Kornilov Rosja 125.0 120.0 236.5
21 Jakub Janda Czechy 121.5 123.5 235.0
22 Jernej Damjan Słowenia 125.0 119.0 234.2
23 Dmitriy Vassiliev Rosja 123.0 120.5 232.8
24 Andreas Widhölzl Austria 123.5 119.5 232.4
25 Veli-Matti Lindström Finlandia 125.0 118.0 231.9
26 Kenshiro Ito Japonia 123.5 118.5 230.1
  Janne Happonen Finlandia 119.0 123.0 230.1
28 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122.0 118.0 227.0
29 Kamil Stoch Polska 123.5 116.5 226.0
30 Roman Koudelka Czechy 120.0 116.0 215.8
31 Rok Benkovic Słowenia 121.5   115.2
32 Michael Möllinger Szwajcaria 120.5   113.4
  Dimitry Ipatov Rosja 120.5   113.4
34 Tom Hilde Norwegia 118.0   109.4
35 Jussi Hautamäki Finlandia 117.5   108.0
36 Antonin Hajek Czechy 117.5   107.5
37 Christian Ulmer Niemcy 117.0   107.1
38 Primoz Pikl Słowenia 117.5   106.5
39 David Lazzaroni Francja 116.0   103.8
40 Nikolay Karpenko Kazachstan 117.5   103.5
41 Robert Kranjec Słowenia 115.0   103.0
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 115.0   102.5
43 Johan Erikson Szwecja 114.5   101.1
44 Daiki Ito Japonia 114.0   100.7
45 Takanobu Okabe Japonia 112.0   96.6
46 Heung Chul Choi Korea Pd. 111.5   95.2
47 Maximilian Mechler Niemcy 110.0   92.5
48 Alessio Bolognani Włochy 108.5   89.3
49 Guido Landert Szwajcaria 110.5   88.9
50 Stefan Hula Polska 120.0   DSQ

« Turniej Czterech Skoczni 2006/2007 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Najbliższe zawody
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
6 grudnia 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:00
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
11:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
14:55
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
15:25
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
dzisiaj
17:15
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
21:40
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
00:37
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich