Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
30.12.1978 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Armin Kogler Austria 91.0 0.0
LL Tapio Raeisaenen Finlandia 86.5 0.0
LL Gabor Geller Węgry 86.5 0.0
LL Lido Tomasi Włochy 88.5 0.0
LL Seppo Reijonen Finlandia 84.0 0.0
LL Keijo Korhonen Finlandia 90.5 0.0
LL Marko Mlakar Jugosławia 85.0 0.0
LL Sergej Muchin ZSRR 88.0 0.0
LL Dirk Kramer RFN 88.0 0.0
LL Alois Lipburger Austria 84.0 0.0
LL Christoph Schwarz RFN 87.5 0.0
LL Hubert Neuper Austria 87.0 0.0
LL Sergei Saitchik ZSRR 89.0 0.0
LL Miran Tepes Jugosławia 86.5 0.0
LL Frank Sternkopf RFN 86.0 0.0
LL Tauno Kaeyhko Kanada 83.0 0.0
LL Christer Karlsson Szwecja 90.0 0.0
LL Peter Schwinghammer RFN 90.5 0.0
LL Ivano Wegher Włochy 87.0 0.0
LL Hans-Juergen Eschrich RFN 84.0 0.0
LL Zoltan Kelemen Węgry 74.0 0.0
LL Bernard Moullier Francja 85.0 0.0
LL Harald Reichenbach Szwajcaria 75.0 0.0
LL Thierry Sauvanet Francja 76.0 0.0
LL Patrick Dubiez Francja 70.0 0.0
LL Robert Fogarasi Węgry 72.0 0.0
LL Laszlo Fischer Węgry 73.0 0.0
LL Thomas Cano Hiszpania 69.0 0.0
LL Zdravko Bogataj Jugosławia 81.5 0.0
LL Andrej Kaizer Jugosławia 76.0 0.0
LL Kip Sundgaard USA 82.0 0.0
LL Georg Waldvogel RFN 84.0 0.0
LL Roger Ruud Norwegia 95.0 0.0
LL Thomas Klauser RFN 86.0 0.0
LL Mario Rinaldi Szwajcaria 85.0 0.0
LL Philippe Jacoberger Francja 76.0 0.0
LL Paul Egloff Szwajcaria 79.0 0.0
LL Thomas Prosser RFN 81.0 0.0
LL Yuji Kawamura Japonia 91.0 0.0
LL Hirokazu Yagi Japonia 85.0 0.0
LL Falko Weisspflog NRD 95.0 0.0
LL Bogdan Norcic Jugosławia 94.5 0.0
LL Kari Ylianttila Finlandia 96.5 0.0
LL Per Bergerud Norwegia 95.0 0.0
LL Mathias Buse NRD 90.5 0.0
LL Stanisław Bobak Polska 91.5 0.0
LL Sakae Tsuruga Japonia 89.0 0.0
LL Hubert Schwarz RFN 94.0 0.0
LL Johan Saetre Norwegia 95.0 0.0
LL Jari Puikkonen Finlandia 98.0 0.0
LL Klaus Tuchscherer Austria 94.0 0.0
LL Pentti Kokkonen Finlandia 101.0 0.0
LL Jochen Danneberg NRD 101.5 0.0
LL Jan Tanczos Czechosłowacja 99.5 0.0
LL Harald Duschek NRD 98.0 0.0
LL Leos Skoda Czechosłowacja 95.0 0.0
LL Hansjoerg Sumi Szwajcaria 99.0 0.0
LL Willi Puerstl Austria 98.5 0.0
LL Stanisław Pawlusiak Polska 94.5 0.0
LL Ulf Joergensen Norwegia 95.0 0.0
LL Josef Samek Czechosłowacja 89.0 0.0
LL Jouko Toermaenen Finlandia 89.0 0.0
LL Vladimir Tschernajev ZSRR 92.5 0.0
LL Ivo Felix Czechosłowacja 86.5 0.0
LL Bernd Eckstein NRD 92.5 0.0
LL Hermann Weinbuch RFN 84.0 0.0
LL Piotr Fijas Polska 94.5 0.0
LL Hans Millonig Austria 88.5 0.0
LL Jim Denney USA 92.0 0.0
LL Robert Moesching Szwajcaria 89.5 0.0
LL Klaus Ostwald NRD 96.5 0.0
LL Alexi Borovitin ZSRR 89.0 0.0
LL Alfred Groyer Austria 89.5 0.0
LL Valerij Savin ZSRR 93.5 0.0
LL Peter Leitner RFN 89.5 0.0
LL Vladimir Vlasov ZSRR 98.0 0.0
LL Manfred Deckert NRD 93.5 0.0
LL Martin Weber NRD 90.5 0.0
LL Jury Iwanov ZSRR 100.5 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Robert Fogarasi Węgry 72.0 0.0
  Laszlo Fischer Węgry 73.0 0.0
  Thomas Cano Hiszpania 69.0 0.0
  Patrick Dubiez Francja 70.0 0.0
  Thierry Sauvanet Francja 76.0 0.0
  Zoltan Kelemen Węgry 74.0 0.0
  Bernard Moullier Francja 85.0 0.0
  Harald Reichenbach Szwajcaria 75.0 0.0
  Zdravko Bogataj Jugosławia 81.5 0.0
  Andrej Kaizer Jugosławia 76.0 0.0
  Philippe Jacoberger Francja 76.0 0.0
  Paul Egloff Szwajcaria 79.0 0.0
  Thomas Prosser RFN 81.0 0.0
  Mario Rinaldi Szwajcaria 85.0 0.0
  Thomas Klauser RFN 86.0 0.0
  Kip Sundgaard USA 82.0 0.0
  Georg Waldvogel RFN 84.0 0.0
  Roger Ruud Norwegia 95.0 0.0
  Hans-Juergen Eschrich RFN 84.0 0.0
  Ivano Wegher Włochy 87.0 0.0
  Keijo Korhonen Finlandia 90.5 0.0
  Marko Mlakar Jugosławia 85.0 0.0
  Sergej Muchin ZSRR 88.0 0.0
  Seppo Reijonen Finlandia 84.0 0.0
  Lido Tomasi Włochy 88.5 0.0
  Armin Kogler Austria 91.0 0.0
  Tapio Raeisaenen Finlandia 86.5 0.0
  Gabor Geller Węgry 86.5 0.0
  Dirk Kramer RFN 88.0 0.0
  Alois Lipburger Austria 84.0 0.0
  Tauno Kaeyhko Kanada 83.0 0.0
  Christer Karlsson Szwecja 90.0 0.0
  Peter Schwinghammer RFN 90.5 0.0
  Frank Sternkopf RFN 86.0 0.0
  Miran Tepes Jugosławia 86.5 0.0
  Christoph Schwarz RFN 87.5 0.0
  Hubert Neuper Austria 87.0 0.0
  Sergei Saitchik ZSRR 89.0 0.0
  Yuji Kawamura Japonia 91.0 0.0
  Hirokazu Yagi Japonia 85.0 0.0
  Hermann Weinbuch RFN 84.0 0.0
  Piotr Fijas Polska 94.5 0.0
  Hans Millonig Austria 88.5 0.0
  Bernd Eckstein NRD 92.5 0.0
  Ivo Felix Czechosłowacja 86.5 0.0
  Josef Samek Czechosłowacja 89.0 0.0
  Jouko Toermaenen Finlandia 89.0 0.0
  Vladimir Tschernajev ZSRR 92.5 0.0
  Jim Denney USA 92.0 0.0
  Robert Moesching Szwajcaria 89.5 0.0
  Vladimir Vlasov ZSRR 98.0 0.0
  Manfred Deckert NRD 93.5 0.0
  Martin Weber NRD 90.5 0.0
  Peter Leitner RFN 89.5 0.0
  Valerij Savin ZSRR 93.5 0.0
  Klaus Ostwald NRD 96.5 0.0
  Alexi Borovitin ZSRR 89.0 0.0
  Alfred Groyer Austria 89.5 0.0
  Ulf Joergensen Norwegia 95.0 0.0
  Stanisław Pawlusiak Polska 94.5 0.0
  Stanisław Bobak Polska 91.5 0.0
  Sakae Tsuruga Japonia 89.0 0.0
  Hubert Schwarz RFN 94.0 0.0
  Mathias Buse NRD 90.5 0.0
  Per Bergerud Norwegia 95.0 0.0
  Falko Weisspflog NRD 95.0 0.0
  Bogdan Norcic Jugosławia 94.5 0.0
  Kari Ylianttila Finlandia 96.5 0.0
  Johan Saetre Norwegia 95.0 0.0
  Jari Puikkonen Finlandia 98.0 0.0
  Leos Skoda Czechosłowacja 95.0 0.0
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 99.0 0.0
  Willi Puerstl Austria 98.5 0.0
  Harald Duschek NRD 98.0 0.0
  Jan Tanczos Czechosłowacja 99.5 0.0
  Klaus Tuchscherer Austria 94.0 0.0
  Pentti Kokkonen Finlandia 101.0 0.0
  Jochen Danneberg NRD 101.5 0.0
  Jury Iwanov ZSRR 100.5 0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1978/1979 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich