Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
02.01.1966 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Neuendorf NRD     226.1
2 Veikko Kankkonen Finlandia     209.9
3 Guenther Guellner RFN     209.0
4 Josef Matous Czechosłowacja     208.6
5 Paavo Lukkariniemi Finlandia     208.3
6 Mihail Veretnikov ZSRR     204.9
7 Peter Lesser NRD     203.7
8 Topi Mattila Finlandia     203.2
9 David Hicks USA     202.1
10 Heini Ihle RFN     201.9
11 Seppo Hannula Finlandia     201.3
12 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     201.1
13 Bjoern Wirkola Norwegia     200.2
14 Jurij Zubarev ZSRR     199.9
15 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     198.1
16 Dieter Mueller RFN     197.4
17 Henrik Ohlmayr RFN     196.9
18 Alexander Ivanikov ZSRR     195.1
19 Erling Stranden Norwegia     194.8
20 Piotr Wala Polska     194.6
21 John Balfanz USA     194.1
  Gilbert Poirot Francja     194.1
23 Willi Schuster Austria     193.7
24 Hans Olav Soerensen Norwegia     192.8
25 Josef Lichtenegger Austria     192.3
26 Kjell A. Sjoeberg Szwecja     191.4
27 Giacomo Aimoni Włochy     190.2
28 Helmut Wegscheider RFN     189.5
29 Kurt S. Elimaee Szwecja     187.4
30 Andrzej Sztolf Polska     185.3
31 Reinhold Bachler Austria     185.2
32 Georg Thoma RFN     185.1
33 Peter Erzen Jugosławia     185.0
34 Harri Jussilainen Finlandia     184.7
  Jiri Raska Czechosłowacja     184.7
  Józef Kocyan Polska     184.7
37 Peter Mueller Austria     184.4
38 Horst Queck NRD     184.3
39 Franz Keller RFN     182.6
40 Max Golser Austria     181.4
41 Dieter Bockeloh RFN     180.0
42 Sepp Zehnder Szwajcaria     179.9
43 Ludvic Zajc Jugosławia     178.6
44 Mario Cecon Włochy     178.3
45 Alain Macle Francja     177.5
46 Józef Przybyła Polska     175.7
  Mats O. Oestman Szwecja     175.7
48 Koba Tsakadze ZSRR     175.0
49 Oswald Schinze RFN     172.9
50 Laszlo Geller Węgry     172.4
51 Rolf Strandberg Szwecja     171.9
52 Sven Magnusson Szwecja     171.3
53 Helmut Kurz RFN     169.5
54 Janez Jurman Jugosławia     169.3
55 Dave Norby USA     169.0
56 Jean-Marie Poirot Francja     167.0
57 Randy Garreton USA     166.3
58 Wolfgang Happle RFN     165.9
59 Jos Wirth Szwajcaria     165.5
  Herbert Schiffner Austria     165.5
  Laszlo Csavas Węgry     165.5
62 Lars Grini Norwegia     163.2
63 Waldemar Heigenhauser Austria     163.0
  Bernd Karwofski NRD     163.0
65 Fritz Gamweger Austria     162.8
66 Antoni Łaciak Polska     161.1
67 Nilo Zandanell Włochy     159.8
68 Ulf N.J. Norberg Szwecja     159.6
69 Werner Haim Austria     158.8
70 Willi Kstinger Austria     158.4
71 Richard Pfiffner Szwajcaria     158.1
72 Maurice Arbez Francja     157.9
73 Niilo Halonen Finlandia     157.4
74 Alois Kaelin Szwajcaria     156.9
75 Herbert Schmid Szwajcaria     155.8
76 Johann Grander Austria     154.7
77 Józef Kochel Polska     152.0
78 Marian Pecar Jugosławia     147.0
79 Helmut Voggenberger Austria     142.1
80 Mihaly Geller Węgry     141.5
81 Karl Heinz Munk NRD     139.7
82 Walter Bruendlinger Austria     138.8
83 Marian Koprivsek Jugosławia     136.0
84 Risto Taskkila Finlandia     105.8

« Turniej Czterech Skoczni 1965/1966 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
38%
Austria
33%
Norwegia
12%
Niemcy
9%
Szwajcaria
3%
Japonia
2%
inny kraj
2%
Słowenia
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich