Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
02.01.1966 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Wolfgang Happle RFN 0.0 0.0
LL Randy Garreton USA 0.0 0.0
LL Jean-Marie Poirot Francja 0.0 0.0
LL Dave Norby USA 0.0 0.0
LL Laszlo Csavas Węgry 0.0 0.0
LL Herbert Schiffner Austria 0.0 0.0
LL Bernd Karwofski NRD 0.0 0.0
LL Lars Grini Norwegia 0.0 0.0
LL Jos Wirth Szwajcaria 0.0 0.0
LL Janez Jurman Jugosławia 0.0 0.0
LL Helmut Kurz RFN 0.0 0.0
LL Józef Przybyła Polska 0.0 0.0
LL Mats O. Oestman Szwecja 0.0 0.0
LL Alain Macle Francja 0.0 0.0
LL Mario Cecon Włochy 0.0 0.0
LL Kakhaber Tsakadze ZSRR 0.0 0.0
LL Oswald Schinze RFN 0.0 0.0
LL Sven Magnusson Szwecja 0.0 0.0
LL Rolf Strandberg Szwecja 0.0 0.0
LL Laszlo Geller Węgry 0.0 0.0
LL Fritz Gamweger Austria 0.0 0.0
LL Antoni Łaciak Polska 0.0 0.0
LL Karl Heinz Munk NRD 0.0 0.0
LL Mihaly Geller Węgry 0.0 0.0
LL Marian Pecar Jugosławia 0.0 0.0
LL Józef Kochel Polska 0.0 0.0
LL Marian Koprivsek Jugosławia 0.0 0.0
LL Johann Grander Austria 0.0 0.0
LL Risto Taskkila Finlandia 0.0 0.0
LL Walter Bruendlinger Austria 0.0 0.0
LL Helmut Voggenberger Austria 0.0 0.0
LL Herbert Schmid Szwajcaria 0.0 0.0
LL Alois Kaelin Szwajcaria 0.0 0.0
LL Ulf N.J. Norberg Szwecja 0.0 0.0
LL Nilo Zandanell Włochy 0.0 0.0
LL Waldemar Heigenhauser Austria 0.0 0.0
LL Werner Haim Austria 0.0 0.0
LL Richard Pfiffner Szwajcaria 0.0 0.0
LL Niilo Halonen Finlandia 0.0 0.0
LL Maurice Arbez Francja 0.0 0.0
LL Willi Kstinger Austria 0.0 0.0
LL Ludvic Zajc Jugosławia 0.0 0.0
LL Sepp Zehnder Szwajcaria 0.0 0.0
LL Dalibor Motejlek Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Jurij Zubarev ZSRR 0.0 0.0
LL Bjoern Wirkola Norwegia 0.0 0.0
LL Rudolf Höhnl Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Dieter Mueller RFN 0.0 0.0
LL Henrik Ohlmayr RFN 0.0 0.0
LL Piotr Wala Polska 0.0 0.0
LL Erling Stranden Norwegia 0.0 0.0
LL Alexander Ivanikov ZSRR 0.0 0.0
LL Seppo Hannula Finlandia 0.0 0.0
LL Heini Ihle RFN 0.0 0.0
LL Josef Matous Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Guenther Guellner RFN 0.0 0.0
LL Veikko Kankkonen Finlandia 0.0 0.0
LL Paavo Lukkariniemi Finlandia 0.0 0.0
LL Mihail Veretnikov ZSRR 0.0 0.0
LL David Hicks USA 0.0 0.0
LL Topi Mattila Finlandia 0.0 0.0
LL Peter Lesser NRD 0.0 0.0
LL Gilbert Poirot Francja 0.0 0.0
LL John Balfanz USA 0.0 0.0
LL Harri Jussilainen Finlandia 0.0 0.0
LL Jiri Raska Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Józef Kocyan Polska 0.0 0.0
LL Peter Erzen Jugosławia 0.0 0.0
LL Peter Mueller Austria 0.0 0.0
LL Horst Queck NRD 0.0 0.0
LL Dieter Bockeloh RFN 0.0 0.0
LL Max Golser Austria 0.0 0.0
LL Franz Keller RFN 0.0 0.0
LL Georg Thoma RFN 0.0 0.0
LL Reinhold Bachler Austria 0.0 0.0
LL Josef Lichtenegger Austria 0.0 0.0
LL Hans Olav Soerensen Norwegia 0.0 0.0
LL Willi Schuster Austria 0.0 0.0
LL Kjell A. Sjoeberg Szwecja 0.0 0.0
LL Giacomo Aimoni Włochy 0.0 0.0
LL Andrzej Sztolf Polska 0.0 0.0
LL Kurt S. Elimaee Szwecja 0.0 0.0
LL Helmut Wegscheider RFN 0.0 0.0
LL Dieter Neuendorf NRD 0.0 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jaką zawodnik zająłby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Risto Taskkila Finlandia   0.0
  Walter Bruendlinger Austria   0.0
  Helmut Voggenberger Austria   0.0
  Johann Grander Austria   0.0
  Marian Koprivsek Jugosławia   0.0
  Karl Heinz Munk NRD   0.0
  Mihaly Geller Węgry   0.0
  Marian Pecar Jugosławia   0.0
  Józef Kochel Polska   0.0
  Herbert Schmid Szwajcaria   0.0
  Alois Kaelin Szwajcaria   0.0
  Niilo Halonen Finlandia   0.0
  Maurice Arbez Francja   0.0
  Willi Kstinger Austria   0.0
  Richard Pfiffner Szwajcaria   0.0
  Werner Haim Austria   0.0
  Ulf N.J. Norberg Szwecja   0.0
  Nilo Zandanell Włochy   0.0
  Waldemar Heigenhauser Austria   0.0
  Antoni Łaciak Polska   0.0
  Fritz Gamweger Austria   0.0
  Bernd Karwofski NRD   0.0
  Lars Grini Norwegia   0.0
  Jos Wirth Szwajcaria   0.0
  Herbert Schiffner Austria   0.0
  Laszlo Csavas Węgry   0.0
  Wolfgang Happle RFN   0.0
  Randy Garreton USA   0.0
  Jean-Marie Poirot Francja   0.0
  Dave Norby USA   0.0
  Janez Jurman Jugosławia   0.0
  Helmut Kurz RFN   0.0
  Sven Magnusson Szwecja   0.0
  Rolf Strandberg Szwecja   0.0
  Laszlo Geller Węgry   0.0
  Oswald Schinze RFN   0.0
  Kakhaber Tsakadze ZSRR   0.0
  Józef Przybyła Polska   0.0
  Mats O. Oestman Szwecja   0.0
  Alain Macle Francja   0.0
  Mario Cecon Włochy   0.0
  Ludvic Zajc Jugosławia   0.0
  Sepp Zehnder Szwajcaria   0.0
  Dieter Bockeloh RFN   0.0
  Max Golser Austria   0.0
  Franz Keller RFN   0.0
  Horst Queck NRD   0.0
  Peter Mueller Austria   0.0
  Harri Jussilainen Finlandia   0.0
  Jiri Raska Czechosłowacja   0.0
  Józef Kocyan Polska   0.0
  Peter Erzen Jugosławia   0.0
  Georg Thoma RFN   0.0
  Reinhold Bachler Austria   0.0
  Andrzej Sztolf Polska   0.0
  Kurt S. Elimaee Szwecja   0.0
  Helmut Wegscheider RFN   0.0
  Giacomo Aimoni Włochy   0.0
  Kjell A. Sjoeberg Szwecja   0.0
  Josef Lichtenegger Austria   0.0
  Hans Olav Soerensen Norwegia   0.0
  Willi Schuster Austria   0.0
  John Balfanz USA   0.0
  Gilbert Poirot Francja   0.0
  Piotr Wala Polska   0.0
  Erling Stranden Norwegia   0.0
  Alexander Ivanikov ZSRR   0.0
  Henrik Ohlmayr RFN   0.0
  Dieter Mueller RFN   0.0
  Dalibor Motejlek Czechosłowacja   0.0
  Jurij Zubarev ZSRR   0.0
  Bjoern Wirkola Norwegia   0.0
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja   0.0
  Seppo Hannula Finlandia   0.0
  Heini Ihle RFN   0.0
  David Hicks USA   0.0
  Topi Mattila Finlandia   0.0
  Peter Lesser NRD   0.0
  Mihail Veretnikov ZSRR   0.0
  Paavo Lukkariniemi Finlandia   0.0
  Josef Matous Czechosłowacja   0.0
  Guenther Guellner RFN   0.0
  Veikko Kankkonen Finlandia   0.0
  Dieter Neuendorf NRD   0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1965/1966 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 września 2019 (piątek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 września 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomości
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomości!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich