Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
02.01.1966 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Wolfgang Happle RFN 0.0 0.0
LL Randy Garreton USA 0.0 0.0
LL Jean-Marie Poirot Francja 0.0 0.0
LL Dave Norby USA 0.0 0.0
LL Laszlo Csavas Węgry 0.0 0.0
LL Herbert Schiffner Austria 0.0 0.0
LL Bernd Karwofski NRD 0.0 0.0
LL Lars Grini Norwegia 0.0 0.0
LL Jose Wirth Szwajcaria 0.0 0.0
LL Janez Jurman Jugosławia 0.0 0.0
LL Helmut Kurz RFN 0.0 0.0
LL Józef Przybyła Polska 0.0 0.0
LL Mats O. Oestman Szwecja 0.0 0.0
LL Alain Macle Francja 0.0 0.0
LL Mario Cecon Włochy 0.0 0.0
LL Koba Tsakadze ZSRR 0.0 0.0
LL Oswald Schinze RFN 0.0 0.0
LL Sven Magnusson Szwecja 0.0 0.0
LL Rolf Strandberg Szwecja 0.0 0.0
LL Laszlo Geller Węgry 0.0 0.0
LL Fritz Gamweger Austria 0.0 0.0
LL Antoni Łaciak Polska 0.0 0.0
LL Karl Heinz Munk NRD 0.0 0.0
LL Mihaly Geller Węgry 0.0 0.0
LL Marian Pecar Jugosławia 0.0 0.0
LL Józef Kochel Polska 0.0 0.0
LL Marian Koprivsek Jugosławia 0.0 0.0
LL Johann Grander Austria 0.0 0.0
LL Risto Tarkkila Finlandia 0.0 0.0
LL Walter Bruendlinger Austria 0.0 0.0
LL Helmut Voggenberger Austria 0.0 0.0
LL Herbert Schmid Szwajcaria 0.0 0.0
LL Alois Kaelin Szwajcaria 0.0 0.0
LL Ulf Norberg Szwecja 0.0 0.0
LL Nilo Zandanell Włochy 0.0 0.0
LL Waldemar Heigenhauser Austria 0.0 0.0
LL Werner Haim Austria 0.0 0.0
LL Richard Pfiffner Szwajcaria 0.0 0.0
LL Niilo Halonen Finlandia 0.0 0.0
LL Maurice Arbez Francja 0.0 0.0
LL Willi Koestinger Austria 0.0 0.0
LL Ludvik Zajc Jugosławia 0.0 0.0
LL Sepp Zehnder Szwajcaria 0.0 0.0
LL Dalibor Motejlek Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Juri Subarev ZSRR 0.0 0.0
LL Bjoern Wirkola Norwegia 0.0 0.0
LL Rudolf Höhnl Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Dieter Mueller RFN 0.0 0.0
LL Henrik Ohlmayr RFN 0.0 0.0
LL Piotr Wala Polska 0.0 0.0
LL Erling Stranden Norwegia 0.0 0.0
LL Alexandr Ivannikov ZSRR 0.0 0.0
LL Seppo Hannula Finlandia 0.0 0.0
LL Heini Ihle RFN 0.0 0.0
LL Josef Matous Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Günther Goellner RFN 0.0 0.0
LL Veikko Kankkonen Finlandia 0.0 0.0
LL Paavo Lukkariniemi Finlandia 0.0 0.0
LL Mihajl Veretenikov ZSRR 0.0 0.0
LL Dave Hicks USA 0.0 0.0
LL Topi Mattila Finlandia 0.0 0.0
LL Peter Lesser NRD 0.0 0.0
LL Gilbert Poirot Francja 0.0 0.0
LL John Balfanz USA 0.0 0.0
LL Harri Jussilainen Finlandia 0.0 0.0
LL Jiri Raska Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Józef Kocyan Polska 0.0 0.0
LL Peter Erzen Jugosławia 0.0 0.0
LL Peter Mueller Austria 0.0 0.0
LL Horst Queck NRD 0.0 0.0
LL Dieter Bockeloh RFN 0.0 0.0
LL Max Golser Austria 0.0 0.0
LL Franz Keller RFN 0.0 0.0
LL Georg Thoma RFN 0.0 0.0
LL Reinhold Bachler Austria 0.0 0.0
LL Josef Lichtenegger Austria 0.0 0.0
LL Hans Olav Soerensen Norwegia 0.0 0.0
LL Willi Schuster Austria 0.0 0.0
LL Kjell A. Sjoeberg Szwecja 0.0 0.0
LL Giacomo Aimoni Włochy 0.0 0.0
LL Andrzej Sztolf Polska 0.0 0.0
LL Kurt S. Elimaee Szwecja 0.0 0.0
LL Helmut Wegscheider RFN 0.0 0.0
LL Dieter Neuendorf NRD 0.0 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Risto Tarkkila Finlandia   0.0
  Walter Bruendlinger Austria   0.0
  Helmut Voggenberger Austria   0.0
  Johann Grander Austria   0.0
  Marian Koprivsek Jugosławia   0.0
  Karl Heinz Munk NRD   0.0
  Mihaly Geller Węgry   0.0
  Marian Pecar Jugosławia   0.0
  Józef Kochel Polska   0.0
  Herbert Schmid Szwajcaria   0.0
  Alois Kaelin Szwajcaria   0.0
  Niilo Halonen Finlandia   0.0
  Maurice Arbez Francja   0.0
  Willi Koestinger Austria   0.0
  Richard Pfiffner Szwajcaria   0.0
  Werner Haim Austria   0.0
  Ulf Norberg Szwecja   0.0
  Nilo Zandanell Włochy   0.0
  Waldemar Heigenhauser Austria   0.0
  Antoni Łaciak Polska   0.0
  Fritz Gamweger Austria   0.0
  Bernd Karwofski NRD   0.0
  Lars Grini Norwegia   0.0
  Jose Wirth Szwajcaria   0.0
  Herbert Schiffner Austria   0.0
  Laszlo Csavas Węgry   0.0
  Wolfgang Happle RFN   0.0
  Randy Garreton USA   0.0
  Jean-Marie Poirot Francja   0.0
  Dave Norby USA   0.0
  Janez Jurman Jugosławia   0.0
  Helmut Kurz RFN   0.0
  Sven Magnusson Szwecja   0.0
  Rolf Strandberg Szwecja   0.0
  Laszlo Geller Węgry   0.0
  Oswald Schinze RFN   0.0
  Koba Tsakadze ZSRR   0.0
  Józef Przybyła Polska   0.0
  Mats O. Oestman Szwecja   0.0
  Alain Macle Francja   0.0
  Mario Cecon Włochy   0.0
  Ludvik Zajc Jugosławia   0.0
  Sepp Zehnder Szwajcaria   0.0
  Dieter Bockeloh RFN   0.0
  Max Golser Austria   0.0
  Franz Keller RFN   0.0
  Horst Queck NRD   0.0
  Peter Mueller Austria   0.0
  Harri Jussilainen Finlandia   0.0
  Jiri Raska Czechosłowacja   0.0
  Józef Kocyan Polska   0.0
  Peter Erzen Jugosławia   0.0
  Georg Thoma RFN   0.0
  Reinhold Bachler Austria   0.0
  Andrzej Sztolf Polska   0.0
  Kurt S. Elimaee Szwecja   0.0
  Helmut Wegscheider RFN   0.0
  Giacomo Aimoni Włochy   0.0
  Kjell A. Sjoeberg Szwecja   0.0
  Josef Lichtenegger Austria   0.0
  Hans Olav Soerensen Norwegia   0.0
  Willi Schuster Austria   0.0
  John Balfanz USA   0.0
  Gilbert Poirot Francja   0.0
  Piotr Wala Polska   0.0
  Erling Stranden Norwegia   0.0
  Alexandr Ivannikov ZSRR   0.0
  Henrik Ohlmayr RFN   0.0
  Dieter Mueller RFN   0.0
  Dalibor Motejlek Czechosłowacja   0.0
  Juri Subarev ZSRR   0.0
  Bjoern Wirkola Norwegia   0.0
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja   0.0
  Seppo Hannula Finlandia   0.0
  Heini Ihle RFN   0.0
  Dave Hicks USA   0.0
  Topi Mattila Finlandia   0.0
  Peter Lesser NRD   0.0
  Mihajl Veretenikov ZSRR   0.0
  Paavo Lukkariniemi Finlandia   0.0
  Josef Matous Czechosłowacja   0.0
  Günther Goellner RFN   0.0
  Veikko Kankkonen Finlandia   0.0
  Dieter Neuendorf NRD   0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1965/1966 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich